devaharmony.com

Opinie (354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (552)

Ważny od: 15 lis 2022
devaharmony.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dzięki temu spotkaniu dowiedziałam się o sobie czegoś więcej i lepiej rozumiem niektóre dotychczas nie uświadomione odczucia.Warto poznać siebie lepiej.Polecam.

19 lis 2023
Kupiłam w tym tygodniu zestaw 3 suplementów: Sleep well, Memorica i Stress free. Data ważności dwóch z tych suplementów kończy się w marcu 2024, a jeden w kwietniu 2024 roku. Owszem zestaw ten był w bardzo korzystnej cenie, ale większość sklepów internetowych sprzedając suplementy z krótkim terminem ważności informuje o tym fakcie na swoich stronach. Jest to eleganckie podejście do tematu, bo wtedy klient takiego sklepu jest tego świadomy, że kupuje produkt o krótkim terminie ważności. W ten sposób buduje się zaufanie do sklepu. Rozumiem, że suplementy z ajurewdy nie są turbo popularne w Polsce i nie wszystko może schodzić jak na pniu, ale warto się zastanowić nad informacją o dacie ważności, żeby nie tracić klientów.

Opinie nt. sklepu devaharmony.com

Kosmetyki

Szybka dostawa,ładne opakowanie,może trochę nie mój zapach,bo wolę bardziej cytrusowe,niż kwiatowe/olejek/,ale to drobiazg Zobaczę,jaki będzie efekt,bo dopiero otwarlam
IŁ
Iwona Ł.
Dostawa bardzo szybka, ale zabrakło jednego produktu. Po zgłoszeniu reklamacji sklep błyskawicznie dosłał mi brakujący olejek. Duży plus za tak sprawna obsługę.
Dobra oferta, szybka realizacja, ale dwa razy nie mogłam się dodzwonić do obsługi klienta.
Witam,szybka wysyłka,szczególne podziękowania dla pani Danusi.
Szybko i sprawnie, polecam
1 kwi 2024