classicatouch.com- Logo - Opinie

classicatouch.com

Opinie (82) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (82)

Opinie nt. sklepu classicatouch.com

Marzyłam od zawsze o obrączce z diamentami, ale gdzie nie zaszłam do lokalnego jubilera zawsze każdy mnie od niej odstraszał,że w przyszłości będzie problem z dopasowaniem rozmiaru,więc ostatecznie nastawiłam się na klasyczną obrączkę. Zupełnie przypadkowo trafiłam na stronę, stworzyłam obrączkę w kreatorze i wysłałam wiadomość. Ku mojemu zdziwieniu otrzymałam odpowiedź ekspressowo i z zapewnieniem o możliwości zmiany rozmiaru obrączki z kamieniami. Obrączka cudowna! Każdego dnia wpatrują się w nią i nie zamieniłabym jej na żadną inną.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy za tak przemiły komentarz. Nasza technologia oraz doświadczenie naszych jubilerów pozwala Nam na wykonywanie korekt biżuterii zawierającej kamienie. Cieszymy się, że ten fakt przekonał Panią do wyboru obrączki naszej marki. :)

Zakup nie kusi być trudny

Zakup pierścionka na samą myśl przyprawiał mnie o palpitację serca, okazało się że to przyjemny moment:). Panie na czacie wytłumaczyły mi wszystko krok po kroku. Przesłały dodatkowe materiały porównawcze, doradziły swoim okiem i poczułem ulgę odbierając pierścionek bo wiem,że będzie idealnie pasował do mojej przyszłej narzeczonej. Nie zdarza się, abym pisał opinię,ale w tym przypadku sklep zasługuje na dobre słowa. PS. Przesyłka zapakowana wzorowo, a po otwarciu od razu czuć powiew luksusu :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Grzegorzu, dziękujemy za tą opinię i zaufanie. Każda współpraca z tak wspaniałymi klientami jak Pan jest dla Nas szansą na doskonalenie marki Classica i daje ogromną motywację do dalszego rozwoju. :)
Niesamowita obsługa. Przez cały proces, od złożenia zamówienia czułam się niezwykle zaopiekowana. Miła i cierpliwa Pani na początku wytłumaczyła mi wszystko przez chat na stronie, a następnie zadbała o wszystko kontaktując się ze mną telefonicznie. Jestem pod ogromnym wrażeniem i polecam każdemu :) Ps. Obrączki są przepiękne i czekają na nasz dzień 03.08.2024 <3
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię. Cieszymy się, że nasze obrączki mogą stać się symbolem Waszej miłości. :)
Polecam każdemu. Zdecydowałem się na kupno pierścionka na zaręczyny przez internet. Pomocne panie dostępne na stronie cierpliwie pomogły mi w wyborze, a narzeczona jest zachwycona pierścionkiem. Na pewno wrócimy po obrączki 10/10
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za tą pozytywną opinię. Cieszymy się, że pierścionek zachwycił narzeczoną. :)
Zależało nam na szybkim czasie realizacji obrączek ślubnych, obrączki ogromnie wygodne, idealnie dopasowane, a odpowiedzi i wyjaśnienia bardzo prosto i klarownie opisane. Przesyłka zapakowana wzorowo! Dziękujemy raz jeszcze.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy! Wiemy, że wybór obrączek ślubnych to niezwykle ważna sprawa, ponieważ będziemy je nosić już zawsze. Cieszymy się, że docenia Pani nasz sklep internetowy. :)
Szybki czas realizacji to rzecz na której nam bardzo zależało, dokonaliśmy zakupu obrączek i w ciągu kilku dni były już u nas. O każdym kroku byliśmy informowani, obsługa i pomoc na najwyższym poziomie.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Pani Dominiko, doskonale wiemy, jak istotne jest, aby zamawiane produkty dotarły na czas. Bardzo dziękujemy za tą miłą opinię. :)
Zakupiony pierścionek jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach. Widać,że został dopieszczony do granic możliwości. Opakowanie wyróżnia się co mi osobiście bardzo odpowiada. Polecam każdemu.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Cieszymy się, że docenia Pan naszą precyzyjność wykonania. :)
Opieka jak i tłumaczony każdy kolejny krok realizacji zamówienia na 6+. Kontakt ze sklepem na najwyższym poziomie. Obawa przed zakupem przez internet była bez podstawna. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za zaufanie. Jest Nam niezmiernie miło, że ocena naszych doradców jest tak wysoka. :)
Pierścionek najładniejszy ze wszystkich stron internetowych jakie przeglądałem. Obsługa na najwyższym poziomie, polecam każdemu.!
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Wiktorze, bardzo dziękujemy za pozostawioną opinię! Musimy się zgodzić, że nasza pracownia tworzy prawdziwe cuda! :)
Kupiony pierścionek zachwycił moją ukochaną! Ciekawa jest ta personalizacja, jeden model, a tyle możliwości wyboru :) ....
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Sprawa personalizacji nie ulega wątpliwości - jest to świetny sposób na podkreślenie swojej indywidualności. Każdy projekt ma w sobie to coś ... :). Dziękujemy za pozostawienie opinii!
Pierścionek, który kupiłam dla siebie został przepięknie wykonany, jestem zachwycona efektem finalnym <3.!
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Jest Nam niezmiernie miło, że zamówiony pierścionek przypadł Pani do gustu! Dziękujemy za opinie :).
Świetna obsługa klienta, zarówno w salonie jak w sklepie online. Zamówiony pierścionek przepiękny!
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Przekażemy pochwały naszym konsultantom i doradcom! :) Dziękujemy za wystawioną opinię i wybór biżuterii naszej marki.
Najbardziej podobała mi się obsługa, zawsze dostałam szybką odpowiedź na moje pytania. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Pani Edyto, bardzo dziękujemy za podzielenie się z Nami tą opinią. Nasi doradcy starają się być do Państwa dyspozycji o każdej porze. :)
Oferowana gwarancja przemawia za wybraniem tej marki. Zdecydowanie warto wybrać ich obrączki.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Każdy produkt kupiony w Classica jest objęty gwarancją. Dbamy o to, aby biżuteria mogła cieszyć Państwa swoim pięknym wyglądem przez długie lata. Dziękujemy za tą miłą opinię! :)
Zakupiony pierścionek zachwycił narzeczoną, czy trzeba więcej rekomendacji ;)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Mateuszu dziękujemy za pozostawioną opinię! Cieszymy się, że pierścionek spodobał się ukochanej. :)
Jestem bardzo zadowolona z jakości produktu i opieką Nad moim zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy Pani za tak miłą ocenę, jesteśmy niezwykle zmotywowani do dalszych działań i dalszego rozwoju czytając takie opinie! :)
Zamówione obrączki są przepiękne. Dodatkowy plus za dobrą cenę. :)
Bez uwag. Transakcja odbyła się sprawnie, wszystko się zgadzało.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo Nam miło, że ocenił Pan nasz sklep tak pozytywnie. Dziękujemy :).
Obrączki wyszły przepięknie. Konfigurator obrączek to cudo!
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Konfigurator to narzędzie, dzięki któremu każda przyszła para ma możliwość stworzyć obrączki według własnego, indywidualnego projektu. Bardzo dziękujemy za docenienie naszego sklepu. :)

Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Ładne pierścionki. Polecam
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się, że nasi doradcy oraz zakupiony pierścionek spełnił Pana oczekiwania. :)