classicatouch.com- Logo - Opinie

classicatouch.com

Opinie (98) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (98)

Opinie nt. sklepu classicatouch.com

24 kwi 2024
Marzyłam od zawsze o obrączce z diamentami, ale gdzie nie zaszłam do lokalnego jubilera zawsze każdy mnie od niej odstraszał,że w przyszłości będzie problem z dopasowaniem rozmiaru,więc ostatecznie nastawiłam się na klasyczną obrączkę. Zupełnie przypadkowo trafiłam na stronę, stworzyłam obrączkę w kreatorze i wysłałam wiadomość. Ku mojemu zdziwieniu otrzymałam odpowiedź ekspressowo i z zapewnieniem o możliwości zmiany rozmiaru obrączki z kamieniami. Obrączka cudowna! Każdego dnia wpatrują się w nią i nie zamieniłabym jej na żadną inną.
26 kwi 2024
Dziękujemy za tak przemiły komentarz. Nasza technologia oraz doświadczenie naszych jubilerów pozwala Nam na wykonywanie korekt biżuterii zawierającej kamienie. Cieszymy się, że ten fakt przekonał Panią do wyboru obrączki naszej marki. :)
Jakość pierścionka najwyższy poziom. Szukałem pierścionka, który będzie prezentował się luksusowo i zdecydowałem się na model Queen. Już po dotknięciu szyny pierścionka czuć luksus, nie wspomnę o wnętrzu pierścionka. Od razu czuć zaokrąglenie i delikatność. Kamień oraz konstrukcja prezentuje się idealnie. A sam grawer mimo moich obaw prezentuje się widocznie. Polecam każdemu!
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy za wysoką ocenę. Nasza pracownia zawsze staje na wysokości zadania, a dzięki ręcznemu wykończeniu pierścionka detale dopracowane są do perfekcji. Projektując nasze pierścionki kładliśmy największy nacisk na komfort pierścionków i jak sam Pan zauważył jest on wyczuwalny. Cieszymy się ogromnie,że wybrany model sprostał Pana oczekiwaniom. Pozdrawiamy

Nie spodziewałem się takiej pomocy

Nie spodziewałem się, że wybór pierścionka będzie tak przyjemny. Bez pomocy Pań na czacie byłoby o wiele trudniej,a dzięki precyzyjnie zadanym pytaniom udało się wybrać idealny model. Przesyłka zapakowana bardzo luksusowo, czuć że nie jest to sieciówka. Brawo! Będę polecał wszystkim.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy za docenienie naszych internetowych doradców, którzy zawsze starają się pomóc oraz odpowiedzieć na każde pytanie. Mamy nadzieję,że wybrany pierścionek zachwyci ukochaną :). Pozdrawiamy
Zakupiony pierścionek z grawerem zachwycił mnie, nie byłem pewny co do modelu, ale Panie na czacie bardzo szybko mnie pokierowany, dopytując o szczegóły i już wiedziałem,że znają się na tym o czym mówią. Pierścionek czeka na ten wyjątkowy dzień, więc trzymajcie kciuki :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Cały Team Classica trzyma kciuki! :) Dziękujemy za ten miły komentarz, przekażemy pochwały do naszych doradców. :)
Zdecydowałem się na model Angel dla mojej żony z racji narodzin naszego aniołka, wybór nie mógł paść na inny model :). Darmowy grawer to przepiękna pamiątka na lata, a opakowanie z możliwością dodania swoich słów, rozczuliło żonę już na starcie niespodzianki. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Nasze pierścionki to świetny pomysł na każdą okazję. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupionej biżuterii, która stanie się niezwykłą pamiątką tego wyjątkowego momentu. :)
Polecam! Obrączki piękne, wybraliśmy też opcję obrączek próbnych i to był świetny pomysł. Mogłam przymierzyć obrączki o każdej porze i dobrać ten idealny rozmiar. Narzeczony zachwycony tak dużą ilością możliwości i nie marudził, a jest bardzo wymagający.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się, że dzięki naszym prototypom udało się dobrać odpowiedni rozmiar :).
24 kwi 2024
Zależało nam na szybkim czasie realizacji obrączek ślubnych, obrączki ogromnie wygodne, idealnie dopasowane, a odpowiedzi i wyjaśnienia bardzo prosto i klarownie opisane. Przesyłka zapakowana wzorowo! Dziękujemy raz jeszcze.
26 kwi 2024
Dziękujemy! Wiemy, że wybór obrączek ślubnych to niezwykle ważna sprawa, ponieważ będziemy je nosić już zawsze. Cieszymy się, że docenia Pani nasz sklep internetowy. :)
Szybki czas realizacji to rzecz na której nam bardzo zależało, dokonaliśmy zakupu obrączek i w ciągu kilku dni były już u nas. O każdym kroku byliśmy informowani, obsługa i pomoc na najwyższym poziomie.
23 kwi 2024
Pani Dominiko, doskonale wiemy, jak istotne jest, aby zamawiane produkty dotarły na czas. Bardzo dziękujemy za tą miłą opinię. :)
Zakupiony pierścionek jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach. Widać,że został dopieszczony do granic możliwości. Opakowanie wyróżnia się co mi osobiście bardzo odpowiada. Polecam każdemu.
23 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Cieszymy się, że docenia Pan naszą precyzyjność wykonania. :)
24 kwi 2024
Pierścionek najładniejszy ze wszystkich stron internetowych jakie przeglądałem. Obsługa na najwyższym poziomie, polecam każdemu.!
26 kwi 2024
Panie Wiktorze, bardzo dziękujemy za pozostawioną opinię! Musimy się zgodzić, że nasza pracownia tworzy prawdziwe cuda! :)
Obrączki są przepiękne! Na plus też wieczysta gwarancja i bezpłatna możliwość wielokrotnej zmiany rozmiaru, czy odnowy.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy za wybór obrączek naszej marki. Wieczysta gwarancja to niezaprzeczalny atut naszej marki. :)
23 kwi 2024
Pierścionek, który kupiłam dla siebie został przepięknie wykonany, jestem zachwycona efektem finalnym <3.!
24 kwi 2024
Jest Nam niezmiernie miło, że zamówiony pierścionek przypadł Pani do gustu! Dziękujemy za opinie :).
Ekspresowy czas realizacji, co było najważniejsze. Sam produkt także bez zarzutów, starannie wykonany.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Witoldzie, dziękujemy za pozostawioną opinię i docenienie starań naszej pracowni. :)

Świetny kontakt

Polecam, wszystko przebiegło bez problemów, świetny kontakt, wrócimy po obrączki.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Nasz internetowy Team wkłada całe serce w obsługę i jak najlepsze doradztwo. Bardzo cieszymy się z możliwości ponownego kontaktu. Życzymy wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiamy.
24 kwi 2024
Zakupiony pierścionek zachwycił narzeczoną, czy trzeba więcej rekomendacji ;)
26 kwi 2024
Panie Mateuszu dziękujemy za pozostawioną opinię! Cieszymy się, że pierścionek spodobał się ukochanej. :)
24 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona z jakości produktu i opieką Nad moim zamówieniem.
26 kwi 2024
Dziękujemy Pani za tak miłą ocenę, jesteśmy niezwykle zmotywowani do dalszych działań i dalszego rozwoju czytając takie opinie! :)
Zamówione obrączki są przepiękne. Dodatkowy plus za dobrą cenę. :)
Bez uwag. Transakcja odbyła się sprawnie, wszystko się zgadzało.
23 kwi 2024
Bardzo Nam miło, że ocenił Pan nasz sklep tak pozytywnie. Dziękujemy :).
24 kwi 2024
Obrączki wyszły przepięknie. Konfigurator obrączek to cudo!
26 kwi 2024
Konfigurator to narzędzie, dzięki któremu każda przyszła para ma możliwość stworzyć obrączki według własnego, indywidualnego projektu. Bardzo dziękujemy za docenienie naszego sklepu. :)
25 kwi 2024

Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Ładne pierścionki. Polecam
26 kwi 2024
Dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się, że nasi doradcy oraz zakupiony pierścionek spełnił Pana oczekiwania. :)