kubekcontigo.pl

Opinie (1137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1972)

Ważny od: 23 sie 2021
kubekcontigo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lip 2023
1) Kod rabatowy na stronie nie działa. Mimo że kod jest poprawny i pokazuje się informacja że działa to nie obniża ceny w koszyku. 2) Do butelek powsadzane są papierowe instrukcje których nie da się z każdej tak łatwo wyjąć :/ Namęczyłam się z 20 minut z wyjmowaniem papieru z butelki zanim można jej było użyć... 3) ogólnie butelki są dobrej jakości 4) jedynym mankamentem to konieczność dokupowania dodatkowej nakrętki do butelki z wodą (zapasowej), bo z czasem guma parcieje, musiałam zamówić już 2gą zapasową zakrętkę - po prostu konstrukcja jest nieprzemyślana na długie użytkowanie. 5) szybka wysyłka

26 gru 2023
Jestem zawiedziona tym kubkiem niestety 😞 Cena taka sama jak za niekapka a ten przecieka nawet jak się go przechyli, potrząśnie, obróci. Nie mieści się do uchwytu w samochodzie. Na żywo wygląda jak garnek z uchwytem. Contigo, uwielbiam kubki od Was ale moglibyście coś wymyślić przy ustniku jakąś uszczelkę czy coś żeby jednak był bardziej szczelny… szkoda, bo bardzo mi się podoba ta opcja z uchem do trzymania, niestety musicie nad nim jeszcze popracować, bo to jednak kubek termiczny i moim zdaniem powinien być szczelny. Musze oddać. Zamówię Pinnacle, mniejszy, ale szczelny no i bez uchwytu 😳

Opinie nt. sklepu kubekcontigo.pl

Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo proszę o informację czym jest spowodowany brak dwóch gwiazdek? Pozdrawiamy, Contigo Polska
17 lut 2024
Wysyłka dramat brak chęci współpracy w temacie odbijanie mnie do strony pomimo tego że chwilę prędzej sami zmieniliście państwo adres dostawy generalnie nie polecam
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Firma kurierska przekierowuje paczki jeśli nie ma możliwości dostarczenia do wybranego punktu. Ocena dostawy nie ma nic wspólnego z realizacją zamówienia. Pozdrawiamy, Contigo Polska

Kubek jest ładny, ale słabo trzyma ciepło

Kubek jest ładny, ale słabo utrzymuje ciepło
16 sty 2024
Dziękujemy bardzo! Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
10 sty 2024
Nie otrzymałam obiecanego breloczka
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie na reklamacje@redbird.pl i bardzo przepraszam za kłopot. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
28 maj 2023

Kubek ok, gorzej z nakrętką

Sam kubek - rewelacja, gorzej z nakrętką, kolejny raz ta sama usterka - odpada czarny gwint od reszty nakrętki. Tym razem niestety ze stratami - zalane wszystkie książki i zeszyty córki w plecaku. Na szczęście można dokupić samą nakrętkę, koszt ok. 45zł, ale zastanawia, że kolejny raz dzieje się to samo z nakrętką. Nie wiem czy tylko ja mam takiego "pecha", bo obchodzę się z nakrętkami ostrożnie (mam w domu kilka takich kubków). Pozdrawiam wszystkich czytających. T Ps. Kubek z ograniczonym zaufaniem, trzymać w oddzielnej komorze plecaka / torby.
12 wrz 2023
Dziękujemy bardzo!❤️Pozdrawiamy, Contigo Polska
9 gru 2023
Nie jest to pierwszy zakup kubka Contigo, do samego towaru jakim jest kubek nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o kontakt z klientem to niestety 2/5. Rozumiem, że towar nie musi być wysłany w dzień zamówienia, ale wysyłka w dzień, w którym miał już być na miejscu to trochę rozmijanie się z prawdą z informacją na stronie.
13 gru 2023
Dziękujemy za informację. I bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
2 gru 2023

Opinia

Proszę o nieustawianie specjalnie statusów "niedostępne" po to tylko żeby wrzucić produkt w wyższej cenie w dzień promocji. Zachowanie zdecydowanie przeciw konsumentom. Co do produktu to zakrętka kubka termicznego rozpada się w połowie - moim zdaniem wada fabryczna która przy każdym dokręceniu się powiększa.
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Dostępność produktów nie jest zależna od cen i promocji. Jeżeli jest jakiś problem z zakrętka to bardzo proszę o informacje na reklamacje@redbird.pl Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
22 lip 2023

Produkt ok, duży minus za spam

Kubek ok ale w ciągu 2 dni po zakupie dostałem 5 (!) maili proszących o wystawienie opinii w różnych sklepach. Oceniam całość transakcji, a nie tylko produkt, stąd tylko 3/5. Bez tego nękania dałbym 5.
12 wrz 2023
Bardzo dziękujemy lecz tutejsza ocena powinna dotyczyć produktu. Zgoda na wysyłanie maili była zaznaczona na "tak" stąd maile od naszej firmy. Pozdrawiamy, Contigo Polska
16 paź 2023

??

Nie wiem co jest przyczyną tego, ze kawa w kubku jest ciepla przez ok 3 godziny. Mam inny kubek tej firmy i trzyma cieplą wode o wiele dluzej.
17 paź 2023
Bardzo proszę o taką wiadomość na reklamacje@redbird.pl Pozdrawiamy, Contigo Polska
16 gru 2023
3 dni opóźnienia w wysyłce z powodu braku towaru na magazynie pomimo informacji na stronie że produkt dostępny i gotowy do wysyłki
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację. Pozdrawiam serdecznie, Contigo Polska

Jakość nadruku nie pasująca do jakości kubka

To już kolejny kubek contigo. Jakość samego kubka świetna, natomiast sam nadruk bardzo kiepskiej jakości.
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo proszę o taką informację na reklamacje@redbird.pl Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
23 gru 2023
Brak oryginalnego pudełka.kubek był zapakowany tylko w folię.
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Zgadza się, kubki nie posiadają oryginalnych opakowań. Pudełko prezentowe można dokupić osobno na stronie naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
8 gru 2023
Opakowanie kubka a w zasadzie jego brak
13 gru 2023
Kubek jest pakowany w oryginalna folię, a potem w pudełko wysyłkowe. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
2 paź 2023
wysłany zły kolor kubka
3 paź 2023
Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie na reklamacje@redbird.pl Przepraszam za zaistniałą sytuację, postaramy się ją jak najszybciej wyjaśnić po otrzymaniu maila. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska