kubekcontigo.pl

Opinie (1137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1972)

Ważny od: 23 sie 2021
kubekcontigo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lip 2023
1) Kod rabatowy na stronie nie działa. Mimo że kod jest poprawny i pokazuje się informacja że działa to nie obniża ceny w koszyku. 2) Do butelek powsadzane są papierowe instrukcje których nie da się z każdej tak łatwo wyjąć :/ Namęczyłam się z 20 minut z wyjmowaniem papieru z butelki zanim można jej było użyć... 3) ogólnie butelki są dobrej jakości 4) jedynym mankamentem to konieczność dokupowania dodatkowej nakrętki do butelki z wodą (zapasowej), bo z czasem guma parcieje, musiałam zamówić już 2gą zapasową zakrętkę - po prostu konstrukcja jest nieprzemyślana na długie użytkowanie. 5) szybka wysyłka

26 gru 2023
Jestem zawiedziona tym kubkiem niestety 😞 Cena taka sama jak za niekapka a ten przecieka nawet jak się go przechyli, potrząśnie, obróci. Nie mieści się do uchwytu w samochodzie. Na żywo wygląda jak garnek z uchwytem. Contigo, uwielbiam kubki od Was ale moglibyście coś wymyślić przy ustniku jakąś uszczelkę czy coś żeby jednak był bardziej szczelny… szkoda, bo bardzo mi się podoba ta opcja z uchem do trzymania, niestety musicie nad nim jeszcze popracować, bo to jednak kubek termiczny i moim zdaniem powinien być szczelny. Musze oddać. Zamówię Pinnacle, mniejszy, ale szczelny no i bez uchwytu 😳

Opinie nt. sklepu kubekcontigo.pl

Delikatnie za szybko się wychładza kawa. Poza tym wszystko inne super.
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Bardzo proszę o informację czym jest spowodowany brak jednej gwiazdki? Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
23 kwi 2024
24 kwi 2024
Bardzo proszę o informację czym jest spowodowany brak jednej gwiazdki? Pozdrawiamy, Contigo Polska
Termos ogólnie ok. Ale jeśli chodzi o parametr trzymania ciepła na stronie jest info, że napój ma być gorący do 10 godz. W siódmej godz. był ledwo ciepły.
2 mar 2024
Super kubek. Nie wiem tylko ile wytrzyma mechanizm przycisku otwierania i blokowania płynów.
4 lut 2024

Generalnie kubek okej, ale:P

Generalnie kubek okej, ale kiedyś miałem lepszy:P Z tego się pije z utrudnieniem, przez ten dodatkowy przycisk do zwalniania blokady. Przy przyklejaniu naklejki z pięknym widokiem gór ktoś się nie postarał i w kilku miejscach są grudki, jakby paprochy pod spodem. Kilka z nich, bliżej krawędzi udało mi się wypchnąć, było to powietrze, ale niestety nie wszystkie. Czuję je jak trzymam kubek i mega mnie to wkurza. Za takie pieniądze i prosto od producenta nie powinno być takich fuszerek.
Dziękujemy bardzo! Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
brakowało charmsów, a liczyłem na nie :( planuje kolejne zamówienie, czy mogę liczyć na nie przy najbliższych zakupach?
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Rozumiem i przepraszam za kłopot. Bardzo proszę o taką informację na reklamacje@redbird.pl Pozdrawiamy, Contigo Polska
27 sty 2024
Produkt rewelacyjny Czas wysyłki i realizacji zamówienia średni
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Dziękujemy bardzo! Zamówienie zostało wysłane w kolejnym dniu roboczym więc zgodnie z deklarowanym czasem wysyłki. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
9 sty 2024
12 lip 2023
12 wrz 2023
Bardzo dziękujemy!❤️Pozdrawiamy, Contigo Polska
10 gru 2023

Towar ok, zastrzeżenie co do terminu realizacji

Kubek jest ok, ale nie został dochowany termin wysłania tego samego dnia, pomimo złożenia zamówienia na ok. 30 min. przed czasem określonym w informacji na stronie internetowej. Zależało mi na tym i tylko dlatego zdecydowałem się na zakup przez sklep a nie przez allegro gdzie mam darmową dostawę. Jestem zadowolony z towaru, ale nie z obsługi zamówienia.
13 gru 2023
Dziękujemy za informację. I bardzo przepraszamy za powstałe utrudnienia. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
16 wrz 2023

Ok

Zamówienie szybkie i bezproblemowe. Fajnie gdyby darmowa dostawa do paczkomatu była możliwa od niższej kwoty, Orlen paczka ma mniej punktów odbioru
18 wrz 2023
24 paź 2023

Drugi kubek już jest super

Za pierwszym razem kubek został przysłany obdrapany i z zepsutym przyciskiem otwórz/zamknij. Natomiast z drugim już wszystko jak najbardziej ok.
25 paź 2023
Dziękujemy bardzo!❤️I przepraszamy za kłopot. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
11 wrz 2023
Kubek zamawiany na prezent. Dobrze by było, aby był opakowany w kartonowe oryginalne pudełko, a nie zapakowany w folię. Sam produkt bez zarzutu.
12 wrz 2023
Dziękujemy bardzo za sugestię!❤️Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
TŁ
Tadeusz Ł.
Szczecin
2 gru 2023
To mój drugi kubek z serii. Wczoraj wlałem wrzątek. Po 11 godzinach napój był jeszcze letni. Kubek szczelny, poręczny.
Dziękujemy bardzo!❤️Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
Jestem bardzo zadowolona z kubków termicznych, zamówiłam ostatnio nowy dla siebie dla córki. Polecam.
13 gru 2023