Marie Brocart- Logo - Opinie

Marie Brocart

Opinie (58) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (178)

Ważny od: 8 sie 2022
Marie Brocart spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lip 2023
Zamówiłam błyszczyk oraz zestaw żel i olejek solari. Błyszczyk daje piękny efekt na ustach i się nie klei. Jest dość transparentny na ustach (dla mnie Ti akurat plus, że nie daje mocnego koloru). Żel bardzo fajny, jednak to w olejku jestem zakochana, bo poza drobinkami brokatu daje też na skórze efekt tafli. Oba produkty są bardzo wydajne i bardzo ładnie pachną. Produkty świetnej jakości.

30 cze 2023
Owszem nawilża ale na krótką chwilę ,

Opinie nt. sklepu Marie Brocart

Produkty cudownie zapakowane, pięknie pachnące wnętrze pudełka w środku wszystko dokładnie opakowane i opisane co jest co i jak stosować. Balsam do ust się nie lepi, suchy olejek pięknie błyszczy długo na skórze a błyszczący piling zostawia miękką nawilżoną warstę na skórze która się szybko wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Jestem zauroczona
wszystko super..i jakość produktu i wysyłka
20 kwi 2024
peeling - cóż za nieoczekiwany wspaniały efekt
10 mar 2024
9 sty 2024
Wszystko jak w opisie.
6 lip 2023

Jestem zachwycona

Odpowiedź ze sklepu Marie Brocart
Dziękujemy bardzo za opinię i cieszymy się że wszystkie produkty spełniły Pani oczekiwania:)
23 sie 2023
Piling kupował po raz kolejny, ten produkt jest naprawdę dobry. Po jego użyciu skóra długo pozostaje nawilżona i gładka, bez efektu klejenia się, a przede wszystkim ma niesamowity połysk. Są takie chwile, kiedy właśnie ten brokatowy błysk ciała cieszy mnie jak dziecko cieszą cukierki :) Postanowiłam też wypróbować szminkę oraz olejek do ciała.
10 lip 2023

HIT

Produkty dają piękny, długotrwały efekt bez tłustych pozostałości. Rewelacyjne zapachy. Zrobilam dość duże zamówienie (chyba 7 produktów) i nie zawiodłam się. Podczas pierwszej aplikacji byłam pod dużym wrażeniem, ponieważ na żywo kosmetyki prezentują się tak jak na instagramowych reklamach. Na plażę i na wieczorne wyjścia- coś pięknego.
Odpowiedź ze sklepu Marie Brocart
Dziękujemy bardzo staramy się aby nasze kosmetyki spełniały najwyższe oczekiwania:)
2 lip 2023
Jestem zadowolona z zakupu. Masełko jest bardzo wydajne. Zastanawiam się nad zakupem drugiego produktu brązującego lub glow. Trochę przeszkadzają mi drobinki, które wyglądają jak brokat a tego właśnie nie chciałam. Szkoda że nie mogłam przetestować, wybrałabym wtedy może inny produkt 😊
Odpowiedź ze sklepu Marie Brocart
Jeżeli chce Pani coś bez dużych drobinek zdecydowanie polecamy produkty z serii Lamari z efektem glow. Teraz jest świetna okazja na wypróbowanie kosmetyków z tej serii bo mamy summer sale więc zapraszamy do sprawdzenia;)
8 maj 2023
produkty bardzo udane ale w zamówieniu nastąpił bład zamiast błyszczyku do ust dostałam balsam do ust pisałam mail zaraz po otrzymaniu przesyłki ale nie dostałam żadnej odpowiedzi Pozdrawiam serdecznie Danuta Kaczyńska
10 maj 2023
Pani Danuto, odpisaliśmy od razu po weekendzie. Błyszczyk został do Pani wysłany, a balsamik został dla Pani w prezencie jako rekompensata;) Zapraszamy ponownie!
19 paź 2023

Serdecznie polecam :)

Błyszczyk ładnie pokrywa usta, balsam nawilża a peeling sprawia, że usta są gładkie. A te wszystkie trzy produkty sprawiają, że usta dodatkowo pięknie błyszczą i są bardziej uwydatnione.
19 sie 2023
Jestem uzależniona, świetna jakość, czyste sumienie, że nie kupuje kosmetyków z wszechobecna micą, która rujnuje planetę ekologicznie i wyzyskuje pracę dzieci.
6 maj 2023

Balsam do ust.

Konsystencja balsamu, nie kleji ust, ma bardzo przyjemny zapach, drobinki są delikatne i ładnie mienia się po nałożeniu. Cena nie jest wyska.
10 maj 2023
Dziękujemy za opinię:) Polecamy także błyszczyk do ust.
22 sie 2023

Super!

Szybka realizacja, pięknie zapakowana przesyłka, a produkt... no złoto po prostu, wiadomo! :) I bardzo miła niespodzianka w postaci próbek.
24 sie 2023
Przesyłka elegancko opakowana a produkt bardzo fajny. Nadaje ładny blask na ustach nawilża i nie klei się.
20 sie 2023

Wszystko super

Super efekt blasku drobinek na ciele i oczywiście długość pozostania ich na ciele.Polecam serdecznie
25 wrz 2023
Balsam do ciała