questprofile.pl

Opinie (215) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (227)

Ważny od: 24 wrz 2019
questprofile.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 mar 2024
Produkt dużo lepszy niż wynikałoby ze zdjęć i opisu. Porządny, elastyczny i trwały materiał elementów do zabudowy schodów. No i sam pomysł na łączenie nie na krawędziach- 👍 Nie ma problemów z docinaniem pod kątem i ewentualnych, wynikających z tego niedokładności. System tak prosty, że można schody obrobić samemu nawet bez wielkich umiejętności majsterkowicza 😀 Zamówienie i dostawa- bez zastrzeżeń. Szybko i sprawnie.

Niestety od tygodnia czekam na przesyłkę. Wysłano do mnie omyłkowo dwie takie same przesyłki i w związku ze zdublowanym nr przesyłki dostawca cofnął wysłane przedmioty. Sprzedający milczy. Pierwszy i ostatni zakup w tej firmie.

Opinie nt. sklepu questprofile.pl

3 mar 2024
2 mar 2024
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem paczki. Zamówienie złożyłem 04-03-2024 Choć pisałem od firmy nie otrzymałem żadnej wiadomości. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 mar 2024
Efekt mizerny, dużo poniżej oczekiwań. Cena wysoka. 3 przęsła 800zl. Jedyny plus to wygląd, ładnie się prezentuje.
Zamówienie jeszcze nie zrealizowane, wciąż czekam na realizację/dostawę zamówienia
Zamówiłam kątowniki, zamówienie przyszło bardzo szybko, towar zgodny z opisem, kolor też. Drobny minus za informację, że towar dostarczony będzie inpostem, dotarł GLS ale za to ekspresowo. polecam
25 lut 2024
Wszystko co związane z realizacja zamówienia w jak najlepszym porządku, na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, co muszę przyznać było miłym zaskoczeniem
Bardzo szybka wysyłka, produkty dobrze zabezpieczone przed transportem. Sama listwa mimo tego, że jest dość cienka, to jest dobrej jakości. Polecam
zamówienie zrealizowane sprawnie, faktury wystawione jak trzeba bardzo fachowa obsługa, bravo!
LP
Leszek P.
Janikowo
Profile narożne bdb . Jedyna uwaga zmienić przewoźnika bo dewastują wysłany towar.
14 lut 2024
Zakup udany, transakcja przebiegła szybko i pomyślnie
Szybka dostawa i wsoka jakość listew wykończeniowych
Szybka wysyłka bardzo starannie zapakowana paczka
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam
Szybko i profesjonalne. Gorąco polecam
Wszystko super. Nic nie zmieniajcie.
Szybka dostawa, wszystko w porządku