mirjan24.pl

Opinie (144) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (759)

6 lis 2023
Szanowni Państwo, dysponują Państwo bardzo ciekawymi meblami, o niespotykanych gabarytach (np. do małych pomieszczeń). Kontakt z Państwem, to czysta przyjemność. Dotrzymane terminy. Zamawiałam u Państwa małą kanapę. Jest śliczna. Mam tylko jedno "ale" - trochę "niefajnie",że kierowca (przemiły człowiek) nie jeździ z pomocnikiem. Bywa często, że zamawiane meble odbierają osoby starsze, samotne, które nie są w stanie poradzić sobie z przetransportowaniem do domu. Czasami bywa, że naprawdę nie ma kto pomóc. A mogłaby być to usługa odpłatna i bardzo oczekiwana. Pozdrawiam cieplutko cały Zespół MIRJAN i serdecznie dziękuję. Iza S - Wrocław

Niestety brak chęci współpracy z klientem, brak elastcznosci lub chęci dogrania dostawy z dostępnością klienta, zamówienie zostało anulowane

Opinie nt. sklepu mirjan24.pl

Mebel dostarczono w określonym czasie. Podoba mi się wielkość kanapy, jest malutka i pasuje do mojego małego mieszkanka. Plusem jest też możliwość jej rozłożenia i skrzynka na pościel. Ale kanapka ta jest niewygodna. Siedząc na niej (pod sztywnym kątem siedziska do oparcia 90 stopni) czuję „deski”, na siedzisku, oparciu i pod rękami na bokach. Jest w niej po prostu za mało wypełnienia, pianki.
Brak możliwości zamówienia towaru z wniesieniem.
30 mar 2024
Meble, nie pamiętam nazwy - białe 3D ok. Stosunek ceny do jakości - prawidłowy. Szafa 120 biała na stronie jako top, drzwi przesuwne - tył źle spasowany, instrukcja fatalna, dwa odpryski.
Kanapa jest twarda. Nie polecam
Niestety komoda jest za ciężka brak stopek na środku powoduje zapadnięciem się komody na środku a to skutkuje problemem z otwieraniem frontów niestety szuflady na środku są zbyt ciężkie do stelażu co powoduje odkształcanie śie całego mebla
Otwory zawiasów w drzwiczkach wydrążone za nisko. Bardzo niska jakość użytych płyt do wykonania szafki. Szuflady niedopasowane do szerokości