flytoy.pl- Logo - Opinie

flytoy.pl

Opinie (191) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (475)

Ważny od: 4 lis 2021
flytoy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

14 wrz 2023
Jestem pod ogromnym wrażeniem zabezpieczenia!!! Produkt zgodny z zamówieniem. Opakowanie nietknięte. Pierwszy raz zamówiłem ale na pewno będę stałym klientem! Polecam!!!
ŁB

16 gru 2023
Ciężko oceniać zamówienie które nie doszło do skutku ,następnego dnia zostalam poinformowana że produkt , który zamówiłam i opłaciłam jest już niedostępny przez co nie zdążyłam zamówić go na czas w innym sklepie i nie dotrze na święta . Plus za szybki zwrot należności

Opinie nt. sklepu flytoy.pl

Bardzo szybka wysyłka, praktycznie na drugi dzień była paczka u mnie, wszystko zgodne z opisem. Na pewno jeszcze nie raz coś zmówię z tej strony.
LB
Leon B.
Przesyłka szybko trafiła w moje ręce, a najbardziej podobało mi się to, że była oryginalnie zapakowana.
8 sty 2024
Błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem dobra jakość
szybka realizacja
18 sty 2024
14 sty 2024
13 sty 2024
18 sty 2024
Zabawka przyszła uszkodzona, uszkodzenie nie przeszkadza w użytkowaniu.
ŁB
14 wrz 2023
23 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że nasz sklep spełnił Pana oczekiwania:)
31 lip 2023
Wszystko w porządku. Przejeżdżałem w okolicach magazynu. Już na miejscu złożyłem zamówienie przez sklep internetowy i po kilku minutach miałem zakupiony towar w ręce.
23 lis 2023
Dziękujemy za pozostawienie pozytywnej oceny. Zapraszamy ponownie na zakupy!
27 paź 2023
Zdjęcia produktu przedstawiają żeczywisty produkt. A nie jak niektórzy pokazują gotowy produkt bez uwzględnienia na zdjęciu częsci z których się sklada.
23 lis 2023
Jesteśmy wdzięczni za pozytywne słowa. Zapraszamy ponownie na zakupy!
18 sie 2023
Dzieciak mega zadowolony i tata ma zabawę z przyjemnością mogę polecić akurat ten egzemplarz ciężarówki
23 lis 2023
Dziękujemy za pozostawienie gwiazdek. Mamy nadzieję, że zakupy były satysfakcjonujące:)
17 maj 2023
Dostawa expresowa! Jednego dnia zamówiłem drugiego otrzymałem pomimo iż w zamówieniu było zaznaczone że otrzymam po kilku dniach. Produkt rewelacja pierwsza klasa. Oryginalne pudełko bardzo ładnie zapakowane. Dużo niższa cena niż w innych sklepach
23 maj 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że zakup w naszym sklepie sprawił Państwu przyjemność. Staramy się realizować zamówienia w najszybszym możliwym terminie, przy zachowaniu konkurencyjnych cen, dlatego bardzo doceniamy Państwa komentarz! Pozdrawiamy serdecznie!

Brak produktu na stanie

Kupiłam w sklepie produkt, którego finalnie nie było na stanie, jednak kontakt w tej sprawie i anulowanie opłaconego zamówienia były szybkie i z dbałością o klienta.
21 lis 2023
Błyskawiczna realizacja, dostawa kurierem. Paczka spakowana perfekcyjnie. Klocki dotarły w stanie idealnym, kartoniki bez żadnych uszkodzeń.
24 lis 2023
Państwa zadowolenie to nasz priorytet. Dziękujemy za pozytywną ocenę.
27 maj 2023

Wszystko tip top

Miałem watpliwości bo nigdy o tym sklepie nie słyszałem, szybko, relatywnie tanio, profesjonalnie - niczego nie mam do zarzucenia
13 cze 2023
Dziękujemy za Państwa komentarz! Cieszymy się, że nasz sklep spełnił Państwa oczekiwania, pomimo początkowych wątpliwości. Staramy się zapewnić szybką obsługę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalizm we wszystkich naszych działaniach. Dziękujemy jeszcze raz za Państwa zaufanie i mamy nadzieję, że będziemy mogli obsłużyć Państwa w przyszłości!