flytoy.pl- Logo - Opinie

flytoy.pl

Opinie (191) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (475)

Ważny od: 4 lis 2021
flytoy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

14 wrz 2023
Jestem pod ogromnym wrażeniem zabezpieczenia!!! Produkt zgodny z zamówieniem. Opakowanie nietknięte. Pierwszy raz zamówiłem ale na pewno będę stałym klientem! Polecam!!!
ŁB

16 gru 2023
Ciężko oceniać zamówienie które nie doszło do skutku ,następnego dnia zostalam poinformowana że produkt , który zamówiłam i opłaciłam jest już niedostępny przez co nie zdążyłam zamówić go na czas w innym sklepie i nie dotrze na święta . Plus za szybki zwrot należności

Opinie nt. sklepu flytoy.pl

10 mar 2024

to jest swinstwo by za te same pieniadze zamiast 20 wyslac 6 szt

uczciwym-zamowilam 20 malych samochodzikow a otrzymalam6 sztuk
Odpowiedź ze sklepu flytoy.pl
Bardzo nam przykro, iż doszło do opisanej przez Państwa sytuacji. Chcielibyśmy bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności, jakie mogły wyniknąć z otrzymania nieprawidłowej ilości zamówionych przedmiotów. Przypuszczamy, iż mogło dojść do pomyłki jeszcze podczas kompletacji Państwa zamówienia. Jeszcze dziś nasz dział obsługi skontaktuje się z Państwem w celu wyjaśnienia powstałego problemu. Liczymy na możliwość naprawienia sytuacji i przywrócenia Państwa zaufania do naszej firmy. Pozdrawiamy Sklep FLYTOY
Odpowiedź ze sklepu flytoy.pl
Dziękujemy za ocenę naszego sklepu. Doceniamy każdą opinię, ponieważ pomaga nam doskonalić nasze usługi. Chcielibyśmy się dowiedzieć, co moglibyśmy zrobić lepiej, aby spełnić Państwa oczekiwania w przyszłości. Niestety nie odnotowaliśmy zgłoszenia od Państwa dotyczącego problemów ze złożonym zamówieniem. Widzimy natomiast, iż po 4 dniach zostało ono przez Państwa anulowane bez dokonania opłaty. Zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z nami drogą elektroniczną pod adresem e-mail: sklep@flytoy.pl, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy Sklep FLYTOY
2 mar 2024
Szybka dostawa i obniżenie ceny za uszkodzenie opakowania produktu
Bardzo dobra jakościowo wagę prawidłowa pokazuje i pomocna
10 lut 2024

Super !!!

Super klocki, syn uwielbia tą firmę.
Wszystko zgodne z opisem :)
4 lut 2024
szybka dostawa
10 lut 2024
6 lut 2024
10 sty 2024

Rzetelny Sprzedawca

Pomimo otrzymania wadliwego towaru, sklep zaproponował zwrot części środków.