hopki.pl- Logo - Opinie

hopki.pl

Opinie (324) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1060)

Ważny od: 27 paź 2021
hopki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 gru 2023
Produkt jak zawsze zgodny z opisem. Ostatnie zamówienie nawet przerosło moje oczekiwania. Sukienka Elsy, pasuje na córkę idealnie. Wykonanie super jak na taką cenę. Czas realizacji bardzo szybko.

23 sie 2023
Po wyciągnięciu z paczki sukienka w 2 miejscach jest rozdarta. Dostałam rachunek nie za swoje zamówienie a za jakiś plecak którego nie zamawiałam.

Opinie nt. sklepu hopki.pl

6 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Bardzo nam przykro, że nasze produkty nie spełniły oczekiwań oczywiście jest to powód do zwrotu. Zwroty przyjmujemy i bez problemu zwracamy należność. W tej sytuacji również poinformowaliśmy o takiej możliwości, niestety kupujacy nie skorzystał. Pozdrawiam
5 z plusem, na czas, obawiałam się że zamówienie nie zdarzy dotrzeć ale wszystko przebiegło bardzo sprawnie przy płatności blik zamówienie otrzymałam w 2dni robocze jak napisane w ofercie. Strój oczywiście również spełnia wszystkie oczekiwania najmłodszej gwiazdy😄 polecam!
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Dziękujemy za wizytę :) Takie opinie dodają nam skrzydeł i energii do dalszych działań! Pozdrawiamy ciepło, zespół Hopki!
Super jakość i super kontakt! To już mój kolejny zakup w Hopkach :) Stroje są solidnie odszyte z dobrej jakości materiałów. Bardzo szybka wysyłka. Szczerze polecam!
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Dziękujemy za tak piękną opinię. Cieszymy się, że trafiłaś z zakupem :) Zapraszamy ponownie ! Pozdrawiamy!

Polecam zakupy w tym sklepie

Ekspresowa przesyłka, wybrałam opcję odbioru w punkcie, jestem bardzo zadowolona z zakupów, polecam
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Dziękujemy za wybór naszego produktu i pozytywną opinię. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie! Serdecznie pozdrawiamy!

Ekspresowa dostawa, produkt wysokiej jakości.
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie! Serdecznie pozdrawiamy!
Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza szybka i sprawnie przeprowadzona obsługa spełniła Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i rekomendację!
14 lut 2024
Strój pięknie uszyty ,szybka przesyłka .
Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
Szybko, sprawnie i przyjemnie polecam.
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Dziękujemy za wybór naszego sklepu i 5 gwiazdkową opinię. Pozdrawiamy! I zapraszamy ponownie!
SUPER SUKIENKI
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Twoje oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie oraz polecamy się na przyszłość!
Wszystko OK.
24 lut 2024
18 lut 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
Materiał tragedia, po dwóch dniach robią się przetarcia na palcach i masce, już był szyty.
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za przesłanie spostrzeżeń i uwag odnośnie stroju. Zależy nam na zadowoleniu klientów i pozytywnym rozwiązaniu problemu dlatego też zaproponowaliśmy rozwiązanie. Niestety kupujący zaprzestał kontaktu z nami. Przykro nam, że nie udało nam się rozwiązać problemu i dostarczyć satysfakcjonującego rozwiązania. Pozdrawiamy