hopki.pl- Logo - Opinie

hopki.pl

Opinie (324) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1060)

Ważny od: 27 paź 2021
hopki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 gru 2023
Produkt jak zawsze zgodny z opisem. Ostatnie zamówienie nawet przerosło moje oczekiwania. Sukienka Elsy, pasuje na córkę idealnie. Wykonanie super jak na taką cenę. Czas realizacji bardzo szybko.

23 sie 2023
Po wyciągnięciu z paczki sukienka w 2 miejscach jest rozdarta. Dostałam rachunek nie za swoje zamówienie a za jakiś plecak którego nie zamawiałam.

Opinie nt. sklepu hopki.pl

Suknia sama w sobie ok, ale zamek przeszyty, co uniemożliwiło rozpięcie sukienki, musiałam pruć i sama ponownie zszywać. Poza tym w tiulu dziury, i to na samym przodzie. Gdyby nie fakt, że córka miała bal na drugi dzień po odbiorze przesyłki, na pewno bym odesłała. Za tą cenę i w ogóle jako nowy produkt - naprawdę słabo.
9 lut 2024
Dziękujemy za przesłanie spostrzeżeń i uwag odnośnie sukienki. Najmocniej przepraszamy za powyższą sytuację, nie powinna mieć miejsca. Cieszymy się, że mogliśmy rozwiązać Pani problem i dostarczyć satysfakcjonujące rozwiązanie. Dołożymy wszelkich starań, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości. Prosimy jednak nie zniechęcać się. Pozdrawiamy.
23 sie 2023
28 wrz 2023
Przykro nam w związku z zaistniałą sytuacją. Informujemy, że jeżeli nastąpi problem z zakupionym produktem przysługuje prawo reklamacji. Zależy nam na wyjaśnieniu sytuacji i Pani zadowoleniu. Czekamy na kontakt. Pozdrawiamy.
30 paź 2023
Bardzo słaba jakość Strój na pierwszy rzut oka wydawał się ok. Po założeniu, z rękawiczek zaczęły wychodzić małe niteczki - zaczął się mechacić. Po kilku minutach noszenia te niteczki były już na znacznej części stroju. Mimo tego, że wybrałam rozmiar o 1 większy i strój nie był opięty, to po godzinie od założenia zaczął się pruć na szwach. Ogólnie, powinnam dać 1 gwiazdkę, dałam 2, bo dodatkowy suwak do korzystania z toalety, to jego duży atut. Ogólnie strój nie nadaje się już do ponownego założenia. Chcielibyśmy wobec tego złożyć reklamacje i poprosić o zwrot pieniędzy. Strój oczywiście mogę odesłać na Państwa koszt. Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie. Zdjęcia w załączeniu.
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Dzień dobry, Przykro nam, że nie spełniliśmy oczekiwań. Jeżeli występuje problem z zamówieniem jak najbardziej przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W tej sytuacji reklamacja została rozpatrzona pozytywnie dla kupującego. Prosimy jednak nie zniechęcać się i zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy serdecznie!
29 lis 2023
Rzeczywisty wygląd produktów znacznie odbiega od zdjęć zamieszczonych na stronie. Na zdjęciu sukienka jest pełna rozkloszowana a w rzeczywistości przychodzi cienki kawałek materiału. Produkt tej jakości nie jest wart swojej ceny.
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Dzień dobry, Przykro nam, że nie spełniliśmy oczekiwań. Kontaktowaliśmy się w tej sprawie niestety brak odpowiedzi. Informujemy, że jeżeli występuje niezadowolenie z produktu można dokonać zwrotu produktu w ciągu 14 dni. W sytuacji gdy występuje problem z zamówieniem jak najbardziej przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Pozdrawiamy

Szybka wysyłka ale niska jakość produktu

Szybka wysyłka i dobry kontakt, ale jakość produktu bardzo słaba niestety. Po samych przymiarkach już zdążyła się rozpruć w kilku miejscach, mimo delikatnego traktowania.
21 lis 2023
Dzień dobry, Informujemy, że jeżeli występuje problem z zamówieniem jak najbardziej przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Warto zgłosić nam daną kwestię drogą e-mailową. Umożliwi nam to zaproponowanie odpowiedniego rozwiązania. Czekamy na kontakt. Pozdrawiamy
15 lip 2023
28 wrz 2023
Przykro nam, że nie spełniliśmy oczekiwań. W przypadku niezadowolenia możliwy jest bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni. W tej sytuacji zwrot został przyjęty a pieniądze zwrócone. Pozdrawiamy