hopki.pl- Logo - Opinie

hopki.pl

Opinie (324) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1060)

Ważny od: 27 paź 2021
hopki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 gru 2023
Produkt jak zawsze zgodny z opisem. Ostatnie zamówienie nawet przerosło moje oczekiwania. Sukienka Elsy, pasuje na córkę idealnie. Wykonanie super jak na taką cenę. Czas realizacji bardzo szybko.

23 sie 2023
Po wyciągnięciu z paczki sukienka w 2 miejscach jest rozdarta. Dostałam rachunek nie za swoje zamówienie a za jakiś plecak którego nie zamawiałam.

Opinie nt. sklepu hopki.pl

materiał cienutki, ale ogólnie ok
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Dzień dobry, Informujemy, że jeżeli występuje niezadowolenie z produktu można dokonać zwrotu produktu w ciągu 14 dni. W sytuacji gdy występuje problem z zamówieniem jak najbardziej przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Warto zgłosić nam daną kwestię drogą e-mailową. Umożliwi nam to zaproponowanie odpowiedniego rozwiązania. Pozdrawiamy.
3 lut 2024
cena nie adekwatna do jakości sukienki!
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Próbowaliśmy skontaktować się z kupującym kilkukrotnie, w celu wyjaśnienia dodanej oceny. Jeżeli otrzymane produkty są wadliwe bądź niezgodne z zamówieniem zachęcamy bezpośrednio do kontaktu z naszym działem obsługi klienta abyśmy mogli rozwiązać sytuację. Informujemy, że kupujący ma 14 dni od daty otrzymania produktu, aby ocenić czy spełnia jego oczekiwania. Jeśli nie jest zadowolony z produktu, ma prawo do jego zwrotu. Niestety kupujacy nie skorzystał z tej możliwości i pozostawił produkt u siebie. Pozdrawiamy.
31 gru 2023
Szybka wysyłka i dobry kontakt, ale sam produkt pozostawia wiele do życzenia. Spódniczka Minnie jest bardzo krótka, choć trudno to nazwać spódniczką. Na zdjęciu nie widać, że to pasma siateczki zawiązanej na gumce. Poza tym rozmiar jest zaniżony, jeśli dziecko jest w górnej granicy, lepiej wziąć większy rozmiar.
3 sty 2024
Dzień dobry, Przykro nam, że nasz produkt nie spełnił oczekiwań. Jednocześnie dziękujemy za podzielenie się opinią. Każda wskazówka jest dla nas bardzo ważna i pomaga ulepszać nasze produkty. Wszelkie uwagi zostaną przekazane do odpowiedniej osoby. Mamy nadzieję, że w przyszłości odwiedzi nas Pani ponownie. Pozdrawiamy serdecznie!
Informacja o darmowej przesyłce wprowadzająca w błąd. Lekceważący ton Pani przy telefonie upewnił mnie tylko aby były to ostanie zakupy na stronie. Zakup jednak uważam za udany gdyz towar otrzymałem na czas oraz w jakości jakiej się spodziewałem.
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Dzień dobry , Przykro nam, że zostaliśmy tak odebrani. Dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami. Ciągle się rozwijamy, a taka informacja jest dla nas cenną wskazówką. Mamy nadzieję, że w przyszłości odwiedzi nas Pan ponownie. Pozdrawiamy serdecznie!
2 gru 2023
Mimo obietnicy że zamówienie zostanie wysłane togo samego dnia niestety nie nastąpiło to. Bez problemu mogłem zrezygnować z zamówienia, jednak musiałem przypominać się o zwrot pieniędzy.
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Przykro nam, że doszło do takiej sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości. Prosimy jednak nie zniechęcać się i zapraszamy ponownie. Pozzdrawiamy.