hopki.pl- Logo - Opinie

hopki.pl

Opinie (324) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1060)

Ważny od: 27 paź 2021
hopki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 gru 2023
Produkt jak zawsze zgodny z opisem. Ostatnie zamówienie nawet przerosło moje oczekiwania. Sukienka Elsy, pasuje na córkę idealnie. Wykonanie super jak na taką cenę. Czas realizacji bardzo szybko.

23 sie 2023
Po wyciągnięciu z paczki sukienka w 2 miejscach jest rozdarta. Dostałam rachunek nie za swoje zamówienie a za jakiś plecak którego nie zamawiałam.

Opinie nt. sklepu hopki.pl

23 mar 2024
Z kostiumu byłam bardzo zadowolona jednak ma odrobinę za luźne rękawy. Mimo wszystko mi ten szczegół nie przeszkadza. Niestety dużym minusem był fakt, że spinki przyszły mi rozklejone, jednak sama byłam w stanie je naprawić.
Odpowiedź ze sklepu hopki.pl
Próbowaliśmy skontaktować się z kupującym, w celu wyjaśnienia sytuacji. Jeżeli otrzymane produkty są wadliwe bądź niezgodne z zamówieniem zachęcamy bezpośrednio do kontaktu z naszym działem obsługi klienta abyśmy mogli rozwiązać problem. Pozdrawiamy.
14 sty 2024
18 sty 2024
Dziękujemy za wybór naszych produktów. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie! Serdecznie pozdrawiamy!
9 cze 2023
Jeden strój (Nezuko) był prawie perfekcyjny jak w opisie, natomiast strój Yor wiele rzeczy do zmiany błędy w opisie itp
30 cze 2023
Dziękujemy za wybór naszych produktów. Jeżeli jest problem z zamówieniem to prosimy o kontakt z nami. Zawsze staramy się pomóc i rozwiązać sytuację. Pozdrawiamy
21 paź 2023
Bardzo ładne przebranie czarownicy, ale niestety bardzo delikatnie wykonane jak dla małych dzieci, miotła pękła podczas zwykłej zabawy. Dostawa sprawna i szybka
22 lis 2023
Dzień dobry, Przykro nam w związku z zaistniałą sytuacją. Oczywiście reklamacja została przyjeta. Cieszymy się, że mogliśmy rozwiązać problem i dostarczyć satysfakcjonujące rozwiązanie. Pozdrawiamy.
9 cze 2023
Jeden element cosplayu ventiego (wizja) jest inny niż na zdjęciach, poza tym super
30 cze 2023
Dziękujemy Panu za wybór naszych produktów. Jeżeli jest problem z zamówieniem to prosimy o kontakt z nami. Zawsze staramy się pomóc i rozwiązać sytuację. Pozdrawiamy.
20 paź 2023
strój spełnia moje oczekiwania ale fajnie by było gdyby do zabawek dołączono baterie
23 paź 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za zakup. Przykro, nam że nie spełniliśmy oczekiwań. W ofertach wspominamy o braku baterii w zestawie. Pozdrawiamy.
29 wrz 2023
Wszystko ok dostawa na czas👍🥰
6 paź 2023
Dziękujemy Pani za wybór naszych produktów. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie! Serdecznie pozdrawiamy!
Szybka realizacja zamówienia
28 gru 2023
Dziękujemy za wybór naszego produktu. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie! Serdecznie pozdrawiamy!
MS
Monia s.