sobuy.pl- Logo - Opinie

sobuy.pl

Opinie (95) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (153)

Ważny od: 3 sie 2020
sobuy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Meble wysokijej jakości, ładnie wyglądają, bardzo łatwy montaż co jest bardzo ważne oraz rozsądne ceny.

Jakość tej szafy jest naprawdę słaba jak na cenę po nad 700 zł. Oceniłem by to max w 150. Pachnę tanim lakierzem. Jak robiłem zakup to nie przydałem uwagi że jest z MDF, a ten materiał okazał się bardzo kruchy i podobny na spresowany papier czy śmieci. Lakier łatwo schodzi, pozostają nieprzydatne dziury koloru kartonu. Siatka na jednej drzwi trochę wygięta. Instrukcja jest łatwa do zrozumienia, ale montaż zajał około 1.5 godzin. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

UB
Urszula B.
3 maj 2024
3 maj 2024

Chińska jakość za duże pieniądze

Odpowiedź ze sklepu sobuy.pl
Szanowny Kliencie Przykro nam, jeśli produkt nie jest w idealnym stanie, oferujemy wszystkim naszym klientom 30-dniowy bezpłatny zwrot i 1 rok gwarancji na produkt. nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą, a my dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć Twoją satysfakcję Z wyrazami szacunku SoBuy Team
Dzień dobry . Wysłaliście nie ten produkt w zamówieniu był wieszak a dostałem regał który odesłałem i musiałem zapłacić 100zł za wysyłkę , do teraz nie dostałem zwrotu za towar. Kiedy odeślecie pieniądze na konto.
Odpowiedź ze sklepu sobuy.pl
Szanowny Kliencie Przepraszamy, jeśli wysłaliśmy do Ciebie niewłaściwy przedmiot. Oferujemy naszym klientom 30-dniową gwarancję bezpłatnego zwrotu. Zwrot lub wymiana są dla Ciebie bezpłatne. Nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą, a my dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć Twoją satysfakcję, Z wyrazami szacunku SoBuy Team
1 maj 2024

Profesjonalna firma

Dostarczenie zamówionego wózka kuchennego przez SoBuy od momentu złożenia zamówienia nastąpiło szybko , był bardzo dobrze zapakowany.Instrukcja złożenia bardzo czytelna. Specjalne podziękowania dla kuriera UPS, który, wniósł ciężką paczkę z zamówieniem na 2 piętro w bloku bez windy z uśmiechem na twarzy,bez gromadzenia, że jest mu ciężko to zrobić. Polecam tę firmę, zarówno SoBuy, jak i ZUPS.
23 kwi 2024

Zapłaciłam za 3 półki

Po zgłoszeniu, iż nie otrzymałam jednej z 3 zamówionych paczek, już na drugi dzień była wyczerpująca odpowiedź. Paczkę natychmiast wysłano i zwrócono mi 50 zł za kłopoty. Pierwszy raz coś takiego doświadczyłam, że za kłopot firma oddaje jakiekolwiek pieniądze!! Super!! Bardzo polecam !!
Bardzo szybka wysyłka, towar taki jak w opisie i super zabezpieczony do wysyłki ,szafka łazienkowa rewelacja ,dzięki czytelnej instrukcji szybki montaż .solidna firma POLECAM.
Świetny zakup, szybka wysyłka i dostawa. Najlepiej oznaczone części do montażu spośród wszystkich składanych przez nas mebli. Bardzo polecamy sklep!
30 kwi 2024

Szafka na buty

Bardzo ładny i solidny mebelek .Dobrze zapakowany i rozpisana instrukcja skręcania szafki ( krok po kroku) jestem zadowolona polecam
7 kwi 2024
Wszystko sprawnie i szybko.Odpowiedż na zamówienie natychmiast i towar takze.Dziekuję i pozdrawiam
Super, jestem bardzo zadowolona z zakupu, z obsługi, z jakości produktów. Na pewno tu wrócę.

Znakomita relacja dobry zakup

Klient jest zaopiekowany przez firmę. Bardzo dobrze przygotowany towar i super do złożenia.
6 kwi 2024

Wyspa kuchenna na kòłkach

Dostawa terminowa. Mebel bardzo ładny i funkcjonalny, zgodny z opisem
29 kwi 2024

Bardzo miła i pomoscna obsluga

Bardzo miła i pomocna obsługa. Szybki kontakt i ogromna kultura