sobuy.pl- Logo - Opinie

sobuy.pl

Opinie (130) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (192)

Meble wysokijej jakości, ładnie wyglądają, bardzo łatwy montaż co jest bardzo ważne oraz rozsądne ceny.

27 maj 2024
Jakość tej szafy jest naprawdę słaba jak na cenę po nad 700 zł. Oceniłem by to max w 150. Pachnę tanim lakierzem. Jak robiłem zakup to nie przydałem uwagi że jest z MDF, a ten materiał okazał się bardzo kruchy i podobny na spresowany papier czy śmieci. Lakier łatwo schodzi, pozostają nieprzydatne dziury koloru kartonu. Siatka na jednej drzwi trochę wygięta. Instrukcja jest łatwa do zrozumienia, ale montaż zajał około 1.5 godzin. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

9 lip 2024
Bardzo słaba jakość wózka w którym podczas skręcania pękają cienkie płyty meblowe co widać na zdjęciach. Niestety wózek to totalna chińszczyzna, zawiodłem się ponieważ na zdjęciu wygląda pięknie a w rzeczywistości to bubel który niestety nie spełnia moich oczekiwań za tak wysoką cenę.
Odpowiedź ze sklepu sobuy.pl
Szanowny Kliencie Bardzo nam przykro, że sprawiliśmy Państwu nieprzyjemne wrażenia z zakupów. Naszą największą troską jest to, aby klienci czuli się komfortowo, dlatego chętnie czytamy recenzję i zakasujemy rękawy, aby stale podnosić jakość naszych produktów i obsługi klienta. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z produktem, skontaktuj się z nami. Dziękuję za zaufanie. Z wyrazami szacunku, Zespół SoBuy-Shop
27 maj 2024

Chińska jakość za duże pieniądze

28 maj 2024
Szanowny Kliencie Przykro nam, jeśli produkt nie jest w idealnym stanie, oferujemy wszystkim naszym klientom 30-dniowy bezpłatny zwrot i 1 rok gwarancji na produkt. nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą, a my dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć Twoją satysfakcję Z wyrazami szacunku SoBuy Team
27 maj 2024
Dzień dobry . Wysłaliście nie ten produkt w zamówieniu był wieszak a dostałem regał który odesłałem i musiałem zapłacić 100zł za wysyłkę , do teraz nie dostałem zwrotu za towar. Kiedy odeślecie pieniądze na konto.
27 maj 2024
Szanowny Kliencie Przepraszamy, jeśli wysłaliśmy do Ciebie niewłaściwy przedmiot. Oferujemy naszym klientom 30-dniową gwarancję bezpłatnego zwrotu. Zwrot lub wymiana są dla Ciebie bezpłatne. Nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą, a my dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć Twoją satysfakcję, Z wyrazami szacunku SoBuy Team
14 cze 2024
Jakość materiałów jest tragiczna
19 cze 2024
Szanowny Kliencie, Dzień dobry, Bardzo nam przykro, że sprawiliśmy Państwu nieprzyjemne wrażenia z zakupów. Dziękujemy za terminową informację zwrotną. Zgłosimy problem do fabryki w celu poprawy jakości produktu. Dołożymy wszelkich starań, aby poprawić jakość naszych produktów. Z wyrazami szacunku Zespół SoBuy-Shop
Doręczono mi tylko część zamówienia, czyli część komponentów, które same z siebie są bezużyteczne.
24 kwi 2024
Dzień dobry, dziękuję za wiadomość Produkt jest wysyłany w dwóch paczkach 1Z749EF46816947215 1Z749EF46811397220 Według UPS obie paczki zostały podpisane. Pozdrawiam, Obsługa Klienta