sobuy.plOpinie

: 49Dobry

ważny od: 3 sie 2020
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep sobuy.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sobuy.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 3 sie 2020
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

6 maj 2022
sprawna i zgodna z ofertą realizacja zamówienia; było trochę skręcania ale finalnie mebel po złożeniu spełnia swoją funkcję i ładnie się prezentuje, mam nadzieję, że posłuży dłuższy czas; elementy szafki w kartonie były dobrze zabezpieczone styropianem więc nic nie uległo uszkodzeniu; instrukcja składania jasna, elementy ponumerowane

2 lip 2022
Do tej pory nie dostałam przesyłki, wybraliście państwo najgorszą firmę kurierską,jak dostanę przesyłkę to może wystawię inną opinie, na razie ogarnia mnie wściekłość!!!

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

3 sty 2023
Meble średniej jakości.
Odpowiedź ze sklepu sobuy.pl
16 sty 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie jest Pani zadowolona z zakupu. Zachęcam do kontaktu mailowego: pl@sobuy-shop.com Na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie. pozdrawiamy Sobuy Team
11 sie 2022
Odpowiedź ze sklepu sobuy.pl
16 sie 2022
Droga Katarzyno, Dzień dobry Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia Czy możesz powiedzieć nam więcej szczegółów na temat problemu? Pozdrawiam serdecznie Tina Customer Support