Sklep z kawa świeżo paloną

Opinie (83) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (107)

Ważny od: 2 maj 2022
Sklep z kawa świeżo paloną spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 paź 2023
List z życzeniami mógłby być trochę bardziej "dopracowany" NO, MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE TEN ELEMENT ZROBIONO TROCHĘ MAŁO PROFESJONALNIE ! Resztę wszystko pełna "PROFESKA"

Zamówienie złożone 19 marca, paczka w przygotowaniu od 20 marca, sprzedający dnia 25 marca twierdził, że wieczorem kurier zabiera przesyłkę, przesyłka wyszła dopiero 26 marca po 15. Dramat! Dołączam screen na potwierdzenie. Z pewnością nie dokonam powtórnych zakupów w tym sklepie. Lepiej korzystać z allegro, przynajmniej mają presję do wysyłania szybko sklepy.

Opinie nt. sklepu Sklep z kawa świeżo paloną

Zamówienie złożone 19 marca, wysłane 26 marca, DRAMAT!

Odpowiedź ze sklepu Sklep z kawa świeżo paloną
Drogi Kliencie, dziękujemy za szczerą opinię! Bardzo nam przykro, że czas realizacji tego zamówienia był wydłużony. Zapewniamy, że jest to odosobniony przypadek. Aby uniknąć tego typu sytuacji, staramy się rzetelnie informować klienta o wydłużonym czasie realizacji na dana pozycje. Mamy jednak nadzieję, że zakupiony u nas artykuł sprawi Ci wiele radości a dołączony gratis zrekompensuje wydłużony okres oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie.
Duży wybór kaw aromatyzowanych i to jest super! Niestety w ostatnim zamówieniu dwie paczki kawy były rozcięte i ziarna rozsypały się do pudełka...
Odpowiedź ze sklepu Sklep z kawa świeżo paloną
Dzień dobry, Dziękujemy za opinie. Staramy się aby paczki zostały zapakowane starannie, jednak nie zawsze mamy wpływ na kuriera. W przyszłości prośba o zgłaszanie takich sytuacji do kuriera lub bezpośrednio do nas - postaramy się pomoc i znaleźć odpowiednie rozwiazanie. Podrawiamy
KM
Kamala M.
Bytom Odrzański
18 wrz 2023
Niestety termin dostawy pisało wciągu jednego dnia a przyszło po kilku.
18 wrz 2023
Dzień dobry, W naszych ofertach podajemy termin wysyłki, a nie dostawy ponieważ cieżko nam przewidzieć jak szybko kurier dostarczy paczkę. Dziękujemy za opinie. Miłego dnia.
29 wrz 2023