Sklep z kawa świeżo paloną

Opinie (83) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (107)

Ważny od: 2 maj 2022
Sklep z kawa świeżo paloną spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 paź 2023
List z życzeniami mógłby być trochę bardziej "dopracowany" NO, MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE TEN ELEMENT ZROBIONO TROCHĘ MAŁO PROFESJONALNIE ! Resztę wszystko pełna "PROFESKA"

Zamówienie złożone 19 marca, paczka w przygotowaniu od 20 marca, sprzedający dnia 25 marca twierdził, że wieczorem kurier zabiera przesyłkę, przesyłka wyszła dopiero 26 marca po 15. Dramat! Dołączam screen na potwierdzenie. Z pewnością nie dokonam powtórnych zakupów w tym sklepie. Lepiej korzystać z allegro, przynajmniej mają presję do wysyłania szybko sklepy.

Opinie nt. sklepu Sklep z kawa świeżo paloną

Duży wybór kaw aromatyzowanych i to jest super! Niestety w ostatnim zamówieniu dwie paczki kawy były rozcięte i ziarna rozsypały się do pudełka...
Odpowiedź ze sklepu Sklep z kawa świeżo paloną
Dzień dobry, Dziękujemy za opinie. Staramy się aby paczki zostały zapakowane starannie, jednak nie zawsze mamy wpływ na kuriera. W przyszłości prośba o zgłaszanie takich sytuacji do kuriera lub bezpośrednio do nas - postaramy się pomoc i znaleźć odpowiednie rozwiazanie. Podrawiamy
KM
Kamala M.
Bytom Odrzański
18 wrz 2023
Niestety termin dostawy pisało wciągu jednego dnia a przyszło po kilku.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z kawa świeżo paloną
18 wrz 2023
Dzień dobry, W naszych ofertach podajemy termin wysyłki, a nie dostawy ponieważ cieżko nam przewidzieć jak szybko kurier dostarczy paczkę. Dziękujemy za opinie. Miłego dnia.
29 wrz 2023