ene-due.eu

Zabawki edukacyjne, drewniane dla dzieci

Opis
Jesteśmy przede wszystkim dla Dzieci. To z myślą o ich szczęściu i rozwoju wybieramy zabawki od sprawdzonych producentów. Liczy się dla nas jakość, prostota wykonania i piękno. Główne firmy, z którymi obecnie współpracujemy, to francuska marka JANOD, niemiecka HAPE i niemiecka GOKI. Dbanie o rozwój dziecka jest dla nas najważniejsze, dlatego pobudzamy kreatywność, rozwijamy naturalne zdolności, uczymy poprzez zabawę. Nasze zabawki angażują również dorosłych, dlatego wybierając coś z naszego sklepu, masz pewność, że dziecko spędzi czas z Tobą, Drogi Rodzicu, i oderwie się od wirtualnego świata. Promujemy aktywne i wspólne spędzanie czasu, dlatego znajdziesz u nas między innymi: hulajnogi, domki, instrumenty muzyczne, skarbonki. Zdecydowana większość oferowanych zabawek to zabawki drewniane, malowane bezpiecznymi, ekologicznymi farbami. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabawek kreatywnych, które pobudzają wyobraźnię. Dzięki zestawom plastycznym i zestawom „zrób to sam”, dziecko ma szansę na kreowanie własnych światów i wspaniałe spędzanie czasu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Każdy z Was znajdzie tu z pewnością coś wyjątkowego dla swojej pociechy!
e-motivo Elżbieta Jarosz

Gwiazdki: 4
Gwiazdki: 3
Gwiazdki: 2
Gwiazdki: 1

Doświadczenia innych klientów sklepu ene-due.eu

Wszystko było profesjonalnie wykonane

Zabawki bardzo ładne, dostawa szybka - całość bez zarzutu, firma godna polecenia:-)

bardzo sprawna transakcja

Jestem zadowolona z dokonanych zakupów

Super szybka realizacja

Wszystko bez problemu. Towar zgodny z moimi oczekiwaniami. Polecam. Sklep ekstra, milion rzeczy z niego chętnie bym kupiła juz dziś.

Błyskawicznie załatwione

Usługa wykonana b.dobrze.

Jestem usatysfakcjonowana

Transakcja przebiegła bez komplikacji, zakupiony towar w dobrym stanie i dobrej jakości. Polecam

Wszystko w jak najlepszym porządku

Bardzo polecam, produkty zgodne z opisem, ekspresowa wysyłka. :)

Świetny sklep, szybkie dostawy, ciekawe zabawki do wyboru.

super

polecam

Pod każdym względem wysoka ocena.Jakość zabawki kolory dostawa a przede wszystkim obsługa klienta.

Towar zgodny z opisem, błyskawiczna dostawa.

Sprawnie dzialajacy sklep, oferujacy duzy wybor towaru, rozne formy platnosci I dogodne firmy dostawy towaru.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Dostawa ekspresowa na drugi dzień.