ene-due.euOpinie

Sklep bez certyfikacji

ene-due.eu- Logo - Opinie
ene-due.eu- Logo - Opinie

ene-due.eu - Zabawki edukacyjne, drewniane dla dzieci

Jesteśmy przede wszystkim dla Dzieci. To z myślą o ich szczęściu i rozwoju wybieramy zabawki od sprawdzonych producentów. Liczy się dla nas jakość, prostota wykonania i piękno. Główne firmy, z którymi obecnie współpracujemy, to francuska marka JANOD, niemiecka HAPE i niemiecka GOKI. Dbanie o rozwój dziecka jest dla nas najważniejsze, dlatego pobudzamy kreatywność, rozwijamy naturalne zdolności, uczymy poprzez zabawę. Nasze zabawki angażują również dorosłych, dlatego wybierając coś z naszego sklepu, masz pewność, że dziecko spędzi czas z Tobą, Drogi Rodzicu, i oderwie się od wirtualnego świata. Promujemy aktywne i wspólne spędzanie czasu, dlatego znajdziesz u nas między innymi: hulajnogi, domki, instrumenty muzyczne, skarbonki. Zdecydowana większość oferowanych zabawek to zabawki drewniane, malowane bezpiecznymi, ekologicznymi farbami. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabawek kreatywnych, które pobudzają wyobraźnię. Dzięki zestawom plastycznym i zestawom „zrób to sam”, dziecko ma szansę na kreowanie własnych światów i wspaniałe spędzanie czasu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Każdy z Was znajdzie tu z pewnością coś wyjątkowego dla swojej pociechy!
e-motivo Elżbieta Jarosz
ul. Dębogórska 42