Certyfikat dla ene-due.eu

20.08.2015 r.
19.08.2018 r.

Opinie o ene-due.eu

4.87/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 74 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jestem bardzo zadowolona dostawa na drugi dzień a towar super

Brak złych stron

Super szybko

Duży wybór ciekawych zabawek, szybka wysyłka.

Towar zgodny z opisem

Szybka dostawa zgodnie z zamówieniem, polecam

Wspaniałe zabawki i miła obsługa.

bardzo dobry sklep. produkt wysokiej jakości, polecam

Przesyłka była u mnie na następny dzień, po prostu ekspres. Obsługa klienta też stanęła na wysokości zadania i w ostatniej chwili udało się jeszcze zmienić adres do wysyłki. Z chęcią tu powrócę na kolejne zakupy, bo asortyment i jego jakość robi wrażenie:-)

Super sklep,zabawki bardzo dobrej jakosci

Wszystko prawie zadowalajc ze strony sklepu, ale należało przewidzieć, że towar ma wymiary ponadgabarytowe i kurier -InPost / paczkomaty /-nie poradzi sobie z przesyłką. Musiałem -zupełnie na ostatnią chwilę- odbierać przesyłkę osobiście z magazynu InPost /leżącą tam 3 dni, bez powiadomienia mnie o tym/.Na szczęście w moim mieście.
Dostateczny

ene-due.eu odpowiada: 01.05.2017 r.
Panie Andrzeju, przewidzieliśmy to i próbowaliśmy się z Panem skontaktować telefonicznie, aby zaproponować wysyłkę kurierem i potwierdzić adres dostawy. Niestety, nie odbierał Pan telefonów, a my nie chcieliśmy już dłużej zwlekać z wysyłka towaru.

Sklep godny polecenia Szybka dobrze zapakowana przesyłka.

Ekspresowa realizacja zamówienia. Szanują klienta. Polecam

Super kontakt. Szybka realizacja. Zadzwonili i zaoferowali personalizacje produktu.

Bardzo dobry serwis, ekspresowa wysyłka

Dziecko jest szczęśliwe.

Super sklep, super zabawki

polecam

Polecam serdecznie

Transakcja błyskawiczna. Towar bez zarzutu.

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie.

Wszystko bardzo dobrze. Polecam każdemu.

Nie spodziewałam się tak szybkiej dostawy naprawdę miłe zaskoczenie )

Polecam ten sklep internetowy. Towar dobrej jakości, obsługa znakomita.

Znakomita zabawka, błyskawiczna dostawa.

Jestem zadowolona z jakości zakupionego towaru .Zestaw małego lekarza uroczy. Śliczna walizeczka, a w niej drewniane i kolorowe przyrządy , którymi dziecko z zapałem będzie leczyło misia czy lalkę.
Towar otrzymałam szybko, a kontakt po zakupie ze sklepem był na jak najlepszym poziomie.

jestem zadowolona z transakcji. szybko. towar zgodny z opisem.

Sprawna realizacja zamówienia.

Szybka dostawa, wydaje się solidna zabawka

O.K. Szybko i sprawnie. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony, polecam

Szybka dostawa.serwis obslugi klienta bardzo dobrze zorganizowany.

Świetny sklep. Zwracałem jeden towar, również zwrócili pieniądze bez problemu, a przesyłkę można odesłać za pomocą fajnego kreatora zwrotów.

Bez problemów. OK.

Polecam.

Polecam wszystkim sklep ene due

Zakupy ale super, tylko, że kurier nawalił z przesyłka. Otrzymałam jednak przesyłkę przed świętami , sklep spakował ponownie przesyłkę. Niestety kontakt w sprawie przesyłki był tylko z mojej strony.

ene-due.eu opinie klientów

ene-due.eu

Zabawki edukacyjne, drewniane dla dzieci

ene-due.eu uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 20.08.2015 r.

Jesteśmy przede wszystkim dla Dzieci. To z myślą o ich szczęściu i rozwoju wybieramy zabawki od sprawdzonych producentów. Liczy się dla nas jakość, prostota wykonania i piękno. Główne firmy, z którymi obecnie współpracujemy, to francuska marka JANOD, niemiecka HAPE i niemiecka GOKI. Dbanie o rozwój dziecka jest dla nas najważniejsze, dlatego pobudzamy kreatywność, rozwijamy naturalne zdolności, uczymy poprzez zabawę. Nasze zabawki angażują również dorosłych, dlatego wybierając coś z naszego sklepu, masz pewność, że dziecko spędzi czas z Tobą, Drogi Rodzicu, i oderwie się od wirtualnego świata. Promujemy aktywne i wspólne spędzanie czasu, dlatego znajdziesz u nas między innymi: hulajnogi, domki, instrumenty muzyczne, skarbonki. Zdecydowana większość oferowanych zabawek to zabawki drewniane, malowane bezpiecznymi, ekologicznymi farbami. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabawek kreatywnych, które pobudzają wyobraźnię. Dzięki zestawom plastycznym i zestawom „zrób to sam”, dziecko ma szansę na kreowanie własnych światów i wspaniałe spędzanie czasu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Każdy z Was znajdzie tu z pewnością coś wyjątkowego dla swojej pociechy!

Leszczynowa 7/2

84-230 Rumia
Rejestr handlowy
CEIDG REGON: 192932890
Elżbieta Jarosz
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z ene-due.eu.