ene-due.euOpinie

ene-due.eu- Logo - Opinie
ene-due.eu- Logo - Opinie

ene-due.eu - Zabawki edukacyjne, drewniane dla dzieci

Jesteśmy przede wszystkim dla Dzieci. To z myślą o ich szczęściu i rozwoju wybieramy zabawki od sprawdzonych producentów. Liczy się dla nas jakość, prostota wykonania i piękno. Główne firmy, z którymi obecnie współpracujemy, to francuska marka JANOD, niemiecka HAPE i niemiecka GOKI. Dbanie o rozwój dziecka jest dla nas najważniejsze, dlatego pobudzamy kreatywność, rozwijamy naturalne zdolności, uczymy poprzez zabawę. Nasze zabawki angażują również dorosłych, dlatego wybierając coś z naszego sklepu, masz pewność, że dziecko spędzi czas z Tobą, Drogi Rodzicu, i oderwie się od wirtualnego świata. Promujemy aktywne i wspólne spędzanie czasu, dlatego znajdziesz u nas między innymi: hulajnogi, domki, instrumenty muzyczne, skarbonki. Zdecydowana większość oferowanych zabawek to zabawki drewniane, malowane bezpiecznymi, ekologicznymi farbami. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabawek kreatywnych, które pobudzają wyobraźnię. Dzięki zestawom plastycznym i zestawom „zrób to sam”, dziecko ma szansę na kreowanie własnych światów i wspaniałe spędzanie czasu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Każdy z Was znajdzie tu z pewnością coś wyjątkowego dla swojej pociechy!
e-motivo Elżbieta Jarosz
ul. Dębogórska 42
84-230 Rumia
CEIDG REGON: 192932890
Elżbieta Jarosz

Opinie nt. sklepu ene-due.eu

4.97/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu ene-due.eu

Filtruj  Sortuj Trafność
super
Rewelacyjne gry i pomoce edukacyjne dla maluchów. Można je wielokrotnie dezynfekowac, nie tracą koloru ani swoich właściwości. Firma djeco
Sklep oferuje bardzo wartościowe rzeczy,bogaty asortyment, zabawka przeze mnie zamówiona przyszła na czas, dobrze zapakowana.
Przepięknie wykonane, polecam drewniany zestaw do robienia herbatki dla małej dziewczynki, ekspresowa wysyłka
Ekspresowa przesyłka, towar wysokiej jakości. Polecam!
Polecam sklep. Towar pierwszej jakości
ok.poleca
Czytelna witryna,Szybka dostawa, doskonale zabezpieczona przesyłka. Zamówiony towar zgodny z oczekiwaniami - lalka piękna , a ubranka najwyższej jakości. Wiele radości sparwiła obdarowanemu dziecku. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz i polecam znajomym. Babcia
Dobra jakość towaru, dobra obsługa i dostawa- wszystko bez zarzutu, BARDZO DOBRY@
Witam wszystko Ok ale trochę jestem zawiedziona że myszka nie była w opakowaniu
Wszystko doskonale. Profesjonalna obsługa.
Zdecydowanie polecam ten solidny sklep.
Super jakość i świetna obsługa sklepu
Szybko, sprawnie, polecam
Polecam Szybko i sprawnie
Wszystko super!
Wszystko super
Świetny towar, wysokiej jakości, kontakt z klientem ( odpowiedź na zapytanie)oraz dostawa także bez zarzutu.