Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1001) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3908)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Wszystko Ok :)
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, produktami i obsługą klienta. W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów i ogólnego doświadczenia zakupowego. Doceniamy Państwa opinie i dziękujemy za wybranie nas.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na recenzję Demar24. Cieszymy się, że miał Pan tak pozytywne doświadczenia z nami i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pana potrzeby. W Demar24 jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom produktów najwyższej jakości i nienagannej obsługi klienta. Dziękujemy, że jest Pan naszym cenionym klientem.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta przez cały czas i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy za Państwa opinię - bardzo ją doceniamy!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję i przyznanie nam pięciu gwiazdek na pięć możliwych. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Państwa opinia jest dla nas bardzo cenna i zawsze staramy się zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości i doskonałą obsługę. Z niecierpliwością czekamy na dalsze oferowanie Państwu najlepszych możliwych doświadczeń zakupowych.
Błyskawiczna dostawa. Dobra jakość obuwia.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam Państwa opinii. Cieszymy się, że Pana doświadczenie z Demar24 było pozytywne i doceniamy Pana miłe słowa na temat jakości naszych butów. Staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom wyjątkową obsługę i wartość podczas zakupów. Dziękujemy, że wybrali Państwo Demar24!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa ocenę 5/5 i za poświęcenie czasu, aby nas zrecenzować. Naprawdę doceniamy Pani opinię i cieszymy się, że miała Pani dobre doświadczenia z naszą dostawą, produktami i obsługą klienta. Dążymy do zapewnienia wyjątkowego doświadczenia wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że mogliśmy to dla Państwa zrobić. Jeszcze raz dziękuję!

Kalosze YANG black 38

Producent opisuje kalosze YANG jako również dla dorosłych jako szerokie i wygodne co jest nieprawdą. Zasugerowałam się opisem producenta przy zakupie co naraziło mnie tylko na koszty DPD oraz kaloszy , które są do kosza. Wady ukryte nie dały się odczuć przy przymiarce . Kalosze w ogóle nie mają wyprofilowanej cholewki do łydki co spowodowało bardzo rozległy i bolesny odcisk na łydce zaledwie po godzinnym spacerze przepraszam już po kilku rokach spacer zamienił się w utykanie . Szerokość w stopie też jest nie adekwatna do opisu , sa to kalosze na młodzieżową bardzo wąską stopę i nogę. Materiał jest sztywny i twardy obcierający , w ogóle nie układający się do nogi. Nie polecam kaloszy tak jak poleca to producent.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za podzielenie się Państwa opinią na temat butów YOUNG. W Demar24 cenimy wszystkie opinie klientów i bierzemy je pod uwagę przy opracowywaniu naszych produktów. Staramy się dostarczać wygodne i stylowe produkty, które spełniają potrzeby wszystkich klientów. Przepraszamy, jeśli buty nie spełniły Państwa oczekiwań. Pragniemy dodać, iż opis produktu nie wskazuje, iż jest to model na szeroką stopę jedynie podajemy, że "kalosze są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży ze względu na szeroką rozmiarówkę", ponieważ dostępne są od rozmiaru 36 do 42. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się cennymi opiniami i mamy nadzieję, że to doświadczenie nie zniechęciło Państwa do zakupów u nas w przyszłości. Z poważaniem, Demar24
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! W Demar24 staramy się zapewnić Państwu najlepszą jakość obuwia i doskonałą obsługę klienta. Cieszymy się, że miała Pani z nami wspaniałe doświadczenia i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Pani służyć.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na recenzję naszych produktów. Cieszymy się, że był Pan ogólnie zadowolony z zakupu u nas. W Demar24 dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obuwia i obsługi klienta i stale szukamy sposobów na poprawę. Doceniamy Państwa opinie i cenimy sobie Państwa zdanie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa ocenę 5/5! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z zakupami w Demar24. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom produkty najlepszej jakości i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją recenzją.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłą opinię i 5-gwiazdkową ocenę. Wspaniale jest wiedzieć, że miała Pani wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. W Demar24 staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę każdemu klientowi, więc wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii o Demar24. Doceniamy zarówno Państwa pozytywne, jak i negatywne opinie, ponieważ pomagają nam one w dalszym doskonaleniu naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów u nas i dziękujemy za Państwa nieustające wsparcie.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za Państwa miłą recenzję i ocenę 5/5. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że mieli Państwo z nami wspaniałe doświadczenia. W Demar24 dążymy do zapewnienia najlepszej obsługi klienta i najwyższej jakości produktów. Z niecierpliwością czekamy, aby służyć Państwu w przyszłości. Z poważaniem, Zarząd Demar24
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa ocenę 5/5 dla Demar24. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z zakupów u nas. W Demar24 staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość i najwygodniejsze buty. Doceniamy Państwa wsparcie i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!
Super obuwie i profesjonalna obsługa!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszych butów i obsługi. Naszą misją jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości produktów i usług. Doceniamy Państwa opinię i dziękujemy za wybranie Demar24!

kolejne Demary

To są moje czwarte buty tej firmy. Półbuty wytrzymują ok 5 lat. W tym czasie nic się nie rozkleja, nic się nie pruje. Na upartego można by je nosić dłużej. Jak będzie z wysokimi butami to dopiero zobaczymy. Para którą kupiłem przyszła na drugi dzień od zakupu a z samymi bytami wszystko OK.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa opinię i za to, że są Państwo lojalnymi klientami Demar24! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z jakości naszych butów i szybkiej dostawy, i staramy się, aby każdy klient miał takie samo doświadczenie. Doceniamy Państwa opinie i mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal służyć Państwu pomocą w przyszłości.