Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1007) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3924)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłą recenzję! Bardzo nam miło, że Twoje wrażenia z zakupów były pozytywne. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom usług i produktów wysokiej jakości, dlatego jesteśmy wdzięczni za Twoją opinię. Dziękujemy za wybranie Demar24.

Totalnie różne rozmiary

Zamówione kilka modeli. Chodaki rozmiar 45 pasują idealnie, klapki w tym samym rozmiarze wyglądają na dwa rozmiary za duże a wg tabeli rozmiarów różnica między nimi to 3 mm. Brak możliwości wymiany jedyna możliwość to zwrot za 10 zł i ponowne zamówienie czyli kolejna opłata za przesyłkę. Pani na infolinii stwierdziła że te klapki z pianki jeszcze się rozbiją więc będą jeszcze większe
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Drogi Kliencie, Dziękujemy za Pana opinię. Przykro nam, że nie udało się Panu dopasować klapak. Mamy jednak nadzieję, iż nadal będzie Pan dokonywał zakupów w naszym sklepie. Z poważaniem, Zespół obsługi klienta
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa i hojną ocenę Demar24. Miło nam słyszeć, że miała Pani z nami wspaniałe doświadczenia. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę i produkty najwyższej jakości. Doceniamy Państwa wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć.
Szybka wysyłka, dobrze zapakowane. Buty Caribu super ciepłe, a mam marznące stopy. Wysoka jakość, polecam.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa i za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że buty Caribu zapewniły ciepło Pana stopom i że docenia Pan jakość naszych produktów. Mamy nadzieję, że będą Państwo z nich korzystać przez długi czas! Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję.
Znam to obuwie od kilkunastu lat i uważam je za najlepsze. Buty są wygodne i niezniszczalne.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszych butów. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Państwa podróży od tak wielu lat i staramy się dostarczać najwyższej jakości i najwygodniejsze buty. Dziękujemy, że jest Pan lojalnym klientem!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pięciogwiazdkową ocenę! Jesteśmy bardzo dumni z naszych usług i jakości, którą zapewniamy, i wspaniale jest przeczytać, że byli Państwo zadowoleni z obu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam cennej opinii! Cieszymy się, że uważa Pan, że nasz produkt jest na wysokim poziomie i doceniamy Pana wsparcie dla Demar24! Państwa zadowolenie jest tym, co nas napędza i nie możemy się doczekać, aby nadal służyć Państwu wysokiej jakości butami.
TK
teresa k.
skoczów
szybka obsługa , dobra jakość towaru , polecam
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że miała Pani pozytywne doświadczenia z naszymi produktami i obsługą klienta. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta, dlatego doceniamy Państwa miłe słowa. Dziękujemy, że wybrali Państwo Demar24!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie pozytywnej opinii. W Demar24 staramy się zapewnić najwyższą jakość komfortu i stylu we wszystkich naszych butach, więc cieszymy się, że był Pan zadowolony z zakupu. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Państwa w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję Demar24! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. Staramy się zapewnić jak najlepsze doświadczenia wszystkim naszym klientom, a Państwa opinie są dla nas bezcenne. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tak pozytywnej recenzji.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłą recenzję i przyznanie nam 5 gwiazdek. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług. W Demar 24 staramy się zapewnić naszym klientom obuwie najwyższej jakości w doskonałych cenach. Doceniamy Państwa wsparcie i z niecierpliwością czekamy na ponowną obsługę w przyszłości!
13 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Produkt wysokiej jakości. Polski produkt.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że szybko otrzymał Pan zamówienie i był zadowolony z jakości naszego polskiego produktu. Państwa opinie są dla nas ważne i jesteśmy wdzięczni za wsparcie.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii o Demar24. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że ogólnie mieli Państwo pozytywne doświadczenia. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta i wspaniale jest wiedzieć, że osiągnęliśmy to z Państwem. Wszystkie opinie klientów traktujemy poważnie i dziękujemy za ich przekazanie.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że miała Pani 5/5 doświadczenia z nami i naszym priorytetem jest zapewnienie klientom jak najlepszych doświadczeń z Demar24. Nieustannie dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta dla wszystkich naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję Demar24. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupu. Dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości obuwia i usług, i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że zakupy u nas sprawiły Panu przyjemność. Państwa opinie są dla nas bezcenne, ponieważ staramy się zapewnić naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Dziękujemy, że są Państwo naszymi cennymi klientami.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy bardzo za pozostawienie nam tak pozytywnej recenzji. Cieszymy się, że Państwa dostawa i produkt były satysfakcjonujące. Państwa pochwały są bardzo cenne i zachęcają nas do dalszego dążenia do zadowolenia klientów. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa niesamowitą recenzję! Jesteśmy zaszczyceni, że miał Pan z nami tak wspaniałe doświadczenia. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest słyszeć, że uważa Pan, że udało nam się to osiągnąć. Doceniamy Państwa wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że spodobało się Panu doświadczenie z Demar24. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości produktów i obsługi klienta i cieszymy się, że uznał Pan to za satysfakcjonujące. Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii.
GZ
Szybkość realizacji zamówienia. Dobra jakość obuwia.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że była Pani zadowolony zarówno z szybkości dostawy, jak i jakości naszych butów. W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom najwyższy standard usług i satysfakcję z produktu.