Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1001) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3908)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na recenzję naszych produktów. Cieszymy się, że był Pan ogólnie zadowolony z zakupu u nas. W Demar24 dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obuwia i obsługi klienta i stale szukamy sposobów na poprawę. Doceniamy Państwa opinie i cenimy sobie Państwa zdanie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii o Demar24. Doceniamy zarówno Państwa pozytywne, jak i negatywne opinie, ponieważ pomagają nam one w dalszym doskonaleniu naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów u nas i dziękujemy za Państwa nieustające wsparcie.
13 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii o Demar24. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że ogólnie mieli Państwo pozytywne doświadczenia. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta i wspaniale jest wiedzieć, że osiągnęliśmy to z Państwem. Wszystkie opinie klientów traktujemy poważnie i dziękujemy za ich przekazanie.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że zakupy u nas sprawiły Panu przyjemność. Państwa opinie są dla nas bezcenne, ponieważ staramy się zapewnić naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Dziękujemy, że są Państwo naszymi cennymi klientami.
Wkładki bardzo dobre fajne polecam , dałbym pięć gwiazdek ale nie daje ponieważ firma demar nie odpisuje na e-maile.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję i polecenie nas. Doceniamy Pana opinię i przykro nam, że miał Pan trudności z uzyskaniem od nas odpowiedzi. W Demar24 staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta - zawsze jesteśmy otwarci na cenne opinie naszych klientów. Wszystkie zapytania prosimy kierować na maila: sklep@demar24.pl lub pod nr telefonu 34 329 10 00
Szybki czas realizacji. Niestety dostałam buty ze skazą. Bardzo trudno online złożyć reklamcję.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję i za zwrócenie uwagi na nasz szybki czas dostawy. Rozumiemy, że otrzymanie produktu z wadą może być bardzo rozczarowujące i przepraszamy, jeśli miało to wpływ na Państwa doświadczenia. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów i chcielibyśmy mieć pewność, że każdy zakup spełnia nasze standardy jakości. Będziemy pamiętać o Państwa opiniach, aby nadal dążyć do jak najlepszej obsługi klienta.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa opinię. Naprawdę doceniamy Państwa pozytywne uwagi na temat produktu, dostawy i obsługi klienta. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości doświadczeń i będziemy nadal dążyć do doskonałości we wszystkich obszarach naszej działalności.
3 lut 2024
Buty super jakosci dlatego po 2 latach kupuje nowa pare tego samego modelu. Ale odejmuje jedna gwiazdke za zbyt slabe nici uzyte do szycia skory. Po dwoch latach popekaly. Moze powinna to byc dratew?
8 lut 2024
Dziękujemy za Państwa opinię. Doceniamy, że jest Pan naszym lojalnym klientem i że wciąż wraca Pan do Demar24 po ten sam model. Rozumiemy Państwa obawy dotyczące szwów i ciężko pracujemy, aby zapewnić, że wszystkie nasze buty są wysokiej jakości i trwałe. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że podzielił się Pan swoimi doświadczeniami z Demar24. Cieszymy się, że podobał się Pani zakup i doceniamy Pani opinię. W Demar24 dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta, dlatego dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami. Mamy nadzieję, że da nam Pani kolejną szansę w przyszłości.
Gumaki są w porządku
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na recenzję naszych butów Demar24! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupu i doceniamy Państwa wsparcie. Jeszcze raz dziękujemy, że jest Pan naszym cennym klientem!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na zapoznanie się z naszymi usługami. Cieszymy się, że spodobała się Państwu nasza dostawa i obsługa klienta. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości i przykro nam słyszeć, że w tym przypadku była Pani rozczarowany zakupem. W Demar24 pozostajemy wierni naszym podstawowym wartościom, jakimi są jakość i zadowolenie klienta.
8 gru 2023
Buty dobrej jakości, dobrze wykonane natomiast błędnie według mnie podane są wymiary wkładek, po wymierzeniu stopy dziecka okazało się że zamówiłam za małe buty a dokładnie sprawdzałam w tabeli rozmiarów jaki rozmiar odpowiada stopie konkretnej długości
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam Państwa opinii. Cieszymy się, że była Pani zadowolona z jakości naszych butów. Rozumiemy, że zamawianie butów może być trudne, gdy rozmiary się różnią. Nasza firma ceni sobie zadowolenie klienta ponad wszystko i dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zakupy były dokładne i spełniały potrzeby naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję.

Koszt zwrotu pokrywa kupujący

Bardzo mila obsługa telefoniczna. Pani bardzo pomocna. Niestety buciki okazaly sie duzo za male. Minus za zwrot, gdyz klient pokrywa koszt przesyłki przy zwrocie wiec warto przemyslec zakupy lub kupic na innej platformie gdzie zwrot jest darmowy.
31 sty 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na wyrażenie opinii na temat Państwa doświadczeń z naszą telefoniczną obsługą klienta. Bardzo się cieszymy, że nasz personel był pomocny. Rozumiemy Pani frustrację związaną z rozmiarem butów i doceniamy, że zwróciła nam Pani na to uwagę. W Demar24 dążymy do wyjątkowej obsługi klienta i satysfakcji, dlatego wszystkie opinie traktujemy poważnie.
1 paź 2023

Wewnętrzna strona trochę do poprawy;)

Buty fajnie wykonane, w kolorze trochę ciemniejszym niż na zdjęciu. Jedna gwiazdkę odejmuje za brzydkie układanie się wewnętrznej strony po zasznurowaniu. Po mimo tego że mam szeroką stopę i tak widać jakby pofalowany nadmiar.
2 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Doceniamy, że poświęcił Pani czas, aby przekazać nam opinię na temat naszych butów. Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom jak najlepszych doświadczeń. Przepraszamy, jeśli uważa Pani, że dopasowanie nie spełnia Pani oczekiwań. Dziękujemy, że zwróciła Pani na to naszą uwagę.
W bucikach jest mimo wełny zimno. W takich bacioczkach od spodu jest tej wełny minimalnie. Przy spoconych nóżkach jest zimno
18 sty 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję. Doceniamy Pani opinię i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W Demar24 staramy się dostarczać wysokiej jakości buty, które są wygodne i praktyczne dla naszych klientów. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszej oferty, aby jeszcze lepiej spełniać potrzeby naszych klientów.
28 lis 2023
Obsługa wysyłki na 6. Podczas zamawiania brakowało mi takich danych jak szerokość i wysokość cholewki kaloszy.
31 sty 2024
Dziękujemy, że poświęcili Państwo swój czas, aby przekazać nam swoją opinię na temat naszych usług. Doceniamy, że poruszył Pan kwestię brakujących danych podczas składania zamówienia. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogło to spowodować. W Demar24 staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne i wygodne zakupy. Jeśli nie znaleźli Państwo informacji na naszej stronie internetowej, zapraszamy do kontaktu z nami, a my z przyjemnością pomożemy. Jeszcze raz dziękujemy!
29 lis 2023
Buty wyglądają ok, natomiast nazwa na pasku zbliżona do topowej firmy Crocs wydaje się niepotrzebna
31 sty 2024
Dziękujemy, że podzieliła się Pani swoimi przemyśleniami na temat naszego produktu. Rozumiemy, że uznała Pani nazwę naszego produktu na paskach za podobną do innej popularnej firmy i doceniamy Pani opinię. W Demar24 staramy się dostarczać Państwu wysokiej jakości buty, które są zarówno wygodne, jak i modne. Mamy nadzieję, że będą Państwo z przyjemnością nosić nasze buty przez wiele lat.
21 maj 2023
Duży wybór, pomocna tabela rozmiarów. Szybka realizacja zamówienia.
1 paź 2023
Kalosze pasują synkowi się podobają;)
2 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię na temat naszych butów przeciwdeszczowych! Cieszymy się, że Pani syn je lubi. Staramy się oferować produkty wysokiej jakości i doskonałą obsługę klienta, dlatego doceniamy, że podzieliła się Pani z nami swoimi doświadczeniami. Dziękujemy, że wybrali Państwo Demar24!
8 gru 2023
Dobra termoizolacja,
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z izolacji termicznej naszych butów Demar24. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, dlatego cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał pozytywne doświadczenia z nami i doceniamy Państwa opinie.