1240.design

Opinie (107) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (107)

Ważny od: 22 gru 2023
1240.design spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu 1240.design

27 kwi 2024
26 kwi 2024
25 kwi 2024

Ulubiony sklep niejednej ceramiczki!

Wspaniały sklep, niezwykle szeroki asortyment, bardzo dobry kontakt z obsługą, w razie jakichkolwiek pytań związanych z ceramiką robią wszystko co w ich mocy, żeby pomóc, no rewelacja :) Jedyne na co mogę narzekać to to, że wydaję tam za dużo pieniędzy, bo wybór jest tak ogromny i zawsze znajduję nowe rzeczy! hahah :D Więc ode mnie zdecydowane 5/5, ulubione miejsce do zakupów produktów ceramicznych zarówno online jak i z wysyłką!
29 kwi 2024
Dziękujemy! Zawsze można do nas wpaść tylko na kawę ;)
14 kwi 2024

Uwielbiam Wasz sklep ☺

Szczególnie: wysyłka tego samego dnia 🤗🤗🤗, niższe ceny niż u konkurencji, powiadamianie o pojawieniu się brakującej "rzeczy". Co może być lepiej? (Niestety, wiem że tego akurat się nie da zmienić z przyczyn obiektywnych 🤷‍♀️): - krótszy czas oczekiwania na brakujące szkliwa. A tak w ogóle, to bardzo lubię odwiedzać Waszą stronę i cieszyć oczy tymi pięknymi kolorami szkliw. Pozdrawiam ciepło.
29 kwi 2024
Dziękujemy! Robimy co możemy, żeby braki w naszym sklepie były jak najmniejsze i najkrótsze. I zawsze doradzimy jeśli chodzi o zamienniki :)
Absolutnie najlepsza obsługa i realizacja zamówień, głównie tych na wczoraj i z tych niemożliwych. Kontakt świetny i praktycznie natychmiastowy. Każde zakupy to czysta przyjemność.
29 kwi 2024
Dziękujemy! Cieszymy się, że nasze starania są doceniane, taka praca to przyjemność :)
Najbardziej podoba mi się że stosujecie zasadę darmowej wysyłki powyżej pewnej kwoty, czego nie ma innych sklepach dla ceramików i oczywiście konkurencyjne ceny.
Odpowiedź ze sklepu 1240.design
Dziękujemy, staramy się :)
Bardzo szybka realizacja zamówienia, pomoc w trakcie składania zamówienia i bardzo fajna promocja - gąbka jest super! Jesteście najlepsi!!!
Dziękujemy!
Bardzo szybka realizacja zamówienia, zamówione produkty zgodne z opisem :)
Świetna obsługa, super asortyment
Polecam!