fotoforma.pl- Logo - Opinie

fotoforma.pl

Opinie (991) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2304)

Ważny od: 3 lis 2021
fotoforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sty 2024
Jestem ogromnie zadowolony z profesjonalizmu i wiedzy pracowników Fotoformy. Pomogli mi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w ostatnim czasie, czyli w wyborze i zakupie nowego sprzętu foto/wideo. Naprawde dawno nie spotkałem się z tak przyjazną i profesjonalną obsługą. Jestem zachwycony. Cieszę się, że Pani pracująca w Fotoforma potrafiła dokładnie wytłumaczyć różnice, zaproponować testy, odpowiadała na miliardy moich pytań. A zdaje sobie sprawę, że nie byłem łatwym klientem, bo wybór sprzetu, na który dość długo odkładałem, nie był dla mnie łatwym zadaniem. Dlatego też miałem mnóstwo pytań, wątpliwości, na które pani z Fotoformy bardzo cierpliwie odpowiadała. I powtórzę to jeszcze raz, ale jestem po prostu zachwycony. Dodam więcej: ludzie z Fotoformy wiedzieli więcej o sprzęcie Canona, niż ludzie na infolinii Canona. Z całego serca polecam i będę wracał. Fotoforma - dzięki!

25 paź 2023
Złożyłam zamówienie nr 67370 17.10, ale nie dostałam żadnej informacji dotyczącej terminu kiedy je otrzymam. Następnego dnia zadzwoniłam na infolinię i zostałam poinformowana, że dostanę aparat oraz obiektyw 20.10. Tak się nie stało, więc napisałam maila. Dostałam odpowiedź, że zamówienie będzie wysłane na początku następnego tygodnia. Dziś jest już środa, żadnej info nie otrzymałam, zamówienie nie jest wysłane, dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera, napisałam maila ale nie dostałam odpowiedzi. Według mnie to nie jest normalne. Jeśli są jakieś problemy z wysłaniem zamówień w terminie, klient ma być o tym poinformowany. Natomiast zero info ze strony sklepu, a kiedy sama się zwracam albo kłamstwo, że już niedługo towar będzie wysłany, albo ignorowanie.

Opinie nt. sklepu fotoforma.pl

29 wrz 2023
Bardzo dziwny sklep strasznie ciężki kontakt jak coś już kupisz, a jak chcesz zwrócić to juz jesteś traktowany jak wróg. Jeszcze za nim odeślesz produkt i zanim go zobacza to od razu informują ze będzie potrącona kwota zwrotu
9 maj 2023

NEGATYW

Proponuję zatrudniać pracowników nastawionych na klienta. Odpowiedzi w stylu "nie da się", "nie i koniec tematu" nie rozwiązują sytuacji. Klient zawracając się z chęcią złożenia zamówienia oczekuje propozycji ze strony sprzedającego. W sytuacji kiedy nie ma żadnej propozycji rozwiązania sytuacji klient z pewnością tu nie wróci.
24 paź 2023
Mnie odrzucił brak informacji o czasie realizacji zamówienia. Przez tydzień zostałem zostawiony bez żadnej informacji oprócz generycznego wpisu w mailu, że czas realizacji jest wydłużony. Ale nie ma informacji jak długo... nie każdy ma tydzień, żeby czekać na obiektyw.
3 sie 2023
Sklep sprzedaje niedostępny towar. Czekam na obiektyw już ponad tydzień i cisza. Nie odpowiadają na wiadomością. Zdecydowanie odradzam. Straciłam przez to możliwość wzięcia produktu na fakturę i skorzystania z rabatów producenta (rozpoczął się kolejny miesiąc).
23 paź 2023
Do chwili obecnej brak dostarczonego towaru mimo dokonania wcześniejszej przedpłaty. Brak możliwości kontaktu- wszyscy konsultanci nieustannie zajęci.
25 paź 2023
Moje zamówienie zostało anulowane, a dostaje codziennie tysiąc spamów od Was, żebym oceniała zakupy! Także dobrze, oceniam Was - jesteście natrętni:/
19 lip 2023
Zamówiłem produkt. Okazało się że go nie ma i nie wiadomo kiedy będzie dostawa. Po co w takim razie możliwość zakupu go na stronie?
JB
Janusz B.
Rudnik nad Sanem
9 wrz 2023

Aparat Canon EOS 90D + obiektyw EF-S 18-135mm IS USM

Sklep nadal oferuje produkt, który w ogóle nie jest dostępny - Aparat Canon EOS 90D + obiektyw EF-S 18-135mm IS USM.
12 wrz 2023
nie wystawiać towaru którego nie macie i nie zawyżać cen produktów na które dajecie kupony promocyjne
24 maj 2023

Terrible service i got

Dear Fotoforma team, As per your instruction, I happened to visit the store in Wroclaw today. Unfortunately, they said they don’t have any information in regard to the request you put. I also showed them the reply you gave for my review and they were still not ready to help me. The only solution they offered was to put the lens for warranty and wait until they figure out what the issue is. I don’t want to be waiting another weeks to get my hands on the new lens. Isn’t it unprofessional from your side to first send me a display piece for which I paid full price and when I followed your instruction to sort this out, I was turned back with an unknown wait period! I would greatly appreciate a compensation from the business and a solution to my problem. Kind regards Rohith
18 lis 2023
Beznadzieja. Zapłaciłem od razu miało być splotem. Pomyliłem się i błędnie wpisałem kwotę Netto jako brutto więc dostawki zapłatę bez vatubjakonkowte boruto. Nie informowali mnie o tym że błąd. Twierdzili że nie zapłaciłem w ogóle a zapłaciłem od razu tilylko niecałe 2 tys co było ceną netto jako brilutto. Chochlik. Tylko czekałem ponad tydzień kiedy dostałem infor ze chciałem szybkiej dostawy a nie zapłaciłem. Otóż zapłaciłem co im umknęło jedynie niedopłata wyszła ok 500 zł na vat. Zaproponowało żebym dopłacił. Dopłaciłem z konta VAT. To też źle bo już to niezła 2k brutto było splitem i od kwoty która miała być netto za robiła się brutto adekwatny VAT poszedł splitem więc spłacenie 500 saplysm spowodowało że za dużo poszło na konto VAT przy właściwej kwocie netto i wartości VAT wliczonej w e właściwa brutto. Zamiast rozmawiać szukać rozwiązań to milczenie a potem pretensje że im nie pasuje iż wracają mi tą dopłatę VAT żebym zrobił normalnie kie splitem. A po to chciałem przelewem nie płatności online, żeby się vatu ozobywac o od razu odliczać przywilej przedsiębiorcy. Obecnie ponad tydzień od zamówienia. Odesłali 509 zł dopłaty VAT. I chcą żebym z normalnego konta dopłacił bonju przy 2tys co było kwota Netto zapłaciłem jak brutto puszakac VAT z konta VAT. Akurat chyba taki jaki do właściwej kwoty brutto. To tym bardziej też jest złe co oni pieprzą bo zapłaciłem VAT 500 zł od kwoty Netto która omyłkowo zrobiłem brutto czyli zapłaciłem za duży VAT na ich konto barowe splitem, bo 600 zł byłoby od kwoty 2400 cośtam brutto w tym 500 VAT a ja puściłem niecałe 2 tys co było Netto ale jako brutto w tym zolitem 500 VAT. Więc ich pomysł. Że zwracają mi z barowego 500 vatu a ja dopłacę normalnie to 500 podczas gdy zawyżony do zNizonejkowgy brutto VAT dostali jest bezsensu i księgowi też się nie zgadza powinienem dopłacić czarusiów VAT. Dobra pogubiłem się. Ale Powinni uzgodnić jak to rozliczamy a nie arbitralnie zwrócili minuzjoelniajacy przelew i 2 tydzień nie mam zamówienia taka komunikacja. Napsialemz wróćcie kineszystko zapłacę jeszcze wraz splitem i się nienpomyle. W ogoenze tyle czekali i ze niby nie było płatności a była tylko bez 23 VAT przez moj błąd. Można było to sprawnie rozwiązać a nie że ja : kolejny tydzień na telekonwerter. Szybciej bym z USA sprowadziła w lepszej cenie i bez Vatu. Mam fares w USA mogę zamówić co chce nawet ja.lak nie wyzyskają poza USA. Straszna lipa poziomnobslugi internet -commerce.zamiast pilotować zmówienie k wsuyzkimninformowac oni nienawidza naey ze ja zaplaxilem j zs z bledem. a moja kasa sobie lezy u maklerow w ktorzy graja na opcjach lrotmoyerminiwyxb zs pewno a ja vzdlam jzk glupi na telekonventwr i dopoweo jak znow inyerwwnwiowalwm oni zs njea plat soix ja ze nwst imsoraqdzqm ze sie pomhlilem. a i i kowielj zlexdniamkrorkksmśjehjh skali eluka oewnie mjliony na kozbssdddrr. JAKBY MIELI HONOR PO TAKIM VZEKAMIU MAXHNELI BY RĘKĄ NA TĘ 500 zł które prdzeoczylem robiąc omułków żywoty nbrhrrknkwiye netto i wydalali by mi już sprzęt bez dopalacza 1 niezadowolony klient tompotenxjsllnei łańcuszek kolejnych 10 złych. 1 zadowolony może dać 100 chcetbych nanusih

Tragiczna obsługa

Przekonują (mailowo i telefonicznie), że oferta na WWW jest obowiązująca. Wystawiają fakturę, na której jest to zapisane. Następnie okazuje się, że to nieprawda. Brak możliwości dodzwonienia się - IVR zrzuca po 30 sek. bo nie ma tam obsługi kolejek tylko info, że nikt nie może odebrać i do widzenia. Finalnie stwierdzili, że mogę odesłać sprzęt (za 13 tys. - moje zmartwienie!) i kupić na nowo z poprawioną ofertą! Zero słowa przepraszam, brak zrozumienia tematu za pierwszym razem, nikt tej sprawy nie pilotował tylko trzeba było się do nich samemu przez 3 dni dobijać, a na koniec jeszcze pewnie z 3 tyg. na zamknięcie umowy ratalnej... NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE!!!
22 maj 2023
Sklep oferuje towar którego nie ma i nie jest w stanie zdobyć od dostawcy. Pomimo poinformowaniu mnie o niedostępności zamówionego towaru nie usunęli go z oferty - podbijają atrakcyjność swojej oferty ilością towaru ?? Pomimo braku mojej zgody udostępnili moje dane innej firmie która przeprowadza badania zadowolenia z usług Fotoformy
9 cze 2023
Na stronie jest informacja o malej ilości produktu a po zamówieniu wysyłają na email informację o braku towaru u dostawcy. To albo to macie albo nie.
30 cze 2023
Narazie nie otrzymałem ani przesyłki ani informacji o terminie dostarczenie przedmiotu dlatego ciężko ocenić pozytywnie
18 paź 2023

Gruszki na wierzbie...

Towar w promocji okazał się towarem, którego sklep nie ma. I nie zamówi. Tyle, że pieniądze zwrócone szybko.
19 paź 2023
w momencie zamówienia nie było informacji że jego kompletowanie potrwa tydzień
20 paź 2023

Marny czas realizacji

Od tygodnia czekam na realizację zamówienia i... nadal czekam
25 paź 2023
Co się dzieje z zamówieniem z dn.18.10.2023 nr NR 67473.
7 maj 2023
Sklep nie ma w magazynie sprzedawanego towaru. Żenada.