fotoforma.pl- Logo - Opinie

fotoforma.pl

Opinie (985) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2165)

Ważny od: 3 lis 2021
fotoforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 kwi 2023
Zakup był przez internet, wszystko bardzo sprawnie, przekierowano mnie do banku w kwestii rat, też nieźle, następnego dnia rano był kurier z aparatem. Czyli - znakomiacie. Tylko jedem minus: firma oferuje przyjmowanie w rozliczeniu starych aparatów. Zaoferowałam cztery do wyboru - odpowiedziano mi grzecznie, że nie biorą kompaktów. Napisałam, że tylko dwa są kompaktowe. Nie było odpowiedzi. Podejrzewam, że to tylko znęta.

25 paź 2023
Złożyłam zamówienie nr 67370 17.10, ale nie dostałam żadnej informacji dotyczącej terminu kiedy je otrzymam. Następnego dnia zadzwoniłam na infolinię i zostałam poinformowana, że dostanę aparat oraz obiektyw 20.10. Tak się nie stało, więc napisałam maila. Dostałam odpowiedź, że zamówienie będzie wysłane na początku następnego tygodnia. Dziś jest już środa, żadnej info nie otrzymałam, zamówienie nie jest wysłane, dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera, napisałam maila ale nie dostałam odpowiedzi. Według mnie to nie jest normalne. Jeśli są jakieś problemy z wysłaniem zamówień w terminie, klient ma być o tym poinformowany. Natomiast zero info ze strony sklepu, a kiedy sama się zwracam albo kłamstwo, że już niedługo towar będzie wysłany, albo ignorowanie.

Opinie nt. sklepu fotoforma.pl

Szybka realizacja zamówienia. Mam tylko jedno pytanie ... w ofercie była torba Canon za 1 zł. Co to jest? Tego chyba nie otrzymałem. Proponuje by do obiektywów można było kupić filtry UV i osłony przeciwsłoneczne czyli komplet
16 lut 2024
Po mimo tego że nie miałem kontaktu z obsługą czuje że gdzieś tam za tymi monitorami jesteście i trzymacie pieczę nad wszystkimi klientami i każdym z osobna dziękuję za szybką obsługę i profesionalnie zapakowaną paczkę 🥰
4 lut 2024
Sklep fotograficzny w dawnym stylu. Piękne. Na wystawie aparaty i obiektywy. Można z pracownikami porozmawiać, mogą doradzić. Teraz już nie ma takich sklepów. Mam nadzieję że utrzyma się na rynku
Bardzo pozytywnie. Za każdym razem jak coś się zmieniało że statusem zamowienia dostawałem info. Brakuje tylko informacji po zakupie o szacowanym czasie doręczenia ale to już czepialstwo.
3 lut 2024
Uwielbiam Fotoformę. To obecnie jedyny sklep ze sprzętem foto-wideo, w którym kupuje. Zawsze mogę liczyć na zainteresowanie i profesjonalną pomoc. Dziękuję!
12 lut 2024

Drukarka Canon PRO-300

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Kupuję w fotoforma.pl od dawna i nigdy nie było najmniejszej wpadki. Mogę w 100% polecić sklep.
Szybka dostawa i ogromny plus za kontakt z klientem. Mój trzeci zakup w fotoformie - szczerze polecam ten sklep.
13 lut 2024
Bardzo miła, rzetelna obsługa, szybka wysyłka i na bieżąco informacje o zamówieniu. Towar dobrze zapakowany.
Sklep fotoforma to świetna obsługa, dobre ceny i świetna jakość. Polecam zakupy w tym sklepie.
12 lut 2024
Dobre ceny i ekspresowa wysyłka - przesyłka bardzo dobrze zapakowana.
Profesjonalny serwis obsługi infolini,100%zaangażowania personelu
4 lut 2024
Profesjonalne podejście do klienta, miły i kompetentny personel.
14 lut 2024
Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie zapewnieniami. Polecam!
31 sty 2024
Wszystko szybko się odbyło a produkt dotarł zgodnie z opisem.
Duże zaangażowanie w realizację zamówienia, szybka wysyłka.
14 lut 2024
Szybka wysyłka i realizacja. Profesjonalna obsługa. Polecam
16 lut 2024

Sklep godny zaufania.

Kontakt i obsługa klienta na wysokim poziomie.Gratulacje.
6 lut 2024

Super obsługa

Bardzo pomocna obsługa, dbająca o zadowolenie kupującego
7 lut 2024
Profesjonalna obsługa. Szacun za wiedzę Pana Andrzeja.
Współpraca na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie.