bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (434) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2361)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

Szybka realizacja, wykonanie według wzorca, dobry i merytoryczny kontakt z firmą
1 dzień temu
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz. Cieszymy się, że obrazy oraz sposób dostawy spełniły Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zaoferować Ci więcej naszych produktów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
sprawność i szybkość przesyłki
1 dzień temu
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Szybko, na czas, bez problemów

Szybkie działanie Biura Obsługi

Okrągłe obrazy super, zgodne z opisem. Z moim zamówieniem były problemy techniczne i się opóźniło, jednak po kontakcie z infolinią wszystko zostało zorganizowane błyskawicznie. Duży plus za obsługę klienta, łatwość kontaktu i niezwłoczne zajęcie się sprawą.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się niezmiernie, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania i odpowiadają opisowi. Doceniamy również pozytywną opinię na temat obsługi klienta. Rozumiemy, że opóźnienie w dostawie mogło być dla Pani frustrujące. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za kontakt z infolinią. Cieszymy się, że nasz zespół mógł szybko i sprawnie rozwiązać problem i zorganizować dostawę zamówienia. Pani pozytywna opinia jest dla nas niezwykle cenna i motywuje nas do dalszej pracy nad doskonaleniem naszych usług. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
parawany super
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Jestem bardzo zadowolona. Polecam,wygląda super.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl

Zdjęcie i real to dwie różne rzeczy

Tapeta znacząco różni się od tej zaprezentowanej na zdjęciu. Jestem bardzo rozczarowana
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Przykro nam, że nasz produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Różnice między produktem, a prezentacją na zdjęciu mogą być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak: -Różnice w ustawieniach monitora: Kolory i odcienie mogą się różnić w zależności od ustawień jasności, kontrastu i kalibracji monitora. -Oświetlenie: Różne rodzaje oświetlenia mogą wpływać na wygląd tapety. Zdjęcie produktu mogło zostać wykonane w świetle dziennym, podczas gdy w Pani pomieszczeniu panuje inne oświetlenie. -Jakość zdjęcia: Zdjęcie produktu może nie oddawać w pełni szczegółów i tekstury tapety. Chcielibyśmy również zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby zdjęcia produktów były jak najbardziej realistyczne. Regularnie kalibrujemy nasze monitory i używamy profesjonalnego oświetlenia do fotografowania. Jeżeli produkt nie spełnia Pani oczekiwań, informujemy, że można skorzystać z prawa zwrotu w ciągu 30 dni od momentu otrzymania paczki. Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Malowanie po numerkach. Mile będzie widziane przez klienta gdy w cennie zakupu będą haczyki i werniks, tak jak to jest w przypadku innych dostawców. Farby i płótno jakościowo podobne jak u konkurencji.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cenimy każdy komentarz od naszych klientów, ponieważ to pomaga nam doskonalić nasze usługi i produkty. Jeśli mogę być pomocny w jakikolwiek sposób lub jeśli masz dodatkowe pytania czy uwagi, proszę daj mi znać. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Jest nam niezmiernie miło czytać, że nasz produkt dodał koloru i życia do Twojego wnętrza. Twoje zadowolenie z wykonania produktu to dla nas największa nagroda. Dziękujemy za tak pozytywne słowa i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli zaoferować Ci więcej inspirujących rozwiązań. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago

Krótko pisząc - szybko, sprawnie, bezproblemowo. Polecam sprzedawcę 👍
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi kliencie Dziękujemy za Twój miły komentarz! Jest dla nas ogromnym zadowoleniem, że jesteś zadowolony z jakości naszych obrazów, ich estetyki, szybkiej przesyłki, starannego opakowania oraz naszych promocji. Nasz zespół zawsze stara się dostarczać najlepsze doświadczenie zakupowe i Twoje słowa są dla nas dużym uznaniem. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, proszę, daj nam znać. Dziękujemy jeszcze raz i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Cię w naszym sklepie ponownie w przyszłości. Życzymy Ci wspaniałego dnia! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Zgodność z opisem
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz. Cieszymy się, że produkt oraz sposób dostawy spełniły Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zaoferować Ci więcej naszych produktów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago