Certyfikat dla bimago.pl

17.07.2014 r.
16.07.2018 r.

Opinie o bimago.pl

4.77/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 121 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Obraz namalowany na płótnie zgodny z zamówieniem, szybka realizacja, solidnie zapakowany do transportu.

Szybka wysyłka, obraz piękny Polecam

Szybka i prosta realizacja zamówienia, przesyłka w ekspresowym tempie, zgodna z opisem. Polecam zakupy, solidny sklep, profesjonalizm... pierwsze i na pewno nie ostatnie zakupy u Was.

Wszystko wporządku

szybka dostawa, zamawiany obraz bardzo ładny, dobrej jakości wykonanie,polecam

Super szybka dostawa,piękny obraz

fototapeta- wrzosowy świt,którą zamówiłam, spełnia moje oczekiwania,realizacja zamówienia bardzo szybka,obsługa klienta bardzo dobra.Sklep warto polecić, godny zaufania :Maria

długi okres oczekiwania na towar
Dostateczny

bimago.pl odpowiada: 12.10.2017 r.
Na naszej stronie informujemy o czasach realizacji zamówień w naszej firmie. Pański produkt został wysłany w terminie podanym na naszej stronie. Zaznaczamy tam, iż czas zaczyna być liczony od momentu zaksięgowania wpłaty i prosimy naszych Klientów o branie tego pod uwagę.

Ok.

Gorąco polecam Sprzedającego.

Dostawa nastąpiła szybciej niż się spodziewałam. To bardzo dobrze.

Jestem zadowolony, polecam.

towar super

Nie kupiłam obrazu, choć go zamówiłam i zapłaciłam. Bimago pozwoliło mi na rezygnację, zwrócono mi pieniądze natychmiast. Przemiła i wyrozumiała obsługa. Pozdrawiam serdecznie

Mapa rewelacyjna.

Super wykonanie i niesamowity efekt wizualny obrazu.

Aby zobaczyć profesjonalizm należy zamówić

Wysyłka była opóźniona dwa razy z powodu problemów z drukowaniem obrazów. Towar jednak przyszedł i jestem z niego zadowolona.

Zamówiłam 3częściowy duży obraz ręcznie malowany do salonu w niestandardowym formacie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Wszystko dotarło zgodnie z opisem i w przeciągu 2 tygodni. Polecam.

Polecam. Obraz piękny. Czas realizacji dosyć szybki.

Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i profesjonalnie. Towar bardo dobrze zabezpieczony .
Polecam :-)

SPRZEDAWCA GODNY POLECENIA

Wspaniały kontakt, towar zgodny z opisem i zdjęciem. 100 satysfakcji.

Wszystko na czas
Towar zgodny z opisem
Polecm

Przesyłka dotarła błyskawicznie. Dobra informacja i komunikacja. Sama tapeta nietuzinkowa, oryginalna. Polecam

Jest ok

Yes ok.

Krzywa rama obrazu, nie przylega do ściany.

bimago.pl odpowiada: 06.09.2017 r.
Przykro nam, że dostała Pani obraz, który nie przylega do ściany. Wysłaliśmy do Pani maila z prośbą o zdjęcia, byśmy mogli przystąpić do procesu reklamacji i zaproponować Pani jakieś rozwiązanie. W oczekiwaniu na zdjęcia przesyłamy pozdrowienia.

Jedyny mankament to brak możliwości wyboru innych, poza podanymi, wymiaru tapety.

Obraz bardzo ładny. Starannie wykonany. Taki sam jak na zdjęciu. Pięknie prezentuje się w pokoju. Polecam wszystkim ten sklep.

Zamówiłam tapetę w kratę, a dostałam w pasy Gdzie jakaś kontrola przed wysłaniem produktu.
Dostateczny

bimago.pl odpowiada: 31.08.2017 r.
Bardzo przepraszamy za zaistniały błąd. Ponieważ zadowolenie naszych Klientów jest dla nas niezwykle ważne, zaproponowaliśmy dwa rozwiązania: nowy produkt wysłany na nasz koszt, lub zwrot poniesionych przez Panią kosztów. Mam nadzieję, że wybrane rozwiązanie Panią usatysfakcjonowało.

Profesjonalne

tapeta piekna jakosc niesamowita polecam w 100

Nie ma roznicy miedzy wizualizacja w internecie a rzeczywistoscia,

Zamówiony obraz spełnił moje oczekiwania. Polecam

Z TAK PROFESJONALNĄ, SZYBKĄ OBSŁUGĄ ZE STRONY SKLEPU INTERNETOWEGO JESZCZE NIGDY SIĘ NIE SPOTKAŁEM. PEŁEN PROFESJONALIZM. POLECAM WSZYSTKIM BEZ ZASTANOWIENIA.

Obraz bardzo ładny, szybka wysyłka. Polecam:-)

ok.

bimago.pl opinie klientów

bimago.pl

bimago.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 17.07.2014 r.

ul. Krakowska 37/45
50-424 Wroclaw
info@bimago.pl
bimago.pl

Artgeist Sp. z o.o.
ul. Krakowska 37/45
50-424 Wroclaw
Michal Zylinski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z bimago.pl.