bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (434) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2361)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

6 kwi 2024
Szybka przesyłka. Obraz dotarł nienaruszony. Wzór unikalny. Czeka mnie dobra zabawa przy malowaniu po numerach!
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania oraz, że przesyłka dotarła szybko i w nienaruszonym stanie! Unikatowy wzór z pewnością zapewni Pani mnóstwo frajdy podczas malowania po numerach. Życzymy udanej zabawy i satysfakcji z gotowego dzieła! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!

Szybkie działanie Biura Obsługi

Okrągłe obrazy super, zgodne z opisem. Z moim zamówieniem były problemy techniczne i się opóźniło, jednak po kontakcie z infolinią wszystko zostało zorganizowane błyskawicznie. Duży plus za obsługę klienta, łatwość kontaktu i niezwłoczne zajęcie się sprawą.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się niezmiernie, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania i odpowiadają opisowi. Doceniamy również pozytywną opinię na temat obsługi klienta. Rozumiemy, że opóźnienie w dostawie mogło być dla Pani frustrujące. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za kontakt z infolinią. Cieszymy się, że nasz zespół mógł szybko i sprawnie rozwiązać problem i zorganizować dostawę zamówienia. Pani pozytywna opinia jest dla nas niezwykle cenna i motywuje nas do dalszej pracy nad doskonaleniem naszych usług. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Malowanie po numerkach. Mile będzie widziane przez klienta gdy w cennie zakupu będą haczyki i werniks, tak jak to jest w przypadku innych dostawców. Farby i płótno jakościowo podobne jak u konkurencji.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cenimy każdy komentarz od naszych klientów, ponieważ to pomaga nam doskonalić nasze usługi i produkty. Jeśli mogę być pomocny w jakikolwiek sposób lub jeśli masz dodatkowe pytania czy uwagi, proszę daj mi znać. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Jakościowe wykonanie plakatów i obrazu. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z chropowatą i delikatnie wypukłą powierzchnią, dzięki czemu fala czy piasek sprawiają wrażenie 3D.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że doceniła Pani jakość wykonania plakatów i obrazu. Zastosowana technika druku nadaje im wyjątkową strukturę, dzięki temu fale i piasek nabierają trójwymiarowości, co potęguje wrażenie realizmu. Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami w naszej ofercie, które również zostały wykonane tą techniką. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Bimago!
7 kwi 2024
Super szybka wysyłka, jakość produktu bardzo dobra polecam
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości zamówionego towaru, szybkiej realizacji zamówienia i jego dostarczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania naszych klientów. Pani słowa są dla nas motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Produkt i jego szybka dostawa zadowalająca
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Szybka realizacja i piękne tapety🤗
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Szybka realizacja, wykonanie według wzorca, dobry i merytoryczny kontakt z firmą

Krótko pisząc - szybko, sprawnie, bezproblemowo. Polecam sprzedawcę 👍
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi kliencie Dziękujemy za Twój miły komentarz! Jest dla nas ogromnym zadowoleniem, że jesteś zadowolony z jakości naszych obrazów, ich estetyki, szybkiej przesyłki, starannego opakowania oraz naszych promocji. Nasz zespół zawsze stara się dostarczać najlepsze doświadczenie zakupowe i Twoje słowa są dla nas dużym uznaniem. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, proszę, daj nam znać. Dziękujemy jeszcze raz i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Cię w naszym sklepie ponownie w przyszłości. Życzymy Ci wspaniałego dnia! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Jestem bardzo zadowolona. Polecam,wygląda super.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz. Cieszymy się, że obrazy oraz sposób dostawy spełniły Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zaoferować Ci więcej naszych produktów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Szybko, na czas, bez problemów
sprawność i szybkość przesyłki
23 godziny temu
Szybką realizacja zamówienia.
Zgodność z opisem
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz. Cieszymy się, że produkt oraz sposób dostawy spełniły Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zaoferować Ci więcej naszych produktów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
parawany super
23 godziny temu