Certyfikat dla bimago.pl

17.07.2014 r.
16.07.2018 r.

Opinie o bimago.pl

4.73/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 44 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wszystko OK. Towar przesłany w wyznaczonym terminie. Bardzo dobrze zabezpieczony. Wszystko zgodne z zamówieniem.

Pretensje mam nie do sklepu, gdyż szybkość dostawy i informacje ze sklepu były bardzo dobre, lecz do firmy kurierskiej UPS której pracownicy robili wszystko, żeby opóżnić dostawę.
Sklep oceniam na bardzo dobry.

Godne polecenia

Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie.

Trochę więcej staranności w wykonaniu i było by super.

super

okey

super kontakt, błyskawiczna wysyłka polecam serdecznie

Szybka realizacja zamówienia. Brak jakiegokolwiek dowodu zakupu, który został dosłany dopiero po interwencji...

Pełne zadowolenie z obsługi oraz towaru

Transakcja przebiegła bez zarzutu i bardzo sprawnie. Polecam

Wszystko w porządku, skorzystam z pewnością nie raz

Bardzo szybko i sprawnie, towar zgodny z zamówieniem, dobrze zabezpieczony na czas transportu. Polecam

Polecam,serdecznie pozdrawiam

świetny towar,dostawa profesjonalna.

Piękny obraz polecam serdecznie

Jestescie godni polecenia.

Wszystko zgodnie z opisem. Polecam

Obraz ładny jednak efekt w wersji premium jest inny niż się spodziewałam, za bardzo się obraz świeci

Szybko i sprawnie - polecam w 100

Jestem bardzo zadowolona.

polecam

Bardzo dobry zakup. Jakość wykonania bardzo dobra

Towar Taki Jaki zamówiłem. Szybko sprawnie i bez problemowo.

Jestem zadowolona z transakcji. Polecam innym

Bardzo dobra,profesjonalna obsługa zamówienia,kontakt z klientem i z firmą na 5, towar zgodnie z moimi oczekiwaniami,super

Mimo obiecanej wcześniejszej wysyłki do niej nie doszło. Płótno nie dolega do ramki odstaje przez co płótno jest pofałdowane między płótnem a ramą jest pusta przestrzeń produkty wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciach w sklepie. Ogólnie jakość nie adekwatna do ceny. Zdecydowanie nie polecam.
Niedostateczny

bimago.pl odpowiada: 18.05.2017 r.
Przykro nam, że nie są Państwo zadowoleni. Produkt został wysłany w terminie podanym na stronie, natomiast rzeczywiście nie udało się skrócić czasu produkcji, za co przepraszamy. Szkoda, że nie skontaktowali się Państwo z nami od razu po otrzymaniu produktu. Odezwiemy się do Państwa, aby rozstrzygnąć problem, ponieważ satysfakcja naszych Klientów jest naszym priorytetem.

Zachęcam do zakupów, obrazy o wiele ładniejsze niż na stronie. Jestem bardzo zadowolony.

Solidna firma.

wszystko ok

usługa i towar super

Ekspresowa dostawa, towar bez uszkodzeń a obraz śliczny. Gorąco polecam . Magdalena

Serdecznie polecam

Polecam, szybka dostawa

Obraz w wersji Premium Print ma lekko zmienione kolory w porównaniu z tym prezentowanym na stronie, ale i tak jestem zadowolona z zakupu i serwisu.

Szybko sprawnie profesjonalnie

Polecam, wszystko ok

Szybko i w pełni zgodnie z opisem, polecam

bimago.pl opinie klientów

bimago.pl

bimago.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 17.07.2014 r.

ul. Krakowska 37/45
50-424 Wroclaw
info@bimago.pl
bimago.pl

Artgeist Sp. z o.o.
ul. Krakowska 37/45
50-424 Wroclaw
Michal Zylinski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z bimago.pl.