Certyfikat dla bimago.pl

17.07.2014 r.
16.07.2017 r.

Opinie o bimago.pl

4.47/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 5 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Niestety nie jestem zadowolona z zakupionego towaru .
Miał być obraz na putnie, a jest zwykła cerata i to jeszcze tak źle ponaciągana na tym niby krośnie że w ogóle wzór sie nie łączy
Kolejna sprawa jest taka że nie ma za co powiesic tych obrazkow trzeba kombinowac albo z tasmami albo z gwoździkami. 150 zl przesylką to zdecydowanie za wielka kwota za taki badziew.
Mierny

bimago.pl odpowiada: 09.01.2017 r.
Przykro nam, że nie jest Pani zadowolona. Aby motyw prezentował się właściwie, prosimy pamiętać o zachowaniu 2-3 cm odstępów pomiędzy każdą częścią. Pod każdym naszym produktem są dostępne odpłatnie akcesoria ułatwiające montaż. Na rynku dostępne są różne rodzaje płótna. W naszym sklepie oferujemy dwa. Możemy zaproponować Pani wymianę na ten drugi materiał. Skontaktujemy się z Panią mailowo.

Zamówiony towar wysokiej jakości, zgodny z zamówieniem. Polecam.

jestem bardzo zadowolona, szybka wysyłka, towar taki jak na zdjęciach :) tapety prezentują się świetnie :)

super obsługa na 5+

Zamówiłem obraz "Szkarłatna karuzela" jest super, wspaniale prezentuje się w salonie, a technika wydruku Premium Print daje dodatkowy efekt, dzięki któremu płótno zyskuje na wyglądzie. Dla takiego efektu warto ponieść większe koszty.

bimago.pl opinie klientów

bimago.pl

bimago.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 17.07.2014 r.

ul. Krakowska 37/45
50-424 Wroclaw
info@bimago.pl
bimago.pl

Artgeist Sp. z o.o.
ul. Krakowska 37/45
50-424 Wroclaw
Michal Zylinski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na bimago.pl.