bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (461) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2405)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

7 wrz 2023
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
7 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pani naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Informujemy, że można skorzystać z prawa zwrotu w ciągu 30 dni od momentu otrzymania paczki, skontaktowaliśmy się z Panią w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta
7 wrz 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cenimy każdy komentarz od naszych klientów, ponieważ to pomaga nam doskonalić nasze usługi i produkty. Jeśli mogę być pomocny w jakikolwiek sposób lub jeśli masz dodatkowe pytania czy uwagi, proszę daj mi znać. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
MS
4 wrz 2023
Nie mam uwag. Szybko i zgodnie z zamówieniem. Tapeta dobrej jakości, dobrze przycięta. Polecam.
5 wrz 2023
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
TP

obrazy

super, polecam.
5 wrz 2023
Drogi Kliencie, Twoje pozytywne słowa napełniają nas entuzjazmem i motywują do dalszego podnoszenia jakości naszych produktów i usług! Miło nam widzieć zadowolenie z zakupionego obrazu. Nie możemy się doczekać, aby dostarczyć Ci więcej pięknych dzieł, które będą jeszcze bardziej ożywiać Twoje wnętrza! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
4 wrz 2023
szybka dostawa, dobry kontakt, plakat bardzo ładny. polecam!
4 wrz 2023
Błąd w dedykacji jest karygodny , wiecej z tej strony nic nie zamowie.
5 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pan naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Informujemy, że można skorzystać z prawa zwrotu w ciągu 30 dni od momentu otrzymania paczki, skontaktowaliśmy się z Panem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta
4 wrz 2023

Dziękuję za szybką wysyłkę.

Spodziewałem się wysyłki dużo później - tak było napisane na karcie produktu. Dostałem miłą niespodziankę:)
4 wrz 2023
Świetnie zabezpieczone plakaty na czas podróży!
4 wrz 2023
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że tapeta spełniła Twoje oczekiwania! Dziękujemy za polecanie nas i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Cię zaskoczyć. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
4 wrz 2023
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz. Cieszymy się, że obrazy oraz sposób dostawy spełniły Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zaoferować Ci więcej naszych produktów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
3 wrz 2023
Tym razem płótno było słabo naciągnięte.
Szybko sprawnie polecam
3 wrz 2023
Świetny sklep, szybka dostawa, wysoka jakość produktów.
2 wrz 2023
Wszystko
2 wrz 2023
1 wrz 2023
Intuicyjny sposób zamawiania i szyba wysyłka, polecam
4 wrz 2023
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twój komentarz! Bardzo cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszych usług. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość obsługi, więc to dla nas ogromna satysfakcja, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Jeśli będziesz potrzebował pomocy w przyszłości, nie wahaj się skontaktować z nami. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago