bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (461) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2405)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

4 wrz 2023
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
AM
Anna M.
Poznań

Znowu zadowolona

Szybko, sprawnie, jakość na 100%!
4 wrz 2023
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
31 sie 2023
Obraz super ! Dostawa szybka i bezproblemowa. Ogólnie super !
1 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz! To dla nas ogromna motywacja w dążeniu do zapewniania doskonałej jakości produktów i szybkich dostaw. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwana. W przyszłości zachęcamy do ponownego skorzystania z naszej oferty, pozdrawiamy Zespół Bimago!
29 sie 2023
27 sie 2023
Tapety rewelacyjne. Super jakość .Kupiłam jakość premium .
28 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Stawiamy sobie za cel dostarczanie produktów o najwyższej jakości, dlatego bardzo się cieszymy, że tapety premium spotkały się z Pani aprobatą. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
27 sie 2023
Super wykonany obraz
28 sie 2023
Dziękujemy za polecenie naszych produktów. Pani pozytywny komentarz jest dla nas najlepszą nagrodą i zachętą do dalszego doskonalenia naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, mamy nadzieję, że nasz produkt będzie Pani służył przez wiele długich lat. W przyszłości zachęcamy do ponownego skorzystania z naszej oferty, pozdrawiamy serdecznie Zespół Bimago!
26 sie 2023

Obraz pięknie się prezentuje

Obraz pięknie się prezentuje, a sposób jego zapakowania istny majstersztyk. Naprawdę polecam zakupy w tym sklepie, bo to czyta przyjemność💗
28 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Pani komentarz komentarz stanowi dla nas ogromne źródło inspiracji i satysfakcji z naszej pracy. Jesteśmy wdzięczni, że doceniła Pani jakość oraz sposób pakowania naszego produktu. W przyszłości zachęcamy do ponownego skorzystania z naszej oferty. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Bimago!
26 sie 2023
Świetne produkty doskonałą obsluga
28 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Pani opinia utwierdza nas w przekonaniu, że dbanie o jakość jest kluczowe! W przyszłości zachęcamy do ponownego skorzystania z naszej oferty, pozdrawiamy Zespół Bimago!
22 sie 2023
23 sie 2023
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że nasz produkt sprawdził się jako prezent! Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz i mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci więcej inspirujących pomysłów na prezenty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
23 sie 2023
20 sie 2023
szybko sprawnie ok
20 sie 2023
DO
Dag O.
München
19 sie 2023
Bardzo dobra jakość produktów
21 sie 2023
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że tapeta spełniła Twoje oczekiwania! Dziękujemy za polecanie nas i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Cię zaskoczyć. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
18 sie 2023
To juz moj trzeci zakup. Mega fajne obrazy😃
szybka profesionalna obsługa , przesyłka bardzo dobrze zapakowana, Polecam 👍
17 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na najwyższe standardy w obsłudze wszystkich zamówień. Cieszymy się że docenia Pani naszą pracę. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
16 sie 2023
Jest ok' Jestem bezgranicznie zadowolona!
17 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie sprawiły Pani radość. Bardzo się staramy, aby każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Dzięki Pani mamy szansę dalej się rozwijać. Zapraszamy do ponownych zakupów, zespół Bimago!
16 sie 2023
plakat ok, fatalna jakość ramy nie trzyma formy, wygina się, wypada zawartośc, metalowe przyponki do "pleców" się wyginają, przy próbie odpięcia by włożyć plakat odpadają, ranią palce z powody wygięc metalu
17 sie 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pani naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem i przykro nam słyszeć, że nie była ona na zadowalającym poziomie dlatego skontaktowaliśmy się z Panią mailowo, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności! Mamy jednak nadzieję, że uda nam się rozwiązać zaistniały problem i spełnić Pani oczekiwania. Pozdrawiamy zespół Bimago!