bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (454) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2387)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Produkt i jego szybka dostawa zadowalająca
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości zamówionego towaru, szybkiej realizacji zamówienia i jego dostarczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania naszych klientów. Pani słowa są dla nas motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
7 kwi 2024
Super szybka wysyłka, jakość produktu bardzo dobra polecam
6 kwi 2024
Szybka przesyłka. Obraz dotarł nienaruszony. Wzór unikalny. Czeka mnie dobra zabawa przy malowaniu po numerach!
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania oraz, że przesyłka dotarła szybko i w nienaruszonym stanie! Unikatowy wzór z pewnością zapewni Pani mnóstwo frajdy podczas malowania po numerach. Życzymy udanej zabawy i satysfakcji z gotowego dzieła! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
6 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
31 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, bardzo nam przykro, że nie poleca Pan naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Skontaktowaliśmy się z Panem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Parawan dobry jakościowo i piekny dotarł cały i naprawdę porządnie się prezentuje, nie jest to cienizna, jak w innnych sklepach... Stoi stabilnie, materiał na nadruku tez mocny, plus za podkładki czarne na dole, żeby parawan się nie niszczył. Deseczki z tyłu też dobre i stabilnie stoi, co przy dziaciach jest u mnie ważne.. Wzór - taki jak chciłam, na żywo bardzo ładnie się prezentuje i nie tylko spełnia funkcję ale i zdobi pomieszczenie :-)
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Dbamy również o to, aby każdy parawan był solidny i stabilny, dzięki czemu będzie mógł służyć przez wiele kolejnych lat. Cieszymy się, także że doceniła Pani walory estetyczne produktu. Wzory na naszych parawanach są starannie dobrane, aby nie tylko spełniały funkcję praktyczną, ale również zdobiły pomieszczenie. Dziękujemy za nadesłane zdjęcia, parawan pięknie prezentuje się w Pani pomieszczeniu. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!

Bardzo dobra jakość, błyskawicznie…

Bardzo dobra jakość błyskawicznie zrealizowane zamówienie-2 dni
14 lut 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszego produktu i szybkiej realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi były najwyższej jakości, dlatego cieszymy się, że spełniły one Pani oczekiwania. Błyskawiczna realizacja zamówienia to dla nas priorytet. Wiemy, że nasi klienci cenią swój czas, dlatego staramy się wysyłać zamówienia w najkrótszym możliwym czasie. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
11 lut 2024
Żywe kolory, tapeta prezentuje się genialnie
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszej tapety i życzymy Pani wielu wspaniałych chwil w otoczeniu pięknych kolorów! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
7 lut 2024
RG
Renata G.
Brzozów
31 sty 2024
Produkować parawany z normalnego materiału, a nie z papieru na dodatek za takie pieniądze...
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Bardzo nam przykro, że nie jest Pani zadowolona z naszego produktu. Nasze parawany wykonywane są na płótnie flizelinowym o gramaturze 170 g/m². Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, że do produkcji parawanów używamy wyłącznie materiałów o wysokiej jakości i dbamy o ich staranne wykończenie. W przypadku gdy produkt nie spełnia Pani oczekiwań, ma Pani prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru. Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Wszystko ok.
31 sty 2024
Wszystko było na czas i super obraz o takich wymiarów jak chcialam. Szybko bezproblemowo. Po prostu super !. Dziękuję serdecznie za rzetelności. Oby wszyscy taki byli
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Wiemy, że czas jest ważny dla naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać produkty na czas. Bardzo doceniamy Pani opinię. Jest ona dla nas bardzo ważna, ponieważ pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość i rzetelność. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!