bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (454) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2387)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

Szybka i w pełni profesjonalna realizacja zamowienia
18 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że realizacja Pana zamówienia przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie i z zachowaniem najwyższych standardów. Z radością czytamy takie pozytywne opinie. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Fototapety w bardzo dobrej jakości wydruku.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Sprawna obsługa, szybka dostawa. Polecam!
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pani oczekiwania, a dostawa przebiegła sprawnie i szybko. Dziękujemy za polecenie naszego sklepu! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
26 sty 2024
Szybka wysyłka, obraz piekny, polecam
szybka dostawa ,towar dobrej jakosci
16 sty 2024
Przepiękne obrazy i super obsługa
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze obrazy były najwyższej jakości i aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
14 sty 2024
100% satysfakcji i zadowolenia 😊
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się niezmiernie, że udało nam się dostarczyć Pani 100% satysfakcji i zadowolenia! To dla nas ogromna radość i motywacja do dalszej pracy. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
10 sty 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoje pozytywne słowa napełniają nas entuzjazmem i motywują do dalszego podnoszenia jakości naszych produktów i usług! Miło nam widzieć zadowolenie z zakupionego obrazu. Nie możemy się doczekać, aby dostarczyć Ci więcej pięknych dzieł, które będą jeszcze bardziej ożywiać Twoje wnętrza! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Szybka i sprawna transakcja.
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy sprostać Pani oczekiwaniom. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
18 sty 2024
Niezmiennie kolejne super 😊
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że kolejny produkt spełnił Pani oczekiwania! Pani pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważne, i doceniamy, że możemy przyczynić się do zadowolenia z zakupu. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!

Super...jestem zadowolony.

Super...jestem zadowolony.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że produkt spełnia Twoje oczekiwania! Dziękujemy za polecanie nas i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Cię zaskoczyć. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
24 sty 2024
Szybka wysyłka
14 sty 2024
Wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Ekstra
ok