Sunlovers.pl ☀️❤️- Logo - Opinie

Sunlovers.pl ☀️❤️

Opinie (329) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (329)

Ważny od: 13 cze 2023
Sunlovers.pl ☀️❤️ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolona. Torba wygląda ładniej niż na zdjęciu. Może trochę droga ale mam nadzieję, że będzie warta tej kwoty.

Produkt słabej jakości, materiał ma kolor jakby już był sprany. Na zdjęciach dużo ładniejsze kolory. Słaba jakość wykonania, nie jestem zadowolona. W korespondencji, którą otrzymałam na maila, zachęcano do kontaktu. Wysłałam zapytanie o możliwość i sposób zwrotu, chcąc sobie ułatwić i skrócić sprawę, Zostałam odesłana do regulaminu na stronie, który jest w odnośniku w stopce na dole strony, mało czytelny i zawiera „kruczki” w stylu „jeśli korzystałeś z promocji patrz punkt pierwszy”. Nie polecam sklepu..

Opinie nt. sklepu Sunlovers.pl ☀️❤️

Odpowiedź ze sklepu Sunlovers.pl ☀️❤️
Bardzo dziękujemy za opinię. Jest nam niezmiernie przykro, że tak krytyczną. Staramy się aby nasze produkty spełniały standardy jakości pod każdym kątem, ten wizualny jest jednym z ważniejszych ponieważ jako pierwszy podlega ocenie nowego użytkownika. Model torby Sunny Hippie, który Pani zakupiła cieszy się w naszym sklepie ogromną popularnością i zaniepokoił nas fakt, że kolorystyka według Pani opinii odbiega od tej przedstawionej na zdjęciu. Podczas pakowania sprawdzamy produkty wysyłane do naszych Klientów i nie dostrzegliśmy, aby produkt wysłany do Pani różnił się kolorystyką lub jakością wykonania od pozostałych z tym samym wzorem. Aktualnie jeszcze oczekujemy na Pani zwrot - przyjrzymy się torbie dokładnie jak tylko ją otrzymamy. W korespondencji mailowej poprosiła Pani o instrukcję zwrotu produktu w związku z faktem, że była Pani niezadowolona z zakupu. W odpowiedzi zwrotnej niezwłocznie przesłaliśmy dla Pani link do oczekiwanej instrukcji wraz z informacją, że w razie dodatkowych pytań pozostajemy do Pani dyspozycji. Nie odsyłaliśmy Pani do naszego regulaminu - prosimy przeczytać wiadomość od nas raz jeszcze. Instrukcję zwrotów publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce „Dostawa i Zwroty” pod linkiem https://sunlovers.pl/dostawa-i-zwroty/. Wszystkie informacje dotyczące zwrotów otrzymała Pani od nas także wcześniej zaraz po zakupach w korespondencji potwierdzającej złożenie zamówienia w naszym sklepie. W związku z faktem, że staramy się aby nasi Klienci byli jak najlepiej informowani o każdym etapie swojego zamówienia oraz o ewentualnych promocjach obowiązujacych w naszym sklepie naszym obowiązkiem jest aby wszelkie informacje z tym związane były widoczne i dostępne na naszej stronie. Jedną z takich informacji jest właśnie ta dotycząca „Darmowej dostawy” od 150 zł obowiązującej w naszym sklepie. Uważamy, że wszelkie ustalenia regulaminów oraz zasady współpracy powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami, czytelne i łatwo dostępne oraz widoczne. Cieszymy się że dostrzegła Pani informację o Darmowej Dostawie mimo, że ta Pani nie dotyczyła - to dla nas dobry znak. W związku z faktem niezadowolenia z naszej obsługi oraz formy w jakiej otrzymała Pani od nas odpowiedź będziemy zobowiązani za Pani sugestie jak mogli byśmy zrobić to lepiej. Jesteśmy bardzo otwarci na konstruktywną krytykę i chętnie pochylimy się nad Pani zdaniem. Życzymy dużo słońca, zdrowia i uśmiechu! Zespół Sunlovers.