SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta

Opinie (47) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (47)

Ważny od: 7 lip 2023
SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 kwi 2024
Szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu recepta w przeciągu 1 minuty oraz niska cena za konsultacje lekarska zaoszczędzenie czasu i pieniędzy ok

25 lis 2023
Arogancja instytucji zajmujących się ochroną zdrowia, a głównie lekarzy, którzy z jednej strony wyśmiewają suplementy a z drugiej nie chcą wypisywać recept na antybiotyki jest passe!! chcemy być zdrowi!! skoro jasno piszę co mi dolega i wypełniam formularz, to chyba to wystarcza aby przepisać antybiotyk?! Jeśli prowadzicie działalność w tej branży, to zatrudniajcie lekarzy, którzy są życzliwi a nie takich, którzy muszą coś "dodatkowo skonsultować" "uzupełnić" etc. Nauczcie się być życzliwi! - to jest klucz do Waszego sukcesu! Tych co uważają, że antybiotyk przepiszą w ostateczności albo w ogóle możecie od razu odesłać. Nie potrzebujemy takich lekarzy.

Opinie nt. sklepu SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry