SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta

Opinie (45) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (45)

Ważny od: 7 lip 2023
SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu recepta w przeciągu 1 minuty oraz niska cena za konsultacje lekarska zaoszczędzenie czasu i pieniędzy ok

25 lis 2023
Arogancja instytucji zajmujących się ochroną zdrowia, a głównie lekarzy, którzy z jednej strony wyśmiewają suplementy a z drugiej nie chcą wypisywać recept na antybiotyki jest passe!! chcemy być zdrowi!! skoro jasno piszę co mi dolega i wypełniam formularz, to chyba to wystarcza aby przepisać antybiotyk?! Jeśli prowadzicie działalność w tej branży, to zatrudniajcie lekarzy, którzy są życzliwi a nie takich, którzy muszą coś "dodatkowo skonsultować" "uzupełnić" etc. Nauczcie się być życzliwi! - to jest klucz do Waszego sukcesu! Tych co uważają, że antybiotyk przepiszą w ostateczności albo w ogóle możecie od razu odesłać. Nie potrzebujemy takich lekarzy.

Opinie nt. sklepu SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta

Polecam w nagłych przypadkach, kiedy nie mam możliwości na wizytę u lekarza po receptę. Szybko, sprawnie, bez problemów.
Szybka realizacja. Super 🤩 polecam z całego serca ♥️
13 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta
Dziękujemy Panie Dawidzie za najwyższą ocenę! Zapraszamy ponownie - zawsze służymy pomocą.
23 mar 2024
Recepta uzyskana szybko i sprawnie. Zdecydowanie polecam.
23 mar 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić szybką i sprawną obsługę. Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.
Super! Szybko, sprawnie, elegancko!
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Jest nam miło, że nasza obsługa została przez Ciebie określona jako szybka, sprawnie działająca i elegancka. To dla nas ogromna satysfakcja i motywacja utrzymywania naszych usług medycznych na wysokim poziomie. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie!
Dziękujemy Pani Karolino serdecznie za ocenę naszych usług na poziomie pięciu gwiazdek! Jeśli będzie Pani potrzebować kolejnej usługi medycznej online, prosimy o kontakt - zawsze służymy pomocą.
10 mar 2024
Dziękujemy Panie Rafale za tak wspaniałą ocenę, oraz za wybór naszej platformy. Pana wsparcie jest dla nas niezmiernie cenne i stanowi ogromną motywację do dalszego doskonalenia naszych usług medycznych. Jeszcze raz dziękujemy za Pana zaufanie i zapraszamy ponownie!
Dziękujemy serdecznie za zaufanie, oraz pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że nasza praca została doceniona, a doświadczenie z naszą platformą było pozytywne. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze usługi, dlatego ta opinia ma dla nas ogromne znaczenie. Dziękujemy raz jeszcze za zaufanie i zapraszamy ponownie.
30 mar 2024
Nie otrzymałam recepty
Szybko i bezproblemowo! Recepta w kilka minut, wywiad nie za długi i adekwatny Polecam!
25 lut 2024
Dziękujemy serdecznie Pani Olu za pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Pani szybką i bezproblemową obsługę. Nasz priorytet to zapewnienie efektywnego i adekwatnego wywiadu oraz wystawienie recepty w możliwie najkrótszym czasie. Pani rekomendacja jest dla nas wielkim uznaniem i motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Jeśli w przyszłości będzie Pani potrzebować naszej pomocy lub wsparcia, prosimy o kontakt. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą w każdej kwestii związanej z naszymi usługami. Dziękujemy jeszcze raz za zaufanie i polecamy się na przyszłość!
3 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za pięciogwiazdkową ocenę oraz za wyrażone zaufanie! Jest to dla nas ogromna motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług. Cieszymy się, że udało nam się spełnić oczekiwania i zapewnić odpowiednią pomoc. Zapraszamy serdecznie ponownie, kiedy tylko będzie potrzebna pomoc związana z e-receptami lub innymi usługami medycznymi.
25 lut 2024
Bardzo dziękujemy za ocenę naszych usług na poziomie pięciu gwiazdek! To dla nas ogromne wyróżnienie i sprawia nam niezmierną radość, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości obsługi każdemu pacjentowi. Jeśli będzie Pani potrzebować dalszej pomocy lub wsparcia, prosimy o kontakt - zawsze służymy pomocą. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i rekomendację.
3 lut 2024
Faktycznie bardzo szybko otrzymałam receptę. Polecam.
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Pani szybką obsługę i że była Pani zadowolona z otrzymania recepty. Pani rekomendacja jest dla nas wielkim uznaniem i motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Jeśli w przyszłości będzie Pani potrzebować naszej pomocy, prosimy o kontakt. pomożemy w każdej kwestii związanej z naszymi usługami. Dziękujemy jeszcze raz za zaufanie i polecamy się na przyszłość!
Dziękujemy Panu za pięć gwiazdek! Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Pana oczekiwaniom. Zapewniamy, że jesteśmy tutaj, aby służyć pomocą w razie potrzeby. Zapraszamy ponownie

Dziękujemy serdecznie za pięć gwiazdek! To dla nas ogromna radość, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości obsługi każdemu pacjentowi. Jeśli będzie Pani potrzebować dalszej pomocy lub wsparcia, prosimy o kontakt - zawsze służymy pomocą. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i rekomendację.
Bardzo serdecznie dziękujemy za ocenę naszej usługi na poziomie pięciu gwiazdek! To dla nas ogromne wyróżnienie i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który stale dąży do zapewnienia najwyższej jakości obsługi. Jeśli będzie Pani potrzebować dalszej pomocy lub konsultacji, prosimy o kontakt - zawsze służymy pomocą. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i rekomendację.
8 sty 2024
Bardzo dziękujemy Panu za ocenę naszej platformy na poziomie czterech gwiazdek! To dla nas ogromne wyróżnienie i cieszymy się, że nasze usługi spełniają Pana oczekiwania. Naszym celem jest zapewnienie wysoce dostępnej i profesjonalnej opieki medycznej, która odpowiada na potrzeby naszych użytkowników w szybki i wygodny sposób. Dziękujemy za zaufanie, i zapraszamy ponownie
5 lis 2023
Wspaniale. Szybko bez głupich telefonów. I tanio. Skorzystam nie raz.
23 lis 2023
Dziękujemy za entuzjastyczną opinię! Cieszymy się, że nasza usługa została doceniona za szybkość, brak zbędnych telefonów i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do ponownego korzystania z naszych usług, zawsze gotowi służyć szybką i efektywną pomocą.