szybkaerecepta.pl- Logo - Opinie

szybkaerecepta.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (79)

28 kwi 2024
Szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu recepta w przeciągu 1 minuty oraz niska cena za konsultacje lekarska zaoszczędzenie czasu i pieniędzy ok

25 lis 2023
Arogancja instytucji zajmujących się ochroną zdrowia, a głównie lekarzy, którzy z jednej strony wyśmiewają suplementy a z drugiej nie chcą wypisywać recept na antybiotyki jest passe!! chcemy być zdrowi!! skoro jasno piszę co mi dolega i wypełniam formularz, to chyba to wystarcza aby przepisać antybiotyk?! Jeśli prowadzicie działalność w tej branży, to zatrudniajcie lekarzy, którzy są życzliwi a nie takich, którzy muszą coś "dodatkowo skonsultować" "uzupełnić" etc. Nauczcie się być życzliwi! - to jest klucz do Waszego sukcesu! Tych co uważają, że antybiotyk przepiszą w ostateczności albo w ogóle możecie od razu odesłać. Nie potrzebujemy takich lekarzy.

Opinie nt. sklepu szybkaerecepta.pl

Szybka realizacja bez zbędnych utrudnień. Rabat na kolejną ereceptę
3 paź 2024
Odpowiedź ze sklepu szybkaerecepta.pl
Dziękujemy za krótką, ale bardzo pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza usługa spełniła oczekiwania. Zapraszamy ponownie!
22 wrz 2024
Odpowiedź ze sklepu szybkaerecepta.pl
Pani Izabelo, serdecznie dziękujemy za ocenę 5 gwiazdek! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych usług. Zapraszamy ponownie!
Mimo opłacenia i zlozenia zamowienia nie otrzymałam kodu na lekarstwa.
22 sie 2024
Bardzo czekam na tą receptę.
Odpowiedź ze sklepu szybkaerecepta.pl
Serdecznie dziękujemy za przyznanie 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Polecamy się na przyszłość!
17 wrz 2024
Polecam 😊
Odpowiedź ze sklepu szybkaerecepta.pl
Pani Paulino, dziękujemy za polecenie i pozytywną opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych usług. Zapraszamy ponownie!
22 sie 2024
16 wrz 2024
Dziękujemy za przyznanie 5 gwiazdek! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w przyszłości!
11 sie 2024

Recepta

Bardzo szybko i bez problemu dostałam receptę :)
16 wrz 2024
Pani Kingo, serdecznie dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie, gdyby była taka potrzeba!
7 sie 2024
Szybka i bezproblemowa obsługa Polecam👍
16 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza obsługa była szybka i bezproblemowa. Zapraszamy ponownie i dziękujemy za polecenie!
18 sie 2024
Super polecam
16 wrz 2024
Serdecznie dziękujemy za polecenie! Cieszymy się, że nasza usługa spełniła oczekiwania. Zapraszamy ponownie!
19 sie 2024
16 wrz 2024
Dziękujemy za przyznanie 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Polecamy się na przyszłość!
31 lip 2024
16 wrz 2024
Serdecznie dziękujemy Pani Kingo, za ocenę 5 gwiazdek! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych usług. Zapraszamy ponownie, gdy będzie taka potrzeba!
27 lip 2024
16 wrz 2024
Pani Basiu, dziękujemy za przyznanie nam 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Polecamy się na przyszłość!
16 lip 2024

Polecam :)

Szybko, bezproblemowo, polecam to rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych :)
21 lip 2024
Dziękujemy Pani za opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z szybkiej i bezproblemowej obsługi. W szybkaerecepta.pl zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług, zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych. Dziękujemy za polecenie i serdecznie zapraszamy ponownie!
19 lip 2024
Szybka realizacja, wygodna strona dla zakupu
21 lip 2024
Dziękujemy, Pani za pozytywną opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z szybkiej realizacji i wygody naszej strony. W szybkaerecepta.pl zawsze staramy się zapewniać najwyższy standard obsługi. Zapraszamy ponownie!
12 lip 2024
21 lip 2024
Dziękujemy, Panie Ryszardzie, za przyznanie pięciu gwiazdek! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły oczekiwania. Zapraszamy ponownie!
9 lip 2024
21 lip 2024
Dziękujemy za pięć gwiazdek! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych usług. Jeśli kiedykolwiek będzie potrzebna pomoc, zapraszamy ponownie!