szybkaerecepta.pl- Logo - Opinie

szybkaerecepta.pl

Opinie (60) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (60)

Najistotniejsza pozytywna opinia

28 kwi 2024
Szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu recepta w przeciągu 1 minuty oraz niska cena za konsultacje lekarska zaoszczędzenie czasu i pieniędzy ok

Najistotniejsza negatywna opinia

25 lis 2023
Arogancja instytucji zajmujących się ochroną zdrowia, a głównie lekarzy, którzy z jednej strony wyśmiewają suplementy a z drugiej nie chcą wypisywać recept na antybiotyki jest passe!! chcemy być zdrowi!! skoro jasno piszę co mi dolega i wypełniam formularz, to chyba to wystarcza aby przepisać antybiotyk?! Jeśli prowadzicie działalność w tej branży, to zatrudniajcie lekarzy, którzy są życzliwi a nie takich, którzy muszą coś "dodatkowo skonsultować" "uzupełnić" etc. Nauczcie się być życzliwi! - to jest klucz do Waszego sukcesu! Tych co uważają, że antybiotyk przepiszą w ostateczności albo w ogóle możecie od razu odesłać. Nie potrzebujemy takich lekarzy.

Opinie nt. sklepu szybkaerecepta.pl

29 cze 2024
Nie otrzymałam e recepty choć osoba rozmawiającą ze mną przez telefonu powiedziala,że za moment to zrobi. Nie odbierali telefonu. Nie odp na smsa
17 cze 2024

Uwaga!!!!!! Oszuści

Uwaga!!!!!!! to oszuści. Skontaktuję się z policją
21 cze 2024
Nie otrzymałam jeszcze recepty. Nie ma kodu
28 cze 2024
28 maj 2024
Szybką bezproblemową realizacja 24/7. Polecam
30 maj 2024
Dziękujemy za polecenie i pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza usługa była szybka oraz bezproblemowa. W szybkaerecepta.pl zawsze staramy się zapewnić łatwy dostęp do usług medycznych o każdej porze. Jeśli będziemy mogli pomóc ponownie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
28 maj 2024
Szybko polecam
30 maj 2024
Dziękujemy za krótką, ale pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza usługa spełniła oczekiwania. W szybkaerecepta.pl zawsze dążymy do tego, aby nasze usługi były szybkie i niezawodne. Jeśli kiedykolwiek będziemy mogli ponownie pomóc, jesteśmy do dyspozycji!
4 cze 2024
Szybkość
8 cze 2024
1 cze 2024
13 maj 2024
30 maj 2024
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły oczekiwania. W szybkaerecepta.pl zawsze dążymy do tego, aby każda interakcja z naszym serwisem była satysfakcjonująca. Jeśli kiedykolwiek będziemy mogli ponownie służyć pomocą, jesteśmy do dyspozycji!
28 kwi 2024
30 maj 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że nasza usługa wystawiania e-recepty była szybka i sprawna, a niska cena konsultacji lekarskiej pozwoliła zaoszczędzić czas i pieniądze. W szybkaerecepta.pl zawsze dążymy do tego, by nasze usługi były dostępne i wygodne dla każdego. Jeśli będziemy mogli pomóc ponownie, zapraszamy do korzystania z naszych usług!
22 kwi 2024
Polecam w nagłych przypadkach, kiedy nie mam możliwości na wizytę u lekarza po receptę. Szybko, sprawnie, bez problemów.
30 maj 2024
Dziękujemy za polecenie i pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w nagłej sytuacji, oferując szybką i sprawą obsługę online. W szybkaerecepta.pl zawsze staramy się zapewnić łatwy dostęp do usług medycznych, kiedy bezpośrednia wizyta u lekarza nie jest możliwa. Jeśli kiedykolwiek będziemy mogli ponownie służyć pomocą, jesteśmy do dyspozycji!
25 kwi 2024
Szybka realizacja. Super 🤩 polecam z całego serca ♥️
30 maj 2024
Dziękujemy Pani za tak entuzjastyczną opinię i serdeczne polecenie! Cieszymy się, że nasza szybka realizacja usług spełniła oczekiwania. W szybkaerecepta.pl zawsze dążymy do tego, aby nasze usługi były wygodne i dostępne, kiedy tylko są potrzebne. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie!
26 kwi 2024
30 maj 2024
Dziękujemy za ocenę pięciu gwiazdek! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły oczekiwania na najwyższym poziomie. W szybkaerecepta.pl zawsze staramy się dostarczać najlepsze możliwe usługi medyczne online. Jeśli będziemy mogli ponownie służyć pomocą, jesteśmy do dyspozycji!
13 kwi 2024
18 kwi 2024
Dziękujemy Panie Dawidzie za najwyższą ocenę! Zapraszamy ponownie - zawsze służymy pomocą.