maxtime.plOpinie

maxtime.pl- Logo - Opinie
maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.pl - zegarki i akcesoria znanych producentów światowych

Firma Max-Time istnieje od 2001 roku, natomiast początki tradycji prowadzenia przez Nas sklepu z zegarkami sięgają 1995 roku. W tym czasie została umocniona pozycja na rynku markowych zegarków, przez co firma stała się wiodącym dystrybutorem i autoryzowanym partnerem ekskluzywnych oraz renomowanych firm i koncernów produkujących zegarki. Podążając drogą innowacyjności i postępu jakim niekwestionowanie stał się internet, w 2005 roku powstał sklep internetowy www.maxtime.pl, który ma na celu skoncentrowanie oraz ujednolicenie całej dotychczas wypracowanej przez Max-Time oferty. Dzięki temu Klienci sklepu na bieżąco mogą śledzić wszystkie aktualne propozycje, które to skrupulatnie są dobierane w ten sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w poszczególnych działach. Max-Time specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze serwisowej zegarków renomowanych szwajcarskich marek: Tissot, Certina, Atlantic, CALVIN KLEIN, ADRIATICA. Są to zegarki, które znane są nie tylko ze względu na ich precyzję i niezawodność, ale fakt, że docenili je sławni i uznani celebryci ugruntowali ich pozycję jako produkty: Premium. Sklep internetowy oprócz szwajcarskich zegarków proponuje Państwu również takie marki jak: TIMEX, CASIO, FOSSIL, SEIKO, DIESEL,MICHAEL KORS, LORUS, BERING, DKNY, ANNE KLEIN, VOSTOK EUROPE,FESTINA,PIERRE RICAUD,CLUSE. Salon sprzedaży, który mieści się w Rzeszowie przy ulicy Lisa Kuli 19, to miejsce gdzie nie tylko mogą Państwo dokonać drobnych napraw, począwszy od wymiany baterii
Max-Time Maciej Pałka
Lisa Kuli 19
35-025 Rzeszów
CEIDG REGON 691557204
Maciej Pałka

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

4.99/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu maxtime.pl

jestem bardzo zadowolona- należy się z czystym sumieniem pięć gwiazdek za zegarek, opakowanie i szybką dostawę miłą obsługę pan Maciej jest przemiłym sprzedawcą - bardzo dziękuję
Towar zamowiony na drugi dzien byl juz u mnie.
Na czas, zgodnie z zamówieniem
Bardzo szybka dostawa, zakupiony przedmiot bez żadnych zarzutów. Wszystko poszło idealnie
Szybka i sprawna obsługa i wysyłka.
Fachowa obsługa, szybka dostawa, towar zgodny z opisem.
Rewelacyjna, kulturalna, błyskawiczna obsługa. Polecam
Zegarek jest przepiękny, wszystkim się bardzo podoba. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Serdecznie polecam
Polecam szybko, i sprawnie
Obsługa na bardzo wysokim i merytorycznym poziomie. Dostarczono mi model interesującego mnie zegarka CERTINA choć już nigdzie go nie było w ofercie. Jedyne na co zwróciłbym uwagę dla twórców witryny, choć może się mylę to próba pokazania więcej efektów wizualnych. Mój model w rzeczywistości bardzo ładny okazał się nieco za gruby, czego nie dało się wychwycić oglądając zamieszczone fotografie.
Poleca m.
Wszystko w porzadku
Szybko i sprawnie
Szybka wysylka.Wszystko zgodnie z opisem
Zegarek jest świetny. Mam nadzieję, że okaże się trafionym prezentem :) Jeśli chodzi o estetykę, mam jedno zastrzeżenie, a mianowicie: z poduszki, na której jest zapięty zegarek, od tyłu wystaje wata. Wyglądało to na tyle nieładnie, że zdecydowałam się ją zaszyć. Poza tym - wszystko w porządku.
Polecam ten sklep
zegarek dotarł do mnie solidnie zapakowany