maxtime.plOpinie

maxtime.pl- Logo - Opinie
maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.pl - zegarki i akcesoria znanych producentów światowych

Firma Max-Time istnieje od 2001 roku, natomiast początki tradycji prowadzenia przez Nas sklepu z zegarkami sięgają 1995 roku. W tym czasie została umocniona pozycja na rynku markowych zegarków, przez co firma stała się wiodącym dystrybutorem i autoryzowanym partnerem ekskluzywnych oraz renomowanych firm i koncernów produkujących zegarki. Podążając drogą innowacyjności i postępu jakim niekwestionowanie stał się internet, w 2005 roku powstał sklep internetowy www.maxtime.pl, który ma na celu skoncentrowanie oraz ujednolicenie całej dotychczas wypracowanej przez Max-Time oferty. Dzięki temu Klienci sklepu na bieżąco mogą śledzić wszystkie aktualne propozycje, które to skrupulatnie są dobierane w ten sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w poszczególnych działach. Max-Time specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze serwisowej zegarków renomowanych szwajcarskich marek: Tissot, Certina, Atlantic, CALVIN KLEIN, ADRIATICA. Są to zegarki, które znane są nie tylko ze względu na ich precyzję i niezawodność, ale fakt, że docenili je sławni i uznani celebryci ugruntowali ich pozycję jako produkty: Premium. Sklep internetowy oprócz szwajcarskich zegarków proponuje Państwu również takie marki jak: TIMEX, CASIO, FOSSIL, SEIKO, DIESEL,MICHAEL KORS, LORUS, BERING, DKNY, ANNE KLEIN, VOSTOK EUROPE,FESTINA,PIERRE RICAUD,CLUSE. Salon sprzedaży, który mieści się w Rzeszowie przy ulicy Lisa Kuli 19, to miejsce gdzie nie tylko mogą Państwo dokonać drobnych napraw, począwszy od wymiany baterii
Max-Time Maciej Pałka
Lisa Kuli 19
35-025 Rzeszów
CEIDG REGON 691557204
Maciej Pałka

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

4.99/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu maxtime.pl

Zamówienie przebiegło szybko i sprawnie
Po zamówieniu otrzymał Syn już czwartego dnia . Bardzo ładny zegarek ładnie zapakowany i śliczny grawer, który otrzymałam gratis. Jeszcze jedno bardzo uprzejmy właściciel z którym kontaktowałam się telefonicznie.
Zegarek piękny, szybka dostawa, super opcja negocjacji ceny. Polecam! Magda
Szybko, tanio i profesjonalnie.
Wszystko odbyło się ekspresowo. Polecam
Obsługa profesjonalna. jakość towaru wysoka.
Witam. Nie wiem w jaki sposób mógłbym ocenić "Serwis dla klientów" jeżeli ledwo co kupiłem zegarek. Przyszedł on już przygotowany do użytku- fazy księżyca, daty ustawione. Więc jeżeli o to chodzi- plus. Pozdrowienia!
z serwisu jeszcze nie korzystałem:)
Wszystko ok Polecam
Pełen profesjonalizm, dziękuję.
Wszystko super
Bardzo dobry ,profesjonalny sklep.Polecam.
Bardzo szybka realizacja zamówienia i kontakt ze sklepem. Polecam
Jestem bardzo zadowolony. Zegarek super cena też. Pełen profesjonalizm obsługi.
Polecam!
Bardzo profesjonalny sklep. Polecam