maxtime.plOpinie

maxtime.pl- Logo - Opinie
maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.pl - zegarki i akcesoria znanych producentów światowych

Firma Max-Time istnieje od 2001 roku, natomiast początki tradycji prowadzenia przez Nas sklepu z zegarkami sięgają 1995 roku. W tym czasie została umocniona pozycja na rynku markowych zegarków, przez co firma stała się wiodącym dystrybutorem i autoryzowanym partnerem ekskluzywnych oraz renomowanych firm i koncernów produkujących zegarki. Podążając drogą innowacyjności i postępu jakim niekwestionowanie stał się internet, w 2005 roku powstał sklep internetowy www.maxtime.pl, który ma na celu skoncentrowanie oraz ujednolicenie całej dotychczas wypracowanej przez Max-Time oferty. Dzięki temu Klienci sklepu na bieżąco mogą śledzić wszystkie aktualne propozycje, które to skrupulatnie są dobierane w ten sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w poszczególnych działach. Max-Time specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze serwisowej zegarków renomowanych szwajcarskich marek: Tissot, Certina, Atlantic, CALVIN KLEIN, ADRIATICA. Są to zegarki, które znane są nie tylko ze względu na ich precyzję i niezawodność, ale fakt, że docenili je sławni i uznani celebryci ugruntowali ich pozycję jako produkty: Premium. Sklep internetowy oprócz szwajcarskich zegarków proponuje Państwu również takie marki jak: TIMEX, CASIO, FOSSIL, SEIKO, DIESEL,MICHAEL KORS, LORUS, BERING, DKNY, ANNE KLEIN, VOSTOK EUROPE,FESTINA,PIERRE RICAUD,CLUSE. Salon sprzedaży, który mieści się w Rzeszowie przy ulicy Lisa Kuli 19, to miejsce gdzie nie tylko mogą Państwo dokonać drobnych napraw, począwszy od wymiany baterii
Max-Time Maciej Pałka
Lisa Kuli 19
35-025 Rzeszów
CEIDG REGON 691557204
Maciej Pałka

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

4.99/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu maxtime.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Bardzo miły i szybki kontakt. Sprzedawca bardzo starannie zapakował paczke przed uszkodzeniem. Zegarek Certina świetnej jakości, ciężki, solidny i ładnie się prezentuje. Mąż jest zachwycony. Serdecznie polecam sprzedającego!!!
Realizacja zamówienia expresowa wraz z grawerką ekspresowa pomimo przedświątecznej gorączki.Zegarek klasyczny, bardzo elegancki, lekki. Tabliczka z grawerką bardzo ładna. Na prezent super.Polecam produkt i firmę maxtime w 100 %
Kontakt ze sprzedawcą wzorowy- mail zwrotny chwilę po wysłaniu zapytania. Zegarek bardzo dobrze zabezpieczony przed transportem. Termin dostawy zgodny z opisem. Serdecznie polecam!
 pomocny (1)
Polecam. Kolejny zakup i wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Szybko, towar oryginalny, dobrze zapakowany.
 pomocny (1)
Sprawna komunikacja, dobra cena i towar dostarczony na czas.
 pomocny (1)
Wszystko jak najbardziej w porzadku - polecam.
 pomocny (1)
Bardzo szybka dostawa. Pasek dobrej jakości.
wszystko na 5 plus
Sprzedawca b.dobry,elastyczny w negocjacjach.zamowiony towar dotarł w ekspresowym tempie.Polecam
 pomocny (1)
Błyskawiczna przesyłka. Towar zgodny z opisem. Żadnych przykrych niespodzianek. Polecam.
Świetna komunikacja, szybka wysyłka, oryginalny produkt z certyfikatem i gwearancją
Bardzo szybka dostawa, profesjonalna obsługa i bardzo konkretny kontakt. Polecam.
 pomocny (1)
szybka realizacja zamówienia, profesjonalna i pomocna obsługa.
 pomocny (1)
Zegarki pierwsza klasa. Obsługa klienta bardzo uczciwa.
Zegarki pierwsza klasa. Obsługa klienta bardzo uczciwa.
Szybko, sprawnie, ładnie. Dziękuję bardzo i pozdrawiam
Od samego początku, pełen profesjonalizm. Polecam!
Terminowo, zgodnie z zamówieniem, szybko, polecam