zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (3653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7293)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lip 2023
Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które idealnie wpasowują się w moją dietę i dbałość o zdrowie. Jednym z aspektów, które bardzo mi się podobały, były liczne promocje oferowane przez sklep. Dzięki nim, zakupy w większej ilości okazały się bardziej opłacalne a wysyłka nic mnie nie kosztowała ! Zamówienie złożyłam szybko i łatwo, a dostawa była realizowana terminowo, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku tego typu produktów. Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z moich zakupów, które okazały się korzystne nie tylko dla zdrowia ale i portfela :) Gorąco polecam Zieloną Esencję wszystkim osobom dbającym o zdrowe odżywianie!

19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Od najnowszych
Migdały suche,podrapane , połamane bardzo słabe. Reszta zgodna z opisem
Wszystko zostało wysłane zgodnie z zamówieniem, szybko i sprawnie. Pomimo znacznej masy przesyłki została zapakowana porządnie, a opakowania z solą zostały dodatkowo wzmocnione folią.
Dobre produkty w dobrej cenie 🙂

Uwagi do pakowania

Paczki z mąkami były porozrywane w srodku, najprawdopodobniej od rzucania paczka przez kurierow. Nalezaloby lepiej upychac produkty aby nie mogly zmieniac miejsca, byc moze zapobiegłoby to rozerwaniu

Polecam sklep.

Jestem zadowolona z zakupów, zamówienie zostało szybko zrealizowane, towar jest dobrej jakości.
LP
Wszytko ok
Szybka dostawa, towar w przystempnej cenie, bardzo dobrej jakości.
Super sklep , w którym od lat robię zakupy. polecam

Szybko,bezproblemowo,zgodnie z zamówienie.
Szybka wysyłka, artykuły dobrej jakości, dziękuję, myślę że będę korzystać z zakupów w waszym sklepie
KM
Duży asortyment produktów .
Szybka realizacja, produkty bardzo dobrej jakości. Orzechy całe, ładne, nie połamane i bardzo smaczne. Będę korzystała z oferty sklepu ♥️