zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4425) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8398)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Sklep ekologiczny zajmuje się sprzedażą produktów genetycznie modyfikowanych. Zostało to ukryte przy składaniu zamówienia, na stronie nie było logo zielonej żaby. To wstyd, dziękuję.
BW
strasznie długi czas doręczenia, czekam już drugi tydzień
31 mar 2024
Produkty śmierdzą stęchlizną
Я дуже незадоволена!Товар не получила.Гроші відправила.Де мій товар?
może dostarczcie przesyłkę!
Informowac w naglowku o krotkiej dacie waznosci. 20 dni dla 1 kg orzecha to klient powinien byc pewien co kupuje
Nie zrealizowanie przesyłki w terminie, mimo zapewnień że strony sprzedawcy. Błędy podczas zamówienia i wysyłki produktu. Towar z wadami, częściowo nadgniły.
nadal nie otrzymałam paczki, wiec co mam oceniać?
10 mar 2024
Strasznie długo czeka się na zaksięgowanie
2 mar 2024
do tej pory nie mam przesyłki
18 lut 2024

Reklamacja

Zakupiłam min. spody do pizzy ( keto), jeden był pokryty pleśnią . Tydzień temu złożyłam reklamację, dołączając zdjęcie produktu. Do dzisiaj nie otrzymałam informacji zwrotnej
3 lut 2024
Umieszczać informacje o kraju pochodzenia produktu. !
20 sty 2024
Niestety nie polecam. Paczka przyszła uszkodzona , jeden z produktów miał uszkodzone opakowanie. Jednak najgorsze było znalezienie moli w paczce z suszonymi owocami morwy , a to według mnie całkowicie dyskwalifikuje ten sklep.
31 sty 2024
Krotka data ważności produktu, gdy to zgłosiłam oni nie widza problemu
9 lut 2024
W pudełku z napisem Tymianek znajduje się majeranek
Nie sprzedawac przeterminowanych produktów
Super obsługa
16 sty 2024
Wysyłać komplet produktów, albo odpowiadać na wiadomości z wyjaśnieniem
16 sty 2024
Sytuacja opisana w mailu.
14 sty 2024