zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (3653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7293)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lip 2023
Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które idealnie wpasowują się w moją dietę i dbałość o zdrowie. Jednym z aspektów, które bardzo mi się podobały, były liczne promocje oferowane przez sklep. Dzięki nim, zakupy w większej ilości okazały się bardziej opłacalne a wysyłka nic mnie nie kosztowała ! Zamówienie złożyłam szybko i łatwo, a dostawa była realizowana terminowo, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku tego typu produktów. Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z moich zakupów, które okazały się korzystne nie tylko dla zdrowia ale i portfela :) Gorąco polecam Zieloną Esencję wszystkim osobom dbającym o zdrowe odżywianie!

19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

3 lut 2024
Umieszczać informacje o kraju pochodzenia produktu. !

Reklamacja

Zakupiłam min. spody do pizzy ( keto), jeden był pokryty pleśnią . Tydzień temu złożyłam reklamację, dołączając zdjęcie produktu. Do dzisiaj nie otrzymałam informacji zwrotnej
31 sty 2024
Krotka data ważności produktu, gdy to zgłosiłam oni nie widza problemu
9 lut 2024
W pudełku z napisem Tymianek znajduje się majeranek
1 lut 2024
Nie sprzedawac przeterminowanych produktów
5 lut 2024
Super obsługa
20 sty 2024
Niestety nie polecam. Paczka przyszła uszkodzona , jeden z produktów miał uszkodzone opakowanie. Jednak najgorsze było znalezienie moli w paczce z suszonymi owocami morwy , a to według mnie całkowicie dyskwalifikuje ten sklep.
16 sty 2024
Wysyłać komplet produktów, albo odpowiadać na wiadomości z wyjaśnieniem
16 sty 2024
Sytuacja opisana w mailu.
14 sty 2024
10 sty 2024
11 gru 2023
Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona
3 gru 2023

Pleśń w maśle

Proszę o informację zwrotną na reklamację która złożyłam odnośnie pleśni w maśle ghee. I zwrot poniesionych kosztów za wadliwy produkt.
19 gru 2023

brak przesyłki

Pomimo informacji o wysłaniu przesyłki paczka nie dotarła po tygodniu a nawet nie została wysłana. Po kontakcie z infolinią brak konkretnych informacji o przyczynach takiej sytuacji.
5 gru 2023
Nie dostarczono żadnego zamówienia , w tym nie poinformowano Mnie o Tym
15 lis 2023
Witam po pierwsze nie otrzymałem tego towaru jakie zamówiłem chodziło mi o Babka Jajowata łupina a otrzymałem Babka Płesznik & Babka Jajowata po drugie zbyt długo czekałem na przesyłkę dlatego taką opinię wystawiłem mam nadzieję ze to się nie powtórzy pozdrawiam
7 lis 2023
Przesyłka z zamówieniem nie dotarła do mnie do dnia dzisiejszego. Opłaciłam dostawę pod wskazany adres, a mam szukać jej pozostawionej gdzieś w Urzędzie pocztowym. Rozmowa telefoniczna z panią z Państwa sklepu była nieprzyjemna.
11 lis 2023

Niestesty nie otrzymalam zamowienia…

Niestesty nie otrzymalam jeszcze zamowienie i wnioskuja po mailu i ocene zamowienia powinnam je juz otrzymac. Ocene daje za brak probuktu nie za produkt. Niestety jeszcze nie wiem jak dziala…
22 lis 2023
Od 15 listopada czekam na paczkę I ciągle jej nie ma