zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (3653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7293)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lip 2023
Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które idealnie wpasowują się w moją dietę i dbałość o zdrowie. Jednym z aspektów, które bardzo mi się podobały, były liczne promocje oferowane przez sklep. Dzięki nim, zakupy w większej ilości okazały się bardziej opłacalne a wysyłka nic mnie nie kosztowała ! Zamówienie złożyłam szybko i łatwo, a dostawa była realizowana terminowo, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku tego typu produktów. Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z moich zakupów, które okazały się korzystne nie tylko dla zdrowia ale i portfela :) Gorąco polecam Zieloną Esencję wszystkim osobom dbającym o zdrowe odżywianie!

19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

wszystko ok
14 sty 2024
Jestem bardzo niezadowolona bo moje zamówienie nie dotarło jest mi przykro ☹️
13 lis 2023
Opakowania mają dziwny zapach jakby stęchlizny.
2 cze 2023

Słaba obsługa klienta

W zamówieniu brakowało sera żółtego. Po emailu został on wysłany poczta polską. Listonosz nie próbował dostarczyć przesyłki, tylko zostawił awizo, więc ser czekał w placówce poczty w wysokiej dla niego temperaturze. Po odebraniu nadawał się tylko do kosza. Kolejny email wysłałam z reklamacją i prośbą o zwrot pieniędzy, ale już na niego nie otrzymałam odpowiedzi. Małe pieniądze, bo jakieś 8zl ale nie tak powinna wyglądać obsługa klienta.
20 kwi 2023
Niestety w przypadku tego zamówienia złożyło się wiele nieprzewidzianych sytuacji. Jednakże nie byłam o tych sytuacjach należycie i na bieżąco informowana. Jak bardzo jestem i byłam zadowolona z produktów, tak to zamówienie nie jest szczęśliwe.
26 lip 2023
Zamówiłam ziarno kakaowca. Owszem, przyszło. Nie znając się na przygotowaniu, zadałam pytanie na Fb profilu firmy. Przez tydzień nie dostałam odpowiedzi. Owszem, poszukam w sieci, jak to się je, ale...
31 mar 2023
Otrzymałam produkt bliski terminu przydatności do spożycia. Nie będę w stanie go zużyć do tego czasu
28 mar 2023
Poprawić jakość produktów. Pestki z dyni są fatalnej jakości (niemalże zmielone ).
20 paź 2023
Dzieńdobry. Otrzymałam paczkę za którą dziękuję ale mam uwagę. Zamówiłam herbatę Matche i jest bardzo krótka data ważności dzisiaj jest 20 październik a data ważności jest 24 październik trudno wypić tyle herbatyw ciągu 4 dni !!!!!!!! Dowidzenia. Pozdrawiam.
JJ
15 wrz 2023

Słodzik stewia wilgotny.

Witam. Niestety słodzik że stawia przyszedł do mnie kompletnie wilgotny, przez co nie dało się go wydostać za pomocą aplikatora z opakowania. Musila być źle przechowywany. Cała reszta zakupów była Ok. Proszę zwrócić na to uwagę.
21 wrz 2023
Zaleciliscie zwiększenie kwoty zamowienia zachecajac gratisami ale o nich zspomnieliscie . To albo bledy w waszej aplikacji albo cwaniactwo. Chetnie poznam wasze stanowisko.
17 paź 2023
Lepiej pakować paczki do wysyłki. Dotrzymywać słowa danego klientowi. Poprawić komunikację między biurem obsługi a magazynem.
25 cze 2023
nie wkładać towaru w uszkodzonych opakowaniach lub starannej zabezbieczać towary w paczce
6 lip 2023
szybciej realizować zamówienie. To była najdłużej idąca packa od baaardzo dawna.
15 paź 2023
Słaba informacja o wielkości produktów, są droższe od alegroo
4 lip 2023
11 maj 2023