zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (3653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7293)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lip 2023
Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które idealnie wpasowują się w moją dietę i dbałość o zdrowie. Jednym z aspektów, które bardzo mi się podobały, były liczne promocje oferowane przez sklep. Dzięki nim, zakupy w większej ilości okazały się bardziej opłacalne a wysyłka nic mnie nie kosztowała ! Zamówienie złożyłam szybko i łatwo, a dostawa była realizowana terminowo, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku tego typu produktów. Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z moich zakupów, które okazały się korzystne nie tylko dla zdrowia ale i portfela :) Gorąco polecam Zieloną Esencję wszystkim osobom dbającym o zdrowe odżywianie!

19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

19 sty 2024
6 gru 2023

Produkty i czas realizacji plus, pakowanie minus

Produkty i czas realizacji bardzo zadowalający. Niemniej jednak sposób pakowania przesadzony. Oczywiście doceniam, że w kartonach, a nie plastiku, ale po co aż takie ilości tego kartonu? Nawet puszka była zawinięta w dwucentymetrową warstwę kartonu - po co aż tak? Słoiki były tak pozawijane,że łącznie na każdy wychodziło ponad 2 metry grubego i cienkiego kartonu. Zamawiam z różnych sklepów i jeszcze nigdy aż takich ilości odpadów nie miałam. I już raczej nie chcę mieć.
18 gru 2023
Olej lniany nie był zapakowany w steropian dla zachowania niskiej temperatury, w innych sklepach w ten sposób wysyłają Bardzo korzystne ceny Ale jakość migdałów bardzo kiepska, wizualnie i smakowo, nie nadają sie aby wystawić na stół. Na szczęście kupiłam tylko 1 paczke na próbę Szybka wysyłka
30 lis 2023
Jestem niezawolona z obecnego zamówienia. Ryż moim zdaniem nie jest ryżem który zamówiłam. Zamówiłam ryż jaśminowy a uważam że dostałam zwykły biały. Płatki migdałów były bardzo połamane. Do tej pory nie miałam uwag do zamówień. Tutaj niestety coś się nie udało moim zdaniem.
2 gru 2023
Kamienne zanieczyszczenia w owocach morwy. W każdej dostawie jest kilka kamyków w każdej paczce.
18 gru 2023
13 lis 2023

Termin dostawy

Proszę nie umieszczać informacji pod produktami o dostawie towaru już na drugi dzień po zamówieniu i opłaceniu skoro nie jesteście w stanie tego dotrzymać. Poza tym ok.
12 lis 2023
Opakowanie pachnie wilgocią
31 paź 2023
Szybka dostawa
12 lis 2023
4 lis 2023
19 maj 2023
9 maj 2023
Rozumiem długi weekend. Zamówienie złożone 2 maja może wyjść z "zielonej esencji" 4go lub nawet 5go maja, ale 8ego maja? Kiepsko!
30 sie 2023
Paczka była słabo zabezpieczona i przyszła dosyć poturbowana. Może warto lepiej posklejać na przyszłość. Na szczęście produkty w paczce nie zostały zniszczone.
31 sie 2023

Żle zabezpieczony towar

Witam. Trzy torebki budyniu były przerwane, nie muszę mówić jak reszta wyglądała. Źle zabezpieczony towar. Pozdrawiam
10 sie 2023
Opakowanie produktu było pęknięte.
17 paź 2023
Nieprzyjemny zapach wewnątrz kartonu, wilgoć. Bardzo niestarannie zapakowane.
13 sie 2023
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością
23 sie 2023
Dziękujemy za opinię oraz poświęcony czas! Czy możemy wiedzieć, co wpłynęło na obniżoną ocenę? Staramy się doskonalić wszelkie aspekty działań w naszej firmie, a takie informacje nam w tym pomagają. Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia, Zielona Esencja.
15 mar 2023
26 wrz 2023