zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4575) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8574)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Brak wypełniaczy w pudełku spowodował, że torebki z mąkami luźno przemieszczały się w środku w konsekwencji czego jedna torba pękła, a mąka się wysypała. Proszę dopilnować lepszego zabezpieczania towarów w kartonie zwłaszcza jeśli szczelnie go nie wypełniają. Poza tym wszystko w porządku.
Tym razem firma nie do końca sprostała naszym wymaganiom, wśród ziół otrzymaliśmy nasiona ostropestu, które za względu na stęchliznę są nie do spożycia, a termin gwarancji mija dopiero w styczniu. Pozostałe produkty są w porządku.
EK
Zamówienie złożyłam 21 marca. Otrzymałam. Otrzymałam 28 marca. Do 27 było " w przygotowaniu".
można poprawić czas realizacji dostawy, liczyłam na nią zdecydowanie przed świętami
30 mar 2024
Produkty z za krótkim terminem ważności, suszony lubczyk marnej jakości .
16 mar 2024
Podobalo mi sie, ze paczka doszla, rozwalona, duza i nie zabezpieczona, zamowilem jeszcze raz, brak Waszej odpowiedzialnosci.Pozdrawiam.Gladis Andreas 42107Bad Salzuflen Fleerstr.3a Niemcy
nie wiadomo czy jest to żywność ekologiczna
niektóre daktyle w środku są nieapetycznie czarne czy mogą być jak śliwki -robaczywe?
10 mar 2024
Płatki drożdżowe to nie płatki a proszek ,
24 mar 2024
19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA

Produkty i czas realizacji plus, pakowanie minus

Produkty i czas realizacji bardzo zadowalający. Niemniej jednak sposób pakowania przesadzony. Oczywiście doceniam, że w kartonach, a nie plastiku, ale po co aż takie ilości tego kartonu? Nawet puszka była zawinięta w dwucentymetrową warstwę kartonu - po co aż tak? Słoiki były tak pozawijane,że łącznie na każdy wychodziło ponad 2 metry grubego i cienkiego kartonu. Zamawiam z różnych sklepów i jeszcze nigdy aż takich ilości odpadów nie miałam. I już raczej nie chcę mieć.
Olej lniany nie był zapakowany w steropian dla zachowania niskiej temperatury, w innych sklepach w ten sposób wysyłają Bardzo korzystne ceny Ale jakość migdałów bardzo kiepska, wizualnie i smakowo, nie nadają sie aby wystawić na stół. Na szczęście kupiłam tylko 1 paczke na próbę Szybka wysyłka
9 maj 2023
Rozumiem długi weekend. Zamówienie złożone 2 maja może wyjść z "zielonej esencji" 4go lub nawet 5go maja, ale 8ego maja? Kiepsko!
Jestem niezawolona z obecnego zamówienia. Ryż moim zdaniem nie jest ryżem który zamówiłam. Zamówiłam ryż jaśminowy a uważam że dostałam zwykły biały. Płatki migdałów były bardzo połamane. Do tej pory nie miałam uwag do zamówień. Tutaj niestety coś się nie udało moim zdaniem.