zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (3653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7293)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lip 2023
Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które idealnie wpasowują się w moją dietę i dbałość o zdrowie. Jednym z aspektów, które bardzo mi się podobały, były liczne promocje oferowane przez sklep. Dzięki nim, zakupy w większej ilości okazały się bardziej opłacalne a wysyłka nic mnie nie kosztowała ! Zamówienie złożyłam szybko i łatwo, a dostawa była realizowana terminowo, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku tego typu produktów. Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z moich zakupów, które okazały się korzystne nie tylko dla zdrowia ale i portfela :) Gorąco polecam Zieloną Esencję wszystkim osobom dbającym o zdrowe odżywianie!

19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

23 godziny temu

Dobrą obsługa.

Pomimo dobrych produktów, zaistniała niejasność dotycząca numeru telefonu. W wyniku tego moje zamówienie dostarczono po weekendzie i dla mnie za późno, ponieważ musiałam wyjechać. Informacja o podaniu numeru telefonu powinna być zaklasyfikowana do obowiązujących w trakcie składania zamówienia.
Zawsze moja ocena była /b.dobra/ale ostatnio wszystkie produkty jak zawsze świetne natomiast pestki dyni było czuć stęchlizną,były pokruszone iniefajne.Zjadły jesikorki i inne ptaszki,mam nadzieję że to wypadek przy pracy.

Uwagi do pakowania

Paczki z mąkami były porozrywane w srodku, najprawdopodobniej od rzucania paczka przez kurierow. Nalezaloby lepiej upychac produkty aby nie mogly zmieniac miejsca, byc moze zapobiegłoby to rozerwaniu
6 lut 2024
Makaron keto jest koszmarny Zapach jest obrzydliwy W woreczku była ciapka jak budyń a nie makaron
Nie było możliwości opłaty za pobraniem mimo że jest w Państwa regulaminie.
Migdały suche,podrapane , połamane bardzo słabe. Reszta zgodna z opisem
31 sty 2024
Szybkość realizacji zamowienia.
15 lut 2024
Szybkość reakcji na zamówienie.
Szeroka gama produktów.
6 lut 2024