zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4575) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8574)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Towar dobrej jakości otrzymałem zgodnie z zamówieniem. Tym razem rozczarował czas dostawy: od zarejestrowania sobotniego zamówienia w poniedziałek 15 kwietnia minęło 8 dni, z czego przygotowanie i nadanie paczki - 2. Pocztex jest nieprzewidywalny, bo czasem działa sprawnie i szybko.

Długość wysyłki

Długość przygotowania paczki do wysyłki wydaje mi się dłuższa niż w innych sklepach internetowych
Produkty oferowane jako promocja za kwotę zamówienia, są w tej samej cenie jak normalnie.
Dobra komunikacja, niestety długi termin oczekiwania na dostawę
Wszystko ok. Paczka szybko przychodzi i jest dobrze zapakowane
1 kwi 2024
wszystko