zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4775) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8824)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

7 sty 2024
AS
ANDRZEJ S.
Szczecin
6 sty 2024
20 lis 2023

minus za złe pakowanie

zazwyczaj zamawiam produkty sypkie typu panierka keto, mąka bambusowa itd, tym razem towar był źle zabezpieczony , nie był niczym oddzielony od kartonu i podczas otwierania produkt panierka keto został rozcięty nożykiem, produkt się wysypał był nie do użycia. Za to minus. Proszę zabezpieczać produkty chociaż papierem na wierzchu.
25 paź 2023
Bardzo grzeczna obsługa przez telefon. Tylko przesyłka Mogła być nieco szybciej nadana. Preparat dostarczony zgodnie z zamówieniem. Po pierwszym zastosowaniu preparatu czuć jednak różnicę między podobnym produktem innej firmy ale z dużo wyższą ceną więc cena jest adekwatna do produktu. Hanna
4 lis 2023
Polecam. Wszystko sprawnie i szybko.ale... tym razem //bo kupuję nie pierwszy raz//po otwarciu paczki czułam ,,stęchły,, zapach. Produkty w szkle Ok,a w opakowaniach Ziel Esencji zobaczymy. Może to te wypełniacze tekturowe w paczce.PROSZĘ to zmienić,to bardzo groźne dla zdrowia.
20 lis 2023
Plus na szybką realizację zamówienia. Jednak orzechy włoskie łuskane przyszły wilgotne. Może to kwestia ich przechowywania ich na magazynie. Spróbuję je suszyć w domu. Nie wiem jak ziarna słonecznika, bo tego opakowaniu jeszcze nie otwierałam.

Na stronie sklepu brakuje informacji o kraju pochodzenia

Na stronie sklepu brakuje informacji skąd pochodzi dany produkt (kraj). Taka informacja jest na otrzymanych opakowaniach (po zakupie). Myślę, że warto ją dodać przy produktach na stronie sklepu, zwłaszcza dla różnych rodzajów orzechów itp.
28 lis 2023
U mnie pojawił się problem łączniścią z bankiem podczas przelewu. Gdyby się dało zautomatyzować przekierowanie ze stroną banku od razu po deklaracji zakupu, możnaby sprawniej za jednym razem załatwić całą sprawę zakupu.
26 lip 2023
Zamowilam 3 produkty. Niestety 1 byl zniszczony-torebka przecięta i wysypany proszek z siarką... proponuję nastepnym razem dokładniej pakować i może zamieszczać każdy produkt w osobnej torbie
6 sie 2023

Mały minus

Prosiłabym, aby produkty takie jak makarony zapakowane w cienkie woreczki owijać dodatkowo w papier . Ponieważ opakowanie te pęka podczas i cała zawartość ląduje w kartonie.
12 paź 2023

Produkty ok, ale...

Produkty ok. Tylko dlaczego ekologiczny sklep wysyła towar owinięty w tony niepotrzebnej folii? Z ekologią bardzo mało ma to wspólnego... Proszę zwrócić na to uwagę.
13 cze 2023
Bardzo mi się podobała prędkość wysyłki. 3 produkty świetne, niestety aloesowa maść w moim odczuciu nie zawiera ani % aloesu. Jest nieprzyjemna.
24 wrz 2023
Tytuł przelewu nie jest dostosowany do warunku niektórych banków tzn banki nie uruchamiają przelewu ze wszystkimi znakami zawartymi w tytule.
22 paź 2023
Produkt zgodny z opisem. Minus jedna gwaizdja za przesyłkę bo miała być u mnie we wtorek na czym mi bardzo zależało a dotarła w środę.
18 sie 2023

Wszystko dobrze

Wszystko poszło dobrze, bez problemów, szybko, sprawnie. Jedyny minus tofu dojechało klasyczne a zamawiane było wędzone🙂
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością
23 sie 2023
Dziękujemy, że znalazła Pani czas, aby ocenić nasze usługi. Doceniamy Pani opinię i cieszymy się, że ogólne wrażenia były pozytywne. Przepraszamy za pomyłkę w zamówieniu. W takich przypadkach prosimy o kontakt i na pewno z pomyślnością dla Pani rozwiążemy zagadnienie. Dzięki Pani opinii możemy poprawić jakość świadczonych usług :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia, Zielona Esencja.
RK
30 lip 2023
Szybciej wysyłać przesyłkę i nie prosić o opinię przed jej dostarczeniem. Pierwsza prośba była przed otrzymaniem paczki
9 sie 2023
Niestety ale w ostatnim zamówienie jeden z zamówionych produktów był zepsuty , otwarty słoik . A tak po za tym ok .
8 sie 2023

Ok

Ogólnie wszystko w porządku, poza tym, że tydzień czasu czekania na dostawę to w dzisiejszych czasach trochę długo.
Szybka obsługa i dostawa.Chcialabym żeby niektóre produkty nie były sprowadzone z Chin są niskiej jakości.
27 lip 2023

Ogólnie dobrze.

Brak informacji o tym że wysyłka wstrzymana, z powodów problemów z kompletacją zamówienia. Reszta super.