zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (3653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7293)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lip 2023
Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które idealnie wpasowują się w moją dietę i dbałość o zdrowie. Jednym z aspektów, które bardzo mi się podobały, były liczne promocje oferowane przez sklep. Dzięki nim, zakupy w większej ilości okazały się bardziej opłacalne a wysyłka nic mnie nie kosztowała ! Zamówienie złożyłam szybko i łatwo, a dostawa była realizowana terminowo, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku tego typu produktów. Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z moich zakupów, które okazały się korzystne nie tylko dla zdrowia ale i portfela :) Gorąco polecam Zieloną Esencję wszystkim osobom dbającym o zdrowe odżywianie!

19 maj 2023
Szybciej wysyłać paczki!!!!! Skonstruować stronę sklepu w taki sposób jak jest w innych sklepach internetowych. Kiedy dochodzi do płatności to następuję przekierowanie do rodzimego banku, przelew się robi natychmiastowy i sklep widzi że oprócz złożonego zamówienia płatność jest dokonana. A nie następnego dnia przypominajka na e-meila że czekacie na płatność! Nie każdy ma ochotę płacić blikiem. Ostatni raz u Was kupuję.. ŻENADA

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

jeżeli chodzi o realizację zamówienia i produkty jest super,ale jeżeli chodzi o dostawę to znacznie było lepiej jak dostarczał mi paczki in post ,teraz byłam zawiedziona ,paczka była zamówiona w czwartek,deklaracja dostawy na piątek a przyszła w poniedziałek po 14

Kawa i herbata

Szeroka informacja na temat produktu, możliwość zakupu wyselekcjonowanych produktów. Drobna uwaga , troszeczkę wydłużony czas oczekiwania na przesyłkę , być może związany z zaksięgowaniem płatności /przelew tradycyjny/.
Wszystko jest OK. Brakło mi informacji o tym, czy te śliwki są suszone tradycyjnie, a po ususzeniu nie wymagają konserwantów i są suche, twarde. Widocznie dzisiaj tak można jedynie samemu sobie ususzyć. Piotr S
Szybkie zrealizowanie zamówienia. Towar jak zwykle pięknie opakowany i dociera w nienaruszalnym stanie.Jedyne to,co sprawiło mi trudność w odebraniu paczki jej wielkość.Może 2 paczki mniejsze.
31 sty 2024
Produkty dobrej jakości, sprawna realizacja zamówienia. Jestem zadowolona i nie są to moje jednorazowe zakupy w tym sklepie. Wracam tu zawsze kiedy zabraknie mi moich ulubionych rzeczy.
2 lut 2024
Zamieścić informację w jaki sposób najlepiej parzyć matche, aby nie trzeba było gdzieś szukać i wykorzystać najlepiej jej właściwości. Takiej informacji nie ma na opakowaniu. Dziękuję🙂
Wszystko zostało wysłane zgodnie z zamówieniem, szybko i sprawnie. Pomimo znacznej masy przesyłki została zapakowana porządnie, a opakowania z solą zostały dodatkowo wzmocnione folią.
Duży wybór produktów w przystępnych cenach. Wiele opcji opłat i odbioru przesyłki. Szybka dostawa. Produkty starannie zapakowane i zabezpieczone. Na pewno jeszcze skorzystam. Polecam.
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Nie wiem, czy trzeba coś poprawiać. Choć zauważyłam, że kurczy się bardzo asortyment mleka roślinnego w proszku, a to mnie najbardziej interesuje.
Dla mnie wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku. I zamówienie i dostawa w ekspresowym tempie, nie wyobrażam sobie żeby mogło być jeszcze lepiej. Dziękuję bardzo
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......
14 lut 2024
Transakcja przebiegła sprawnie, towar został dostarczony szybko. Produkty, które otrzymałem są dobre (zielona herbata nie powala, ale jest akceptowalna).
30 sty 2024

Towar pierwsza klasa ładne opakowania i…

Towar pierwsza klasa ładne opakowania i szybka dostawa, czego chcieć więcej. Najprawdopodobniej będę korzystać z waszego sklepu serdecznie polecam.
TB
Teresa B.
Szczecin
szybka reakcja Państwa i szybka dostawa zamówionej Gumy Guar,którą zaczynam stosować,aby przeciwdziałac wchłanianiu węglowodanów z żołądka....
Szybka realizacja, produkty bardzo dobrej jakości. Orzechy całe, ładne, nie połamane i bardzo smaczne. Będę korzystała z oferty sklepu ♥️
31 sty 2024
Jestem zadowolona z Waszego sklepu mogę śmiało polecić wszystkim nie zdecydowanym jesteście bardzo wiarygodni i macie super produkty.
9 lut 2024
Polecam Zamówienie szybkie , profesjonalnie zapakowane i zgodne z opisem , wrócęjeszcze nie raz do sklepu , bo za takie ceny WARTO!
1 lut 2024
Expresowa dostawa,właściwie ,estetycznie zapakowane produkty i przystępne ceny.Polecam tego dostawcę po raz kolejny!!!!!!!.

Swietna komunikacja

moja przesylka zaginela na poczcie ale sklep bardzo szybko zareagowal i wyslal moje zamowienie ponownie.Swietna komunikacja
8 lut 2024
Bardzo duży wybór produktów. Zamówiłam mnóstwo przypraw w dobrej cenie. Będę korzystać nadal z Waszych usług. Pozdrawiam