balaganstudio.com

Opinie (1571) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3211)

Ważny od: 23 mar 2023
balaganstudio.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Nie miałam wcześniej butów o takim kształcie noska, nie byłam pewna, jak się będą prezentować na stopie, ale wyglądają świetnie. Są zgrabne i smukłe. Są też bardzo wygodne! Odkąd je kupiłam, chodzę w nich codziennie... Jeśli komuś bym radziła dłuższe zastanowienie się, to osobom, które - podobnie jak ja - mają masywne łydki. Cholewki są wąskie i w miejscu, w którym się kończą, nie wygląda to najlepiej. Nie za to jednak odejmuję gwiazdkę. Chodzi o jakość podeszwy. Po kilku dniach już się "strzępi" na brzegach. Podobnie mam w modelu Tzava i kiedy to zgłosiłam, uznano to za uszkodzenia mechaniczne. Chodzę w butach po chodnikach, drogach, sklepowych posadzkach, siedzę w nich w tramwaju; nie używam ich na kamiennych górskich szlakach. Jeśli w mieście tak szybko się ta podeszwa niszczy, to jest to coś do poprawy - nie dzieje się tak z żadnymi butami innych firm, które mam.

8 sty 2024
Sposób pakowania zamówienia pozostawia wiele do życzenia, pudełka z butami wrzucone do dużego niepasującego kartonu tak, że pudełka wewnątrz dotarły poniszczone. Czas wysyłki uznaję za dostateczny, wydłużony termin ze względu na wyprzedaż. Najbardziej irytuje mnie rozmiarówka, która dla każdego modelu jest inna - przesadą jest, że jeden model w rozmiarze 38 jest luźny, a z innego muszę wymieniać buty na 40. Przy tak wysokich cenach butów customer experience poniżej oczekiwań.

Opinie nt. sklepu balaganstudio.com

nie jestem zadowolona, nie wiem co to za rozmiarówka - 39 za małe a 40 za wielkie . Chociaz duzy plus za jakość i wykonanie obuwia . Poza tym są zarejetrowani w szybkiezwoty.pl , ale zwroty tak zlecone zostają odrzucane , wiec czegoś nie rozumiem, .... to mój pierwszy i ostatni zakup w tej firmie
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Danuto, koszt zwrotów ponosi kupujący. Jesteśmy jednak zarejestrowani w szybkich zwrotach, aby móc umożliwić klientom w wyjątkowych sytuacjach, takich jak błąd po naszej stronie, reklamacja, zwrot na nasz koszt. Jeśli chodzi o rozmiary - różnica w długości wkładki między kolejnymi rozmiarami to około 0,6-0,7 cm. Jednak dobór rozmiaru jest też uzależniony od szerokości stopy, wysokości podbicia itp. Zdarza się, że z danego modelu nie uda się komuś dobrać rozmiaru, niestety nie jest możliwe zaprojektowanie butów pasujących na wszystkie stopy.
Trudno coś ocenić skoro opłacone zmówienie zostało przez Państwa anulowane z powodu sprzedaży zamówionego produktu w wyniku błędu i produkt nie jest dostępny.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Bardzo nam przykro, że tak się stało, staramy się eliminować takie błędy, ale niestety czasem system zawodzi. :(

Słaba jakość

Buty kosztowały prawie 400 zł, a dostałam uszkodzony mechanicznie but i mam to odesłać na własny koszt. Słabe.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Przepraszamy bardzo za wysyłkę takiej pary. W takich przypadkach naprawdę warto skontaktować się ze sprzedawcą. Zawsze przy błędach z naszej strony proponujemy zwrot na nasz koszt.
Zamiast rozmiaru torby M przysłano torbę L. Będę reklamować.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Jeszcze raz przepraszamy za tę pomyłkę!
Tragiczną strona, jedno zamówienie składałam 2h.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Bardzo nam przykro, że miała Pani takie problemy ze stroną, borykaliśmy się z pewnym przeciążeniem, ale już powinno wszystko działać lepiej. Pozdrawiamy serdecznie!
Buty za ciasne
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Przykro nam, że buty okazały się nieodpowiednie, może większy rozmiar pasowałby lepiej?

Obsługa

W sklepie w Elektrowni Powiśle sprzedawcą jest najbardziej odpychająca i nieprofesjonalna osoba, z jaką miałam do czynienia.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Moniko, zaniepokoiła nas Twoja opinia, jeśli chciałabyś opisać nam swoją wizytę w butiku, to bardzo prosimy o maila na adres shop@balaganstudio.com.

But popsul sie po 3 dniach

Jedne z zamowionych butow popsuly sie po trzech dniach! Od jednego czesciowo odpadla podeszwa. Jak mam zlozyc reklamacje??
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Jesteśmy już w kontakcie mailowym w sprawie reklamacji, bardzo nam przykro, że wadliwa para butów została do Pani wysłana, przepraszamy i postaramy się jak najszybciej temu zaradzić.
17 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Kamilo, przykro nam, że zasłużyliśmy tylko na jedną gwiazdkę, jeśli popełniliśmy jakiś błąd i moglibyśmy coś naprawić, to bardzo prosimy o maila na adres shop@balaganstudio.com.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Dagmaro, przykro nam, że zasłużyliśmy tylko na jedną gwiazdkę, jeśli cos poszło nie tak z naszej strony z zamówieniem i możemy to jakoś naprawić, to bardzo prosimy o maila na adres shop@balaganstudio.com.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Doroto, przykro nam, że zasłużyliśmy tylko na jedną gwiazdkę, jeśli popełniliśmy jakiś błąd i możemy go naprawić, to bardzo prosimy o maila na adres shop@balaganstudio.com.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Jadwigo, przykro nam, że zasłużyliśmy tylko na jedną gwiazdkę, jeśli popełniliśmy jakiś błąd i możemy go naprawić, to bardzo prosimy o maila na adres shop@balaganstudio.com.
16 sty 2024
wysłana błędna para + długi czas oczekiwania na dostarczenie towaru zgodnego z fakturą (żadnych informacji o długości oczekiwania)
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Minęło już dużo czasu, byliśmy w kontakcie mailowym, ale jeszcze raz - bardzo przepraszamy za długi czas oczekiwania na wymianę.
13 wrz 2023

Ubrudzona torebka

Zamówiłam torebkę Rofe M, która niestety była bardzo ubrudzona w środku farbą. Po zgłoszeniu tego dostałam wiadomość od obsługi klienta, że nie jest to defekt i torebki mogą być ubrudzone podczas procesu garbowania. Szkoda, że nie jest to nigdzie wspomniane oraz takie zdjęcia nie widnieją na stronie. Osobiście uważam, że przy koszcie ponad 500 zł za torebkę powinna być ona znacznie dokładniej wykonana. Pani z obsługi zaproponowała mi wymianę (przy czym nie miała pewności czy kolejny egzemplarz nie będzie ubrudzony), zgodziłam się, po czym dostałam informację po jakiejś godzinie, że produkt jest już jednak niedostępny. Mega słabe podejście do klienta.
29 wrz 2023
Pani Magdaleno, rozumiemy Pani niezadowolenie, dodajemy już odpowiednie zdjęcia i opisy na stronie. Chcieliśmy dla Pani wymienić ten egzemplarz, ale przez jakiś czas torebki ROFE nie były dostępne. Sytuacja uległa już zmianie, wyślemy Pani mailem kod rabatowy, gdyby chciała się Pani zdecydować na ponowny jej zakup.

błąd w zamówieniu

Kupiłam torebkę w Cyber Monday, Niestety dostałam inną. Zgłosiłam to z prośbą o umożliwienie zakupu właściwej torebki ze zniżką, ponieważ było juz po Cyber Monday. Niestety w odpowiedzi nie odniesiono się do prośby. Tym samym zostałam bez torebki z winy sklepu.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Karolino, zaniepokoiła nas Twoja opinia, w odpowiedzi na Twojego maila napisaliśmy, że bardzo przepraszamy za pomyłkę w realizacji zamówienia, zaproponowaliśmy zwrot błędnie wysłanego egzemplarza na nasz koszt i wymianę na poprawny kolor torebki. Skontaktujemy się z Tobą ponownie mailowo, aby znaleźć rozwiązanie.
8 gru 2023
Kurier nie dostarczył paczki pod wskazany adres i nawet nie próbował, co potwierdził, paczkę porzucił w punkcie odbioru firmy kurierskiej. Firma tłumaczy takie zachowanie zgodą wysyłającego/sklepu na dostarczenie paczki do takiego punktu.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Katarzyno, wysyłamy zamówienia za pośrednictwem DHL, przesyłka powinna być dostarczona pod wskazany adres. Zachęcamy, aby wszelkie problemy zgłaszać nam mailowo. Taki przypadek z zostawieniem paczki bez próby dostarczenia jest odosobniony i niestety winę ponosi firma kurierska, ale oczywiście w miarę naszych możliwości zawsze staramy się pomagać z problemami z zamówieniem/ przesyłką. Mamy nadzieję, że zamówienie ostatecznie trafiło w Twoje ręce.
26 lis 2023
Niestety buty wyglądają jakby były noszone z outletu. Skóra zamszowa po wyjęciu z pudełka cała w jakiś okruchach, ugnieciona i miejscowo powycierana. Buty nie warte swojej ceny. Zawiodłam się a mam wiele modeli od Państwa.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Zaniepokoiła nas ta opinia, oczywiście taka para nie powinna była zostać przez nas wysłana, zawsze w takich sytuacjach warto napisać nam maila, staramy się wtedy naprawić nasz błąd. Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
8 wrz 2023
Dzień dobry. zamówienie nie jest zgodne z zamówieniem. Zamówiłam buty w odcieniu białym: alabaster. Dostałam pomarańczowe.
10 paź 2023
Katarzyno, bardzo przepraszamy za tę pomyłkę! Oczywiście w takich sytuacjach zawsze organizujemy zwrot na nasz koszt i staramy się jak najszybciej naprawić błąd, napiszemy do Ciebie maila w tej sprawie.
7 wrz 2023
- karton nawet nie zaklejony - buty nie wypchane nawet starą gazetą (Przewoźnik zgniótł paczkę) - kontakt brak słów
10 paź 2023
Mario, zaniepokoiła nas sprawa Twojego zamówienia, napiszemy do Ciebie maila w tej sprawie.
13 wrz 2023
Nie wiem co się stało z moją paczką, telefonów nie odbierają, na maile nie odpowiadają..
29 wrz 2023
Jeszcze raz bardzo przepraszamy, pierwszy raz zdarzyło się, że odbiory osobiste zaginęły w transporcie. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś da nam Pani szanse i będzie Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie.