balaganstudio.com- Logo - Opinie

balaganstudio.com

Opinie (1783) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3594)

17 lut 2024
Nie miałam wcześniej butów o takim kształcie noska, nie byłam pewna, jak się będą prezentować na stopie, ale wyglądają świetnie. Są zgrabne i smukłe. Są też bardzo wygodne! Odkąd je kupiłam, chodzę w nich codziennie... Jeśli komuś bym radziła dłuższe zastanowienie się, to osobom, które - podobnie jak ja - mają masywne łydki. Cholewki są wąskie i w miejscu, w którym się kończą, nie wygląda to najlepiej. Nie za to jednak odejmuję gwiazdkę. Chodzi o jakość podeszwy. Po kilku dniach już się "strzępi" na brzegach. Podobnie mam w modelu Tzava i kiedy to zgłosiłam, uznano to za uszkodzenia mechaniczne. Chodzę w butach po chodnikach, drogach, sklepowych posadzkach, siedzę w nich w tramwaju; nie używam ich na kamiennych górskich szlakach. Jeśli w mieście tak szybko się ta podeszwa niszczy, to jest to coś do poprawy - nie dzieje się tak z żadnymi butami innych firm, które mam.

8 sty 2024
Sposób pakowania zamówienia pozostawia wiele do życzenia, pudełka z butami wrzucone do dużego niepasującego kartonu tak, że pudełka wewnątrz dotarły poniszczone. Czas wysyłki uznaję za dostateczny, wydłużony termin ze względu na wyprzedaż. Najbardziej irytuje mnie rozmiarówka, która dla każdego modelu jest inna - przesadą jest, że jeden model w rozmiarze 38 jest luźny, a z innego muszę wymieniać buty na 40. Przy tak wysokich cenach butów customer experience poniżej oczekiwań.

Opinie nt. sklepu balaganstudio.com

30 cze 2024
Do tej pory zakupiłam w sklepie Balagan 5 par różnych butów oraz jedna torebkę. Nigdy nie musiałam dokonywać zwrotu. Towar jest naprawdę dobrej jakości i wart swojej ceny a poza tym czas oczekiwania na przesyłkę jest krótki. Firma odznacza się dużą punktualnością w realizacji zamówienia a o kolejnych etapach realizacji klient jest na bieżąco informowany w e-mail. Towary są starannie zapakowane.
11 lip 2024
Klapki cudowne! Pięknie wyglądają i są mega wygodne. Wszystkie buty kupione w Balagan są fantastycznie wykonane i bardzo wygodne. Dziękuję 🤗
30 cze 2024
Buty bardzo wygodne, skóra miękka, idealna dla delikatnych stóp :-) Koniecznie sprawdź tabele rozmiarów, bo ten model ma ewidentnie zaniżoną rozmiarówka. Zawsze noszę 37,a tu 38 jest idealny. Buty Roma mają oryginalny design jeśli chodzi o baleriny, zwracają uwagę, ale nienachalnie. Długo się wahałam i teraz wiem że za długo. Pasują i do spodni i do sukienek.
10 lip 2024
Nie zadziałała mi płatność - czy mogę prosić o sprawdzenie opcji płatności pod względem integralności z systemem iOS? Dziekuje. Poza tą jedną kwestią - jak zwykle super. Buty piękne, szybka dostawa. Nie wiem która to już moja para Bałaganów - ale któraś-dziesiąta 😁
7 lip 2024

4,5/5

Buty same w sobie prześliczne, ale spodziewałam się że będą wygodniejsze nawet jak na ten rodzaj butów. Pasek leży luźno, a nawet spada, więc to raczej nie kwestia za małego rozmiaru. Z minusów to trochę rozlany klej.
3 lip 2024

Wspaniale i udane zakupy :) …

Zakupiłam wspaniałe i bardzo wygodne sandały na obcasie. Jakość i wygoda w jednym. Uzupełnieniem jest cudowna złota torebka, mająca ponadczasowy klasyczny fason. Myślę, że z Bałaganem to będzie długa przyjaźń.
1 lip 2024
Piękne sandałki całe ze skóry , ślicznie wyglądają na nodze i bardzo wygodne 🤗 ekipa sklepu szybko i sprawnie dokonała wymiany bo nie trafiłam z rozmiarem. Same plusy, na pewno będę tu robić jeszcze zakupy 😊

Piękne obuwie

Sklep internetowy dziala świetnie. Wybór obuwia bardzo prosty. Wskazowki dotyczące numeracji trafne. Obuwie pięknie wykonane, zgodne z opisem. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Bardzo nam miło Anno:)
Wszystko ok. Jedyny minus to, ze opłata za dostawę jest przerzucona na zamawiającego. Dlatego następnym razem będę szukać odpowiedniego modelu na zalando lub innych stronach.

polecam

jestem zadowolona zarówno z obsługi jak i z produktów (mam dwie torebki i buty). Torebki na razie rzadko noszone ale są naprawdę piękne i czuc w nich dobrą jakość

Pięknie!

Zamówiony pasek jest jeszcze piękniejszy niż się spodziewałam, jakość wykonania też zachwyca, tak samo jak obsługa i szybkość realizacji zamówienia:)
30 cze 2024
Uwielbiam buty Bałagan, kupiłam 3 parę i to tego samego modelu; zachwycenie pozostaje; świetnie wykonane - jeszcze nigdy mnie nie zawiodły!
9 lip 2024
Podziwiam za miękką skóraę i ciekawy design!. Poproszę o więcej butow w panterkę i z zamszu.
6 lip 2024
Świetnie wykonana torebka, dbałość o szczegóły, super wygodna. Polecam z całego serca
8 lip 2024

Śliczne baleriny

Śliczne, superwygodne baleriny. Kolejny udany zakup od Balagan Studio. Polecam!

Obłęd

Szybka realizacja zamówienia. Buty wspaniale, przepiękne i ta jakość- marzenie!
30 cze 2024
Bardzo sprawna dostawa.Bity jak zawsze świetne.Polecam Balagan i ich produkty.
30 cze 2024
Szybka dostawa, na bieżaco informacje o stanie realizacji zamówienia.
Torebka cudowna mieciutka skora pieknie wyglada do kazdej stylizacji

👍

Błyskawiczna wysyłka, torebka świetnej jakości, robi wrażenie😍