balaganstudio.com

Opinie (1252) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2682)

Ważny od: 23 mar 2023
balaganstudio.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 paź 2023
Torebka ok, jednak sprawia wrażenie torebki po przejściach. Pognieciona, myślę że jej wypełnienie zabezpieczające jest zbyt małe dlatego tak wygląda.

8 sty 2024
Sposób pakowania zamówienia pozostawia wiele do życzenia, pudełka z butami wrzucone do dużego niepasującego kartonu tak, że pudełka wewnątrz dotarły poniszczone. Czas wysyłki uznaję za dostateczny, wydłużony termin ze względu na wyprzedaż. Najbardziej irytuje mnie rozmiarówka, która dla każdego modelu jest inna - przesadą jest, że jeden model w rozmiarze 38 jest luźny, a z innego muszę wymieniać buty na 40. Przy tak wysokich cenach butów customer experience poniżej oczekiwań.

Opinie nt. sklepu balaganstudio.com

Zgrabne, wygodne, prawie doskonałe (gdyby nie podeszwa)

Nie miałam wcześniej butów o takim kształcie noska, nie byłam pewna, jak się będą prezentować na stopie, ale wyglądają świetnie. Są zgrabne i smukłe. Są też bardzo wygodne! Odkąd je kupiłam, chodzę w nich codziennie... Jeśli komuś bym radziła dłuższe zastanowienie się, to osobom, które - podobnie jak ja - mają masywne łydki. Cholewki są wąskie i w miejscu, w którym się kończą, nie wygląda to najlepiej. Nie za to jednak odejmuję gwiazdkę. Chodzi o jakość podeszwy. Po kilku dniach już się "strzępi" na brzegach. Podobnie mam w modelu Tzava i kiedy to zgłosiłam, uznano to za uszkodzenia mechaniczne. Chodzę w butach po chodnikach, drogach, sklepowych posadzkach, siedzę w nich w tramwaju; nie używam ich na kamiennych górskich szlakach. Jeśli w mieście tak szybko się ta podeszwa niszczy, to jest to coś do poprawy - nie dzieje się tak z żadnymi butami innych firm, które mam.
31 sty 2024

Bardzo dobra jakość i styl!

Po wielu miesiącach poszvkiwań nareszcie znalazłam i kupiłam piękną brązową torebkę i cudne buty. Piękny czekoladowy (unikalny) kolor! Balagan tworzy ideały, dziękuję!!!
Bardzo wygodne, wizualnie takie same jak na zdjęciach i w opisie. Tylko obcasy wydają czasem dziwny dźwięk.

Ładne i miękkie

Buty są miękkie i bardzo wygodne. Zawsze po pierwszym użyciu jakichkolwiek butów miałam straszne odciski i rany na stopach, nie mogę tego jednak powiedzieć o trzewikach z tej firmy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Sznurówki w formie rzemyków nie są sztywne i dobrze trzymają kokardkę.
5 lut 2024
Buty przepiękne i bardzo wygodne, bardzo dobrze wykonane. Zamówiłam dwie pary. Jedne w skórze licowej i te zostawiam, ponieważ bardziej mi się podobają. Zamszowe odsyłam. Odejmuję jedną gwiazdkę za dość skomplikowany proces zwrotu oraz płatną przesyłkę jak i zwrot.
24 sty 2024

Buty, które czynią świat piękniejszym i wygodniejszym

Po pierwsze: wygoda butów, po drugie: perełki, które przykuwają mój wzrok, po trzecie: bardzo szybka droga - od zamówienia do dostarczenia, i po czwarte: świadomość, że buty Państwa firmy wzbudzają za...chwyt:))) moich przyjaciółek. Jeszcze raz dziękuję :)))))
26 sty 2024
Piękna skóra, wykonanie, szeroki wybór modeli butów. Niestety bardziej precyzyjny opis butów ułatwiłby zakupy on line. Wybrane modele były dość szerokie, a kolejny miał zaniżoną rozmiarówkę. Natomiast jakość produktów jest bez zarzutu.
22 sty 2024

Piękne buty i sprawny proces zakupu

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Buty są piękne, ale jedna rekomendacja do wzięcia pod uwagę, to podeszwa. Buty są na okres jesienno-zimowy, a podeszwa jest cienka i śliska. Muszę oddawać do szewca do podbicia.

Zapowiada się na wygodne i oryginalne buty :)

Jeszcze nie mam okazji, aby wypróbować buty w ciągu dnia ze względu na sezon zimowy, ale po samej przymiarce mogę powiedzieć,że buty są wysokiej jakości i zapowiadają się na bardzo wygodne i przy tym oryginalne.
Wszystko super. Mam tylko problem z jedną kwestią. Tak pięknych butów jest w Bałaganie tak dużo, że bardzo trudno mi wybrać i najchętniej kupiłam je by wszystkie:))) naprawdę:)

Vintage vibe

Torebka jest przepiękna, pasuje i do stylówek eleganckich i do tych na sportowo. Pomieści kosmetyczkę, portfel, małą butelkę wody. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu.
22 sty 2024
Polecam obsługę! Bardzo pomocna i miła. Sklep internetowy szybko zrealizował mój zakup. A buty miodzio!!! Są przepiękne i cieszę się z tego zakupu jak małe dziecko!
24 sty 2024
Piękne buty o niebywałej dbałości o jakość i wygodę. Proste fasony, które idealnie uzupełniają każdą stylizację. Posiadam już kilka par i to na pewno nie koniec 🙈
Super fasony butów, jakość materiałów oraz wykonania, szybka dostawa, pakowanie w papierowe pudełka zaklejone papierową taśmą. niestety,minus za rozmiarówkę
29 sty 2024

Wszystko super !

Piekne buty i torebki. Obsluga Klienta takze zasluguje na 5 gwiazdek (bardzo serdeczna i pomocna). Zamawialam przesylke do Irlandii. Polecam serdecznie !
28 sty 2024
Szybka wysyłka. Buty przepiekne. Wygodne od pierwszego założenia. Nie ma problemów ze zwrotami. Ładnie zaprojektowana i dobrze działającą strona
7 lut 2024

Eleganckie a wygodne jak kapcie

Od dawna nie nosiłam "tradycyjnych " butów tylko barefoot. Dziś pierwszy raz od baaaardzo dawna cały dzień w botkach na obcasie! Niewiarygodne!
24 sty 2024
Buty są miękkie, lekkie i mega wygodne (Geva botki, czarny rustykalny). Czekam aż stopnieją śniegi, by móc w nich śmigać
Super obsługa transakcji on line, bardzo sprawna realizacja zamówienia, super buty! <3 i naprawdę dobra cena
29 sty 2024

Piękne buty!

Sprawna i szybka przesyłka. Buty są pięknie wykonane i niezwykle wygodne. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.