balaganstudio.com

Opinie (1496) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3118)

Ważny od: 23 mar 2023
balaganstudio.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Nie miałam wcześniej butów o takim kształcie noska, nie byłam pewna, jak się będą prezentować na stopie, ale wyglądają świetnie. Są zgrabne i smukłe. Są też bardzo wygodne! Odkąd je kupiłam, chodzę w nich codziennie... Jeśli komuś bym radziła dłuższe zastanowienie się, to osobom, które - podobnie jak ja - mają masywne łydki. Cholewki są wąskie i w miejscu, w którym się kończą, nie wygląda to najlepiej. Nie za to jednak odejmuję gwiazdkę. Chodzi o jakość podeszwy. Po kilku dniach już się "strzępi" na brzegach. Podobnie mam w modelu Tzava i kiedy to zgłosiłam, uznano to za uszkodzenia mechaniczne. Chodzę w butach po chodnikach, drogach, sklepowych posadzkach, siedzę w nich w tramwaju; nie używam ich na kamiennych górskich szlakach. Jeśli w mieście tak szybko się ta podeszwa niszczy, to jest to coś do poprawy - nie dzieje się tak z żadnymi butami innych firm, które mam.

8 sty 2024
Sposób pakowania zamówienia pozostawia wiele do życzenia, pudełka z butami wrzucone do dużego niepasującego kartonu tak, że pudełka wewnątrz dotarły poniszczone. Czas wysyłki uznaję za dostateczny, wydłużony termin ze względu na wyprzedaż. Najbardziej irytuje mnie rozmiarówka, która dla każdego modelu jest inna - przesadą jest, że jeden model w rozmiarze 38 jest luźny, a z innego muszę wymieniać buty na 40. Przy tak wysokich cenach butów customer experience poniżej oczekiwań.

Opinie nt. sklepu balaganstudio.com

24 mar 2024
Towar super, buty pasują, są wygodne, zgodne z rozmiarem (41), zostawiam je ale ..... kreując się na markę Premium o czym świadczą ceny w balagan, jestem bardzo zawiedziona jakością opakowania i zabezpieczenia towaru. Zamawiam bardzo wiele różnych rzeczy w sklepach internetowych i nigdy towaru nie odbierałam w tak kiepskim podartym rozwalonym opakowaniu że w momencie wyjmowania paczki z paczkomatu zastanawiałam się czy tam wgl są moje buty??!! Pudełko to (buty o wartości ok 700 zł) zwykła szara miękka tektura bez żadnych informacji o zawartości, wrzucone w zwykła papierową torbę bez zabezpieczeń, do mnie dotarła podarta, paczka była rozerwana, ponieważ w żaden sposób producent nie zabezpieczył paczki ani towaru który się w niej znajdował. Cud, że towar dotarł w nieuszkodzony stanie.
Zdecydowanie polecam buty tej marki. Jestem zachwycona jakością i estetyką wykonania. Skóra jest mięciutka, pięknie dopasowuje się do stopy. Nic nie obciera, nic nie uwiera, buty są leciutkie i bardzo wygodne. Pięknie prezentują się na stopie. warto jednak przemyśleć rozmiar, "40", którą zwykle noszę okazała się nieco za duża. Używam dodatkowej wkładki i jest ok. To jedne z najwygodniejszych butów na obcasie jakie miałam do tej pory.
Pierwsze zamówienie w pełni zaspokoiło moją potrzebę piękna i funkcjonalności. Torebka Hug Bag (w jasnym kolorze) jest zgrabna, niewielka, a pomieści wszystko, co ważne dla eleganckiej kobiety. Opakowana w gustowny woreczek, który można potem wykorzystać do przechowywania różnych garderobianych drobiazgów.
Butki wygodne, zwlaszcza prawy, lewy troche inaczej zszyty i w srodku kilka warstw filcu naszyte- co przeszkadzalo w chodzeniu. Kupilam buty po cenie promocyjnej ostatni rozmiar -wiec filc w srodku starlam a do zszycia sie przyzwyczaje, teraz buty są jak kapcie wygodne :)
23 mar 2024
Bardzo lubię Waszą firmę; jakość rzeczy, jakość obsługi; gdy ostatnio zmuszona byłam oddać buty które okazały się za ciasne nie traktowaliście mnie jak intruza; z pewnością będę kupowała wasze produkty
Bardzo szybko otrzymałam zamówienie, spakowane zostało w sygnowaną papierową torbę😍. Buty które zamówiłam to model Rocky, są perfekcyjne, pasują jak rękawiczka na dłoń, już je uwielbiam.
Torebka przepiękna!!!! Jak wszystkie rzeczy, które do tej pory zamówiłam. Dokładne wykonanie, super materiały, jakość sama w sobie❤️ nie pierwsze i nie ostatnie zamówienie od Balaganu🙂

Czółenka Dvora bardzo wygodne. Zachęcam do zakupu większego rozmiaru, ja noszę 38 zamówiłam 39 i jest ok. Podczas chodzenia buty dostosowują się do stopy. Obsługa sklepu bardzo dobra.
Mam dość duże palce na stopach i długo się zastanawiałam nad zakupem, myślałam, że będą za wąskie. Ale powiem, że model jest bardzo wygodny. Kupiłam w rozmiarze 40 i są idealne.
Świetnie zapakowana torebka.Ogromny plus za informację jak pielęgnować skórę torebki.Sama torebka ,,słodziak,,mały surowy,minimalistyczny worek...Dima🖤
Buty są pieknę, córka zadowolona. Przesyłka szybko i sprawnie zrealizowna 🙂 To były moje pierwsze ale na pewno nie ostatnie zakupy 🙂
Szybki i sprawny zakup i błyskawiczna wysyłka. Niestety baleriny do zwroty, gdyż są zbyt wąskie. Może jakiś model na szersze stopy?
Buty są wygodne i stylowe. Coraz lepiej dopasowują się do stopy. Informacja o rozmiarze okazała się bardzo pomocna.

Buty świetnej jakości, miękka skóra, która dopasuje się do każdej stopy. Dostawa na następny dzień od zamówienia.
To są tak fantastyczne buty, ze rowazam kupienie drugiej pary od razu gdyby pierwsze mały się zniszczyć, ideał 🫶
22 godziny temu
Te buty są po prostu idealne, przepiękne, do tego bardzo wygodne. Każda stylizacja nabiera z nimi charakteru.
Szybko i sprawnie. Produkt bardzo ładny i solidnie wykonany. Żona zadowolona. Value worth money. Polecam G
Bardzo ładna torebka. Mój egzemplarz jest z outletu. Ma pionowe zagniecenia. Mimo to pięknie się prezentuje.
Buciki cacuszka! Piękne, mięciutkie, wygodne, doskonała miękka skóra, doskonałe wykonanie. Rewelacyjne
Wszystko na najwyższym poziomie. Torebka idealna. Dopracowana w każdym szczególe. Inna niż wszystkie.