balaganstudio.com

Opinie (1571) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3211)

Ważny od: 23 mar 2023
balaganstudio.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Nie miałam wcześniej butów o takim kształcie noska, nie byłam pewna, jak się będą prezentować na stopie, ale wyglądają świetnie. Są zgrabne i smukłe. Są też bardzo wygodne! Odkąd je kupiłam, chodzę w nich codziennie... Jeśli komuś bym radziła dłuższe zastanowienie się, to osobom, które - podobnie jak ja - mają masywne łydki. Cholewki są wąskie i w miejscu, w którym się kończą, nie wygląda to najlepiej. Nie za to jednak odejmuję gwiazdkę. Chodzi o jakość podeszwy. Po kilku dniach już się "strzępi" na brzegach. Podobnie mam w modelu Tzava i kiedy to zgłosiłam, uznano to za uszkodzenia mechaniczne. Chodzę w butach po chodnikach, drogach, sklepowych posadzkach, siedzę w nich w tramwaju; nie używam ich na kamiennych górskich szlakach. Jeśli w mieście tak szybko się ta podeszwa niszczy, to jest to coś do poprawy - nie dzieje się tak z żadnymi butami innych firm, które mam.

8 sty 2024
Sposób pakowania zamówienia pozostawia wiele do życzenia, pudełka z butami wrzucone do dużego niepasującego kartonu tak, że pudełka wewnątrz dotarły poniszczone. Czas wysyłki uznaję za dostateczny, wydłużony termin ze względu na wyprzedaż. Najbardziej irytuje mnie rozmiarówka, która dla każdego modelu jest inna - przesadą jest, że jeden model w rozmiarze 38 jest luźny, a z innego muszę wymieniać buty na 40. Przy tak wysokich cenach butów customer experience poniżej oczekiwań.

Opinie nt. sklepu balaganstudio.com

Pudełka na buty wysłane w papierowej torbie, zgniecione, porwane, bez brandu (który ułatwia odszukanie pudełka z butami w szafie), buty nieusztywnione, bez wypełnienia w podartej bibułę, wyglądały jak po zwrocie. Towar w tej cenie, reklamowany jako premium powinien przychodzić porządnie zapakowany i zabezpieczony.
Słabe było to że dostałam inf że produkt na który czekałam ponownie jest dostępny ,zamówiłam i dostałam zupełnie inne buty w pudełku z nazwą tych które chciałam… jak zgłosiłam pomyłkę okazało się że tych butów nie ma. Na kartonie była żółta wyprzedażowa naklejka … bez sensu jak dla mnie.
Buty odstają, wybarwienie skóry bez finezji
Buty farbują białe skarpety :(
24 mar 2024
Buty nie trzymają stopy i powiększają ją optycznie, brokat sypie się z butów. Buty pomimo swojej wyjątkowej urody do zwrotu.
23 mar 2024
Pasek jest za długi. Wzór na torebce jest niesymetryczny i nieprzemyślany
8 sty 2024

Każdy model ma inną rozmiarówkę

14 sty 2024
Stosunek jakości do ceny
12 cze 2023

Nie polecam sklepu

Obuwie wyglada dobrze, jednak zamówione w standardowym rozmiarze okazały się za małe, wiec nie mogę stwierdzić czy są wygodne. Polityka zwrotów (zarówno w zakresie samej procedury jak i kosztów) zniechęcił mnie do wymiany. Zdecydowałam się zwrócić obuwie zamiast je wymieniać z obawy przed kolejnymi kosztami. Jeśli spróbuję jeszcze kiedyś zamówić buty tej firmy to u pośredników a nie w sklepie producenta (właśnie ze względu na koszty wysyłki, zwrotów i procedurę zwrotu).
13 cze 2023
Adrianno, dziękujemy za Twoją opinię. Jeśli chciałabyś nam wskazać konkretnie, co Cię zniechęciło w całym procesie będziemy bardzo wdzięczni, pozostajemy do dyspozycji pod adresem shop@balaganstudio.com. Proces wymiany wydaje nam się klarowny, nową parę wysyłamy na nasz koszt zdając sobie sprawę z tego, że dobór rozmiaru butów na odległość bywa trudny.
7 wrz 2023
Trampki są ładne, guma jest miękka, wkładka w środku bardzo wygodna, nie są ciężkie, ale tkanina jest bez żadnego usztywnienia, więc nie trzymają dobrze pięty.

Zadrapania skóra na nowej torebce

Zamówiłam dość drogą torebkę. Przyszła niestety zadrapania przy zamknięciu, ewidentnie czyimś paznokciem. Bardzo jestem rozczarowana.
4 sty 2024
Bardzo przepraszamy za wysyłkę takiego egzemplarza, w takich przypadkach zawsze warto skontaktować się z nami, zaproponowalibyśmy wymianę z wysyłką na nasz koszt. Czy zdecydowałaś się zostawić torebkę? Bardzo prosimy o zdjęcie uszkodzenia na shop@balaganstudio.com, może uda nam się znaleźć odpowiednie rozwiązanie, abyś była zadowolona z zakupu.
12 cze 2023

Niech jakość dogoni śliczność i będzie ok

Musicie trochę popracować nad jakością i trwałością butów. Są bardzo delikatne. Dziś po pierwszych paru godzinach noszenia butów W BIURZE odeszła mi podeszwa... buty są do noszenia na stopach, chodzenia na zewnątrz itd... już przy którymś Waszym modelu odczuwam że powyższe nie jest niestety uwzględniane :( wróciłam do firmy po czasie i niestety widze ze postepu brak i bardzo mi szkoda!
13 cze 2023
Katarzyno, dziękujemy za Twoją opinię! jakość jest dla nas ważna i dokładamy starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania naszych klientów. Oczywiście czasem zdarzy się wpadka, na różnych etapach całego procesu postawania buta. Twoje Opery bardzo chętnie naprawimy, jeśli jeszcze nie złożyłaś reklamacji, to bardzo prosimy napisz do nas: shop@balaganstudio.com.
27 sie 2023
Według mnie absolutnie niedopuszczalne jest wysyłanie torebek w foliopaku(!!!) torebka przyszła powyginana miałam ją zwrócić tyle ze naprawdę jest to model który mi się bardzo podoba i doceniam bardzo ponadczasowy wzór wiec ja zostawiłam, ale jakkolwiek by to nawet śmiesznie nie zabrzmiało dla kogoś-poczułam się urażona jako klient taka forma wysyłki
30 sie 2023
Anno, skontaktowałam się w sprawie wysyłki tego zamówienia z naszym magazynem, naszym standardem jest wysyłanie torebek w kartonach, musiała nastąpić jakaś pomyłka, za co bardzo przepraszamy. Czy torebka po czasie nabrała odpowiedniego kształtu? Jeśli masz co do niej jakieś wątpliwości, napisz proszę na shop@balaganstudio.com.
28 sie 2023
Skóra dobrej jakości, miękka, ale materiał podeszwy i fleków ulegają bardzo szybkiemu starciu, są w ogóle nietrwałe. Buty często nie są odpowiednio wyprofilowane, tj. nienaturalnie dla stopy. Stopa się zsuwa, ściskają się palce. Buty są piękne, ponadczasowa klasyka, jednak brakuje im tej długowieczności, którą miały ich inspiracje.
15 wrz 2023
Dziękujemy Ci za tę opinię, wygoda jest dla nas bardzo ważna, stopy są bardzo różne i niemożliwym jest zaprojektowanie butów odpowiednich dla wszystkich. Jeśli coś wydarzyło się z parą, którą Pani kupiła, bardzo prosimy o kontakt shop@balaganstudio.com, może uda się nam pomóc.
2 paź 2023

Błąd systemu

Niestety w wyniku błędu systemu jedna z par butów, którą zamówiłam nie była już dostępna.
10 paź 2023
Bardzo nam przykro, że tak się stało, niestety błędy systemowe czasem się zdarzają, staramy się je minimalizować.
10 wrz 2023
Buty spoko ale opłata za dostawę przy cenie butów nieelegancka
10 paź 2023
Z uwagi na to, ze ceny w naszym sklepie są transparentne, co pokazujemy na stronie, nie chcemy ukrywać w nich kosztów dostawy. Cieszymy się, że buty się podobają. :)
29 lis 2023
Wymieniłam buty w sklepie i słuchu o nich zaginął 🤔
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Barbaro, cały proces wymiany trochę trwa, pracownicy butiku przekazują zwróconą parę do naszego magazynu, tam zostaje ona przyjęta, następnie zostaje utworzone nowe zamówienie. Może w tym przypadku czas ten wydłużył się nadmiernie, przepraszamy!
18 cze 2023
Brak dokładnego opisu stanu butów z outletu
19 cze 2023
Do outletu (z oznaczeniem 'nieidealne') trafiają pary ze śladami przymierzania na podeszwach, czasem delikatnymi rysami, czy zagięciami. Nie mamy niestety możliwości opisywania każdej takiej pary (szczególnie, że zdarza się, że dostępne są dwie pary z danego rozmiaru). Ogólny opis znajduje się natomiast przy każdym takim produkcie. Mamy nadzieję, że rozumiesz z czego wynika ten brak szczegółowej informacji, zupełnie nie z braku dobrej woli. Pozdrawiamy Cię i dziękujemy za opinię.