balaganstudio.com

Opinie (1571) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3211)

Ważny od: 23 mar 2023
balaganstudio.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Nie miałam wcześniej butów o takim kształcie noska, nie byłam pewna, jak się będą prezentować na stopie, ale wyglądają świetnie. Są zgrabne i smukłe. Są też bardzo wygodne! Odkąd je kupiłam, chodzę w nich codziennie... Jeśli komuś bym radziła dłuższe zastanowienie się, to osobom, które - podobnie jak ja - mają masywne łydki. Cholewki są wąskie i w miejscu, w którym się kończą, nie wygląda to najlepiej. Nie za to jednak odejmuję gwiazdkę. Chodzi o jakość podeszwy. Po kilku dniach już się "strzępi" na brzegach. Podobnie mam w modelu Tzava i kiedy to zgłosiłam, uznano to za uszkodzenia mechaniczne. Chodzę w butach po chodnikach, drogach, sklepowych posadzkach, siedzę w nich w tramwaju; nie używam ich na kamiennych górskich szlakach. Jeśli w mieście tak szybko się ta podeszwa niszczy, to jest to coś do poprawy - nie dzieje się tak z żadnymi butami innych firm, które mam.

8 sty 2024
Sposób pakowania zamówienia pozostawia wiele do życzenia, pudełka z butami wrzucone do dużego niepasującego kartonu tak, że pudełka wewnątrz dotarły poniszczone. Czas wysyłki uznaję za dostateczny, wydłużony termin ze względu na wyprzedaż. Najbardziej irytuje mnie rozmiarówka, która dla każdego modelu jest inna - przesadą jest, że jeden model w rozmiarze 38 jest luźny, a z innego muszę wymieniać buty na 40. Przy tak wysokich cenach butów customer experience poniżej oczekiwań.

Opinie nt. sklepu balaganstudio.com

Bardzo ładna torebka. Mój egzemplarz jest z outletu. Ma pionowe zagniecenia. Mimo to pięknie się prezentuje.
BO
Kazdy model ma rozna numeracje.Ja nosze40 byla za mala.Kupilam 41 za duze.?
24 mar 2024
Towar super, buty pasują, są wygodne, zgodne z rozmiarem (41), zostawiam je ale ..... kreując się na markę Premium o czym świadczą ceny w balagan, jestem bardzo zawiedziona jakością opakowania i zabezpieczenia towaru. Zamawiam bardzo wiele różnych rzeczy w sklepach internetowych i nigdy towaru nie odbierałam w tak kiepskim podartym rozwalonym opakowaniu że w momencie wyjmowania paczki z paczkomatu zastanawiałam się czy tam wgl są moje buty??!! Pudełko to (buty o wartości ok 700 zł) zwykła szara miękka tektura bez żadnych informacji o zawartości, wrzucone w zwykła papierową torbę bez zabezpieczeń, do mnie dotarła podarta, paczka była rozerwana, ponieważ w żaden sposób producent nie zabezpieczył paczki ani towaru który się w niej znajdował. Cud, że towar dotarł w nieuszkodzony stanie.
Buty byłyby super gdyby nie rozmiarówka ;(( zamówiłam 2 pary i w obu przypadkach to samo jeden but ok a drugi jakby większy o rozmiar. A na stronie sugestia, żeby wziąć o 05 -1 cm większe . W innych modelach niestety też rozmiarówka dziwna ;( nigdy nie wiadomo jaki rozmiar zamówić. Niestety musiałam odesłać ;( Ale jak już uda mi się trafić z rozmiarem (rzadko) to uwielbiam Wasze buty ;)
Butki wygodne, zwlaszcza prawy, lewy troche inaczej zszyty i w srodku kilka warstw filcu naszyte- co przeszkadzalo w chodzeniu. Kupilam buty po cenie promocyjnej ostatni rozmiar -wiec filc w srodku starlam a do zszycia sie przyzwyczaje, teraz buty są jak kapcie wygodne :)
Otrzymałam w zamówieniu buty z widoczną wielką skazą (jakby zeskrobaną warstwą skóry) na czubku. Zaproponowano zwrot na koszt sklepu, z czego skorzystałam. Ale pewnie już nie skorzystam z tego sklepu
Buty piękne, doskonałe wykonanie. Rozmiar wypada nieco mniejszy zatem musiałam odesłać, ale produkt godny polecenia
3 mar 2024
17 lut 2024

Zgrabne, wygodne, prawie doskonałe (gdyby nie podeszwa)

8 lut 2024
Bardzo wygodne, wizualnie takie same jak na zdjęciach i w opisie. Tylko obcasy wydają czasem dziwny dźwięk.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Dziękujemy! Dziwny dźwięk? Jeśli to coś uciążliwego, to prosimy bardzo więcej informacji na nasz adres mailowy shop@balaganstudio.com.
Buty przepiękne i bardzo wygodne, bardzo dobrze wykonane. Zamówiłam dwie pary. Jedne w skórze licowej i te zostawiam, ponieważ bardziej mi się podobają. Zamszowe odsyłam. Odejmuję jedną gwiazdkę za dość skomplikowany proces zwrotu oraz płatną przesyłkę jak i zwrot.
ZAMOWIENIE ODBYLO SIE STANDARDOWO,NIE ODCZUŁAM ŻADNEJ INNOWACJI.
OK
Ok K.