balaganstudio.com

Opinie (1633) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3277)

Ważny od: 23 mar 2023
balaganstudio.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Nie miałam wcześniej butów o takim kształcie noska, nie byłam pewna, jak się będą prezentować na stopie, ale wyglądają świetnie. Są zgrabne i smukłe. Są też bardzo wygodne! Odkąd je kupiłam, chodzę w nich codziennie... Jeśli komuś bym radziła dłuższe zastanowienie się, to osobom, które - podobnie jak ja - mają masywne łydki. Cholewki są wąskie i w miejscu, w którym się kończą, nie wygląda to najlepiej. Nie za to jednak odejmuję gwiazdkę. Chodzi o jakość podeszwy. Po kilku dniach już się "strzępi" na brzegach. Podobnie mam w modelu Tzava i kiedy to zgłosiłam, uznano to za uszkodzenia mechaniczne. Chodzę w butach po chodnikach, drogach, sklepowych posadzkach, siedzę w nich w tramwaju; nie używam ich na kamiennych górskich szlakach. Jeśli w mieście tak szybko się ta podeszwa niszczy, to jest to coś do poprawy - nie dzieje się tak z żadnymi butami innych firm, które mam.

8 sty 2024
Sposób pakowania zamówienia pozostawia wiele do życzenia, pudełka z butami wrzucone do dużego niepasującego kartonu tak, że pudełka wewnątrz dotarły poniszczone. Czas wysyłki uznaję za dostateczny, wydłużony termin ze względu na wyprzedaż. Najbardziej irytuje mnie rozmiarówka, która dla każdego modelu jest inna - przesadą jest, że jeden model w rozmiarze 38 jest luźny, a z innego muszę wymieniać buty na 40. Przy tak wysokich cenach butów customer experience poniżej oczekiwań.

Opinie nt. sklepu balaganstudio.com

8 lut 2024
Bardzo wygodne, wizualnie takie same jak na zdjęciach i w opisie. Tylko obcasy wydają czasem dziwny dźwięk.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Dziękujemy! Dziwny dźwięk? Jeśli to coś uciążliwego, to prosimy bardzo więcej informacji na nasz adres mailowy shop@balaganstudio.com.
Buty przepiękne i bardzo wygodne, bardzo dobrze wykonane. Zamówiłam dwie pary. Jedne w skórze licowej i te zostawiam, ponieważ bardziej mi się podobają. Zamszowe odsyłam. Odejmuję jedną gwiazdkę za dość skomplikowany proces zwrotu oraz płatną przesyłkę jak i zwrot.
31 sty 2024
Dobra jakość. Łatwość zamówienia i szybka dostawa. But wygodny, ciezko się zdejmuje. Cena wysoka niestety
13 paź 2023
Torebka ok, jednak sprawia wrażenie torebki po przejściach. Pognieciona, myślę że jej wypełnienie zabezpieczające jest zbyt małe dlatego tak wygląda.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Anno, zaniepokoiła nas ta opinia, wszelkie wątpliwości dotyczące opakowania czy produktu, warto zgłaszać, czasem zdarzają nam się pomyłki, czy błędy, ale zawsze staramy się je naprawić.
31 sie 2023

Leilot czółenka/ torebka Suzanne

Buty piękne. Leilot czółenka. Prosty, estetyczny kształt, cudowny odcień. Wizualnie 10/10. Minusem jest to, że lewy but nieco obtarł mi stopę z tyłu za kostką. Największą wadą jest dla mnie tabela rozmiarów- dobrze, że się nią nie zasugerowałam. Gdybym to zrobiła buty poszłyby do zwrotu. Po sugestiach z internetu żeby nie ufać rozmiarówce ze strony i brać większe buty tak zrobiłam. I dobrze na tym wyszłam. Muszę z tego miejsca dodać, że mam też torekę Balaganu i nie jestem do końca zadowolona. Suzanne torebka S, naturalny. Torebka śliczna, ale za 619 zł oczekuję, że produkt będzie odpowiednio zabezpieczony. Jeśli pada deszcz na torebce zostają ślady wody, które bardzo długo odparowują zostawiając nieestetyczne plamy. Tak nie powinno być. To spora wada. Mam w domu jasne torebki skórzane innych firm i każdą wystarczy tylko przetrzeć po deszczu i nie widać żadnych śladów wody nawet przez chwilę. Za torebkę daję 3/10 pkt.
30 cze 2023
Przesyłka powinna być w cenie produktu. Przynajmniej od jakiejś kwoty np 200 zł. Zwrot powinien być łatwiejszy oraz w cenie. Albo przynajmniej za pośrednictwem paczkomatów. Buty skórzane i torebki są bardzo dobrej jakości. Moim zdaniem buty sportowe wymagają dopracowania, są całkowicie niewygodne, nie trzymają stopy, a jednocześnie cisną bo w dziwnych miejscach wystają elementy z gumy (na pięcie, we wkładce, z przodu guma też jest za sztywna)
30 cze 2023
Z uwagi na nasze transparentne podejście do cen, nie chcemy ukrywać kosztów przesyłek w cenach produktów. Dlatego nie mamy darmowych dostaw. Jeśli chodzi o opinię na temat modelu Novesta starmaster - dziękujemy za nią - cieszą się one pozytywnym odbiorem wielu osób, ale oczywiście żaden model nie jest odpowiedni dla każdego. Cieszymy się, że nasze skórzane buty przypadły Ci do gustu i dziękujemy za każdą gwiazdkę!
18 sie 2023
Sandałki bardzo ładne, ale bardzo wąskie. Niestety musiałam oddać. Całość procesu zamówienia bez zarzutu.
15 wrz 2023
Niestety, dobór butów to sprawa bardzo indywidualna. Cieszymy się, że mimo to była Pani zadowolona z procesu zakupów u nas.
11 lip 2023
Niestety ponadprzeciętnie miła i profesjonalna obsługa personelu nie wyrówna braków w systemie płatności. Nie jest możliwe użycie paypal i płatności w Euro dla odbiorcy przesyłki w Polsce. W tym wypadku kupujący ponosi dodatkowe koszt w swoim banku za płatność w innej walucie jak i niekorzystny przelicznik waluty na złotówki. Szkoda …
13 lip 2023
Dziękujemy za miłe słowo na temat naszej obsługi, waluta jest powiązana z krajem dostawy, ale zawsze możemy utworzyć zamówienie ręcznie dogadując wspólnie metodę płatności oraz walutę. Pozdrawiamy serdecznie!
Buty są naprawdę świetne, podobnie jak dostawa i obsługa klienta. Konsument jedynie musi pamiętać o tym, żeby je dobrze zaimpregnować przed noszeniem. Dobrze jakby był jakiś zestaw jedno razowy, albo mniejszy dorzucony do zamówienia, mi cieżko było dobrać dobry kolor kremu i pasty.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
To prawda, impregnacja jest bardzo ważna! Jeśli chodzi o kolor produktów pielęgnacyjnych, można używać również takich bezbarwnych - np. wosku, czy balsamu.
22 wrz 2023
Stosunkowo długi czas wysyłki, za co odejmuje jedna gwiazdkę. Dodatkowo infolinia jesy dostępna w godzinach, w których zazwyczaj ludzie pracują, dodatkowo dość krótko. To już moje kolejne buty - jakoś jak zawsze na najwyższym poziomie.
29 wrz 2023
Staramy się wysyłać zamówienia jak najszybciej, ale to prawda, czasem zdarzy wpadka, za co bardzo przepraszamy! Cieszymy się, że doceniasz jakość naszych produktów.
1 wrz 2023

Torebka Doar

Torebka, którą otrzymałam, miała skazę. Nie powinna zostać uznana przez kontrolę jakości jako pełnowartościowy produkt. Na plus oceniam bezproblemową wymianę torebki w sklepie stacjonarnym na Mysiej.
10 paź 2023
Cieszymy się, że była Pani zadowolona z wymiany, jeszcze raz przepraszamy za wysyłkę torebki ze skazą.
7 lis 2023
BUTY PIĘKNE, WYMARZONE. Całą radość zepsuła przesyłka, zapakowana niechlujnie, bez reklamowanej dbałości o klienta, tak na odwal - zapłaciłaś to masz!! Jestem rozczarowana podejściem do klienta.
23 lis 2023
Ewo, dziękujemy Ci bardzo za Twoją opinię, jeśli chciałabyś napisać nam parę słów, jak wyglądała paczka, będziemy bardzo wdzięczni - shop@balaganstudio.com. Zależy nam na dopracowywaniu całego procesu i naprawianiu ewentualnych błędów.
31 lip 2023

Jakość butów rewelacyjna, szybka wysyłka! Natomiast warto by było rozważyć możliwość bezkosztowych zwrotów w sklepie starcjonarnym. Przy koszcie butów w 600 zł jest to standard na rynku.
4 sie 2023
Jak najbardziej zwroty zamówień można zostawiać w naszych butikach stacjonarnych! Pozdrawiamy! :)
Sprawna obsługa, niestety zawyżona rozmiarówka, stąd wymuszona wymiana, szybka, ale jednak za zwrot trzeba było zapłacić.
28 gru 2023
Balerinki niestety odesłałam- mimo butów uszytych na szczupłą nogę pasek z gumką odstaje.
6 sty 2024
Minusem torebki jest brak wyscielenia podszewka i brak kieszonki wewnatrz.
Ladne buty. Przydalby sie wiekszy wybor rozmiau 35
16 lis 2023
Sprawny proces zamówienia , dość szybka dostawa
23 lis 2023
Dziękujemy Olu!
8 paź 2023

Rozmiar

Rozmiary są zaniżone.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Nasze buty różnią się między sobą, warto sprawdzać tabele rozmiarów przy poszczególnych modelach. Dobór rozmiaru jest też kwestią bardzo indywidualną, zależną od szerokości stopy, podbicia itp.